Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Sony viedtālrunis Xperia 5 IV (Bēšs)
Xperia 5 MK4/C

Prece vairs nav pieejama!

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Galvenais burvīgu portretu videoattēlu elements ir acis

Neatkarīgi no tā, vai ierakstāt cilvēka vai dzīvnieka attēlus, autofokusēšanās pēc acīm nosaka objekta acis un saglabā tās fokusā pat tad, kad objekts pārvietojas. Šī funkcija ir pieejama visiem objektīviem un palīdz izveidot izsmalcinātāku, profesionālāka izskata video, kuru kopīgot tiešsaistē.


 

Ļauj saglabāt fokusu uz objektiem, kuri ātri pārvietojas

Modelis Xperia 5 IV ne tikai saglabā acis fokusā, bet spēj arī automātiski izsekot objektiem, kuri ātri pārvietojas, un ierakstīt to attēlus ar asu fokusu. Objektu izsekošanas funkcija video ierakstē ir pieejama visiem objektīviem.


 

Piešķiriet dramatisku noskaņu ikdienas mirkļiem, izmantojot palēninātas kustības ieraksti

Neatkarīgi no izmantotā objektīva, varat piešķirt dramatisku noskaņu ikdienas mirkļiem, veicot 4K HDR video ieraksti ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē. Varat arī izvēlēties kadru nomaiņas ātruma iestatījumus, lai ierakstītu līdz 5 reizēm palēninātas kustības klipus.

 

Sajūsmu radošais izcili vienmērīgais video bez raustīšanās

“Optical SteadyShot” ar FlawlessEy™ apvieno attēla sensora uzlaboto nolasīšanas ātrumu ar Sony oriģinālo algoritmu attēla optiskajai stabilizācijai. 
Kreisā puse: parastais Labā puse: Xperia 5 IV 

Trīs objektīvi piedāvā plašākas radošās izpausmes iespējas

Īstenojiet savu vīziju, izvēloties atbilstošu objektīvu — 16 mm sevišķa platleņķa objektīvu, 24 mm platleņķa objektīvu un 60 mm teleobjektīvu. Visi trīs piedāvā 4K HDR video ieraksti ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē, autofokusēšanos pēc acīm un objekta izsekošanu. Vienmērīgā tālummaiņa ļauj video ierakstes laikā pielāgot fokusa attālumu, novēršot jebkādu attēla kvalitātes pasliktināšanos vai aptumšošanos, pārslēdzot no viena objektīva uz citu.
 

Video ieraksti ar spēcīgāku kontrastu

Izmantojot jauno daudzkadru ierakstes iespēju, pamanīsiet video kvalitātes uzlabojumu pat spēcīga kontrasta apstākļos. Paplašinātajā dinamiskajā diapazonā detaļas tiek skaidrāk atveidotas, un vairs nav jāraizējas par pārmērīgi izgaismotajām vai aptumšotajām zonām.


 

120 kadru sekundē nolasīšanas sensors visos objektīvos

Visi modeļa Xperia 5 IV attēla sensori lepojas ar neticamu nolasīšanas ātrumu līdz 120 kadriem sekundē, tādējādi nodrošinot vienlīdz ātru darbību ar visiem objektīviem un ierakstes iespēju ar ātrumu 120 kadri sekundē.


 

Video pašportreti vēl nekad nav izskatījušies tik labi

Jaunā priekšpuses kamera ar 12 megapikseļu sensoru ļauj ierakstīt 4K HDR video pašportretus, tādējādi varat iegūt augstas izšķirtspējas attēlus ar lielisku kontrastu un gradāciju.


 

Straumējiet tiešraidē savus video pašportretus

Modelis Xperia 5 IV ļauj jūsu pašportretus tiešraidē straumēt video straumēšanas servisos, izmantojot “Videography Pro”. Izmantojot GP-VPT2BT ierakstes satveri ar Bluetooth bezvadu vadību un Izturības (Endurance) režīmu, varat straumēt ilgāk.


 

Satriecošiem portretiem | Reāllaika fokusēšanās pēc acīm visos objektīvos

Reāllaika autofokusēšanās pēc acīm ļauj ierakstīt satriecošus portretus, kad ierakstāt cilvēku vai dzīvnieku attēlus. Pat tādā gadījumā, ja objekts pārvietojas vai viena acs ir aizklāta, ierakstīsiet neaizmirstamus, enerģijas pārpilnus un izteiksmīgus attēlus.
 

Satriecošiem portretiem | Reāllaika fokusēšanās pēc acīm visos objektīvos

Reāllaika autofokusēšanās pēc acīm ļauj ierakstīt satriecošus portretus, kad ierakstāt cilvēku vai dzīvnieku attēlus. Pat tādā gadījumā, ja objekts pārvietojas vai viena acs ir aizklāta, ierakstīsiet neaizmirstamus, enerģijas pārpilnus un izteiksmīgus attēlus.

 

Neaizmirstamajiem mirkļiem | AF/AE HDR režīma sērijveida ierakste ar kadru nomaiņas ātrumu līdz 20 kadriem sekundē, izmantojot visus objektīvus

Nepārtraukta sērijveida ierakste ar kadru nomaiņas ātrumu līdz 20 kadriem sekundē kopā ar automātisko fokusēšanos un automātisko ekspozīciju ļauj ierakstīt nieka sekunžu nenovērtējamos mirkļus. HDR (augsts dinamiskais diapazons) nodrošina piesātinātas krāsas un kontrastu neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem.
 

Tumšas ainas ar niecīgākiem trokšņiem

Modelis Xperia 5 IV ir aprīkots ar lielu sensoru, lai uztvertu vairāk gaismas, un BIONZ X™ attēla procesoru mobilajām ierīcēm, nodrošinot lieliskus rezultātus jebkādā apgaismojumā.

 


 

Lieliski pašportreti vājā apgaismojumā

Par spīti modeļa Xperia 5 IV kompaktajam izmēram, jaunā priekšējā kamera ir aprīkota ar lielāku sensoru un lielāku pikseļu soli, salīdzinot ar iepriekšējo modeli, vājā apgaismojumā nodrošinot vēl labākus pašportretus.


 

Gūstiet priekšrocības pār pretiniekiem

“Game Enhancer” lietotne ir spēļu vadības centrs, kas ļauj pielāgot funkcijas un iestatījumus, lai nodrošinātu ideālu spēlēšanas procesu un maksimāli uzlabotu jūsu uzvaras iespējas. Tā ļauj mainīt, piemēram, audio, displeja un skārienjutīgo komandu iestatījumus, nepārtraucot spēli un nezaudējot koncentrāciju — tam ir izšķiroša nozīme eSports spēlētājiem un straumētājiem.

 

Izbaudiet izcili vienmērīgu spēlēšanas procesu

Displejā ar 120 Hz atsvaidzes ātrumu objekti, kuri pārvietojas ātri, tiek skaidri atveidoti, lai nodrošinātu vienmērīgu spēlēšanas procesu.

 


 

Labāk redzēt tumsā

Funkcija “L-γ raiser” (Low gamma raiser) uzlabo attēla detaļas ekrāna tumšajās zonās. Varat pielāgot baltās krāsas balansu, lai nodrošinātu vēl labāku redzamību.
Kreisā puse: IZSL. Labā puse: IESL.


 

Tūlītēja reakcija uz pieskārienu

Modelis Xperia 5 IV atbalsta 240 Hz Touch skenēšanas ātrumu, kas nodrošina ātras, precīzas kustības tieši tā, kā vēlaties.
 

 


 

Reaģējiet ātrāk nekā pretinieki

Audio ekvalaizers ļauj izcelt skaņas, piemēram, soļus, tādējādi varat dzirdēt pretinieku tuvošanos un viņus apsteigt.


 

Skaļi un skaidri dzirdiet savus komandas biedrus

Optimizēts videokonferenču mikrofons samazina fona troksni, pamatojoties uz jūsu izvēlēto austiņu tipu, tādējādi varat vienkāršāk sazināties ar saviem komandas biedriem.


 

Tālruņa aizsardzība pret pārkaršanu

Kad spēlēšanas laikā izmantojat uzlādes kabeli, pārkaršanas novēršanai barošana tiek padota tieši tālruņa sistēmām, nevis uzlādē akumulatoru. Šādi tiek samazināts termiskais spriegums, palīdzot saglabāt spēles sniegumu un ilgāk uzturēt akumulatoru labā darba stāvoklī.
[A] IZSL. = augsta temperatūra [B] IESL. = zema temperatūra

 

Straumējiet tiešraidē savu spēli

Izmantojot “Game Enhancer” lietotni modelī Xperia 5 IV, varat tiešraidē straumēt spēles gaitu tieši sociālajos tīklos un sazināties ar saviem skatītājiem, spēlēšanas laikā redzēt tērzētavā viņu komentārus.

 


 

Klausieties mūziku tieši tā, kā to iecerēja izpildītāji

Ar augstas izšķirtspējas audio varat dzirdēt mūziku, kurā atskaņots pilnīgs skaņas diapazons ar izpildītāju iecerēto dinamiku un detalizētību. Pateicoties mūsu nozarē pieņemtajai audio kodēšanas tehnoloģijai LDAC, varat izcilā kvalitātē baudīt augstas izšķirtspējas audio, kas maksimāli atbilst vadu savienojuma nodrošinātajam.


 

Uzlabojiet klausītā satura kvalitāti

“DSEE Ultimate” uzlabo visas digitālās mūzikas kvalitāti, reāllaikā ar mākslīgo intelektu automātiski uzlabojot audio frekvenci un dinamisko diapazonu. Tiek uzlabots gan augsto, gan zemo frekvenču diapazona skanējums, tādējādi katra celiņa kvalitāte pietuvojas augstas izšķirtspējas audio kvalitātei. Tas darbojas, izmantojot vadu un bezvadu pieslēguma austiņas, ar lokāliem failiem un pat straumēšanas servisiem.
 

Izbaudiet patiesi reālistisku skaņu

Ar “360 Reality Audio” tehnoloģiju mūzika skan vēl nepieredzēti ieskaujoši un reālistiski. Ar modeli Xperia 5 IV varat izbaudīt šo pieredzi, izmantojot vadu vai bezvadu pieslēguma austiņas vai iebūvētos stereo skaļruņus ar pilnu skaņas telpu. Turklāt “360 Reality Audio Upmix” tehnoloģija reāllaikā pārveido jūsu iemīļotos 2 kanālu stereo celiņus, piedāvājot aizraujošu klausīšanās pieredzi. Šī tehnoloģija darbojas ar lokāliem audio failiem un straumēšanas servisiem.
 

Izvēlieties lieliskāku klausīšanās pieredzi

Labas ziņas mūzikas mīļotājiem — arī modelis Xperia 5 IV ir aprīkots ar parocīgu 3,5 mm austiņu ligzdu, kuras izcili kvalitatīvie materiāli un elektroniskie komponenti nodrošina augstas precizitātes skaņu.

 


 

Autentiska, sabalansēta un augstas kvalitātes skaņa

Skaļruņi ar pilnu skaņas telpu Modelis Xperia 5 IV ir aprīkots ar jaudīgiem stereo skaļruņiem ar pilnu skaņas telpu, tādējādi varat baudīt iekļaujošu, augstas kvalitātes skaņu neatkarīgi no tā, vai klausāties mūziku, skatāties video vai spēlējat spēli.


 

Vienkārša mūzikas un vokāla ierakste

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties klusā vietā vai telpā ar atbalsošanos, ar Xperia 5 IV “Music Pro” varat vienkārši ierakstīt vokālu, nelietojot ārējo mikrofonu.

 

 

 

Sajūtieties notikumu centrā

Sajūtieties notikumu centrā, pateicoties satriecošajam FHD+ HDR OLED displejam ar 120 Hz atsvaidzes ātrumu, 6,1 collas 21:9 formāta platekrāna displejam nav nekādu izgriezumu, kas traucētu skatīties. Tādējādi varat pilnībā ļauties savu iemīļoto filmu un televīzijas raidījumu valdzinājumam.


 

Vieglāk skatīties

Modelis Xperia 5 IV ir aprīkots ar mūsu visspilgtāko FHD+ displeju, kas ir par 50% spilgtāks salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli, tādējādi varat vieglāk redzēt un izveidot saturu spilgta apgaismojuma apstākļos.

 


 

Ieraugiet vairāk katrā ainā

“Real-time HDR drive” funkcija atveido pārmērīgi un nepietiekami izgaismoto zonu gradāciju un vienmērīgi parāda šīs zonas. Turklāt tas uzlabo redzamību, atbilstoši jūsu apkārtnei palielinot kontrastu.


 

Aizraujoša skatīšanās ar kinoteātra efektu

Veidotāja (Creator) režīms uz CineAlta tehnoloģijas bāzes Veidotāja režīms uz CineAlta tehnoloģijas bāzes ir noklusējuma režīms jūsu iecienītā satura atveidošanas lietotnēm, tādējādi varat baudīt savu iemīļoto filmu skatīšanos, krāsas atveidojot tieši tā, kā to iecerējuši autori.


 

Lieliskāka attēla kvalitāte, lai ko jūs skatītos

“X1™ for Mobile” standarta režīms Mobilajām ierīcēm paredzētais X1™ standarta režīms ar “BRAVIA HDR Remaster” tehnoloģiju apstrādā visu skatīto saturu. Pat straumētajam saturam būs spēcīgāks kontrasts, bagātīgākas krāsas un uzlabots asums.


 

Ideāls izmērs radošuma izpausmēm jebkurā vietā

Kompaktais un vieglais Xperia 5 IV ir viegli ievietojams kabatā vai somiņā — vienmēr pa rokai, lai kur jūs smeltos iedvesmu.


 

Stila evolūcija

Modelim Xperia 5 IV ir jauna konstrukcija ar nošķeltām malām, tādēļ to ir patīkami turēt rokā.


 


 

Liels akumulators, kompakta konstrukcija

Xperia 5 IV ir aprīkots ar kompaktu lielas ietilpības 5000 mAh akumulatoru, kura ilgas darbības laiks ir apvienots ar vienkāršu pārnēsāšanu, tādējādi varat pilnībā pievērsties radošai darbībai. Kad nepieciešams uzlādēt akumulatoru, ar lādētāju XZQ-UC1 varat veikt ātru akumulatora uzlādi līdz 50% līmenim nieka 30 minūtēs.


 

Nav nepieciešami kabeļi | Papildu enerģija citām ierīcēm

Maksimālām ērtībām vienkārši novietojiet Xperia 5 IV uz bezvadu lādētāja, lai uzlādētu akumulatoru. Xperia 5 IV var izmantot arī kā citu ierīču bezvadu uzlādes paneli.


 

Ņemiet to jebkur līdzi

Piedāvājot vēl plašākas radošās izpausmes iespējas, modelim Xperia 5 IV ir IP65/68 klase ūdensizturībai un aizsardzībai pret putekļiem.

 

Pietiekami izturīgs jebkurā situācijā

Xperia 5 IV displejā tiek izmantots Corning® Gorilla® Glass Victus® aizsargstikls priekšpusē un aizmugurē.


 

Ātrs, jaudīgs, gatavs visām situācijām

Snapdragon® 8 Gen 1 mobilā platforma nodrošina vēl nepieredzētu veiktspēju un inovāciju, kas attiecas uz mākslīgo intelektu, spēlēšanas iespējām un savienojamību, sniedzot jūsu ierīču līmenim atbilstošus fantastiskus piedzīvojumus.


 

Sevišķi vienmērīga ritināšana

Pateicoties 120 Hz atsvaidzes ātrumam, displejs piedāvā neticami vienmērīgu ritināšanu un laidenu attēlu nomaiņu, kad pārlūkojat interneta vietnes vai pārvietojaties izvēlnē.

Komplektācija

  • Viedtālrunis
  • Dokumentācija

Specifikācija

Ekrāna parametri
Ekrāna veids
OLED (HDR)
Malu attiecība
21:9 CinemaWide
HDR atbalsts
Ir
Ekrāna izmērs
6.1" (collas)
Ekrāna izšķirtspēja
Full HD (2520x1080)
Gorilla Glass stikls
Ir (Corning Gorilla Glass Victus)
Paneļa herci
120Hz
Kustīga attēla atjaunošānās frekvence
240Hz Motion blur reduction
Pieskāriena nolasīšanas ātrums
240Hz
Interfeiss
Android versija
Android 12
Procesors
Procesors
Snapdragon 8 Gen 1 Mobile Platform
Atmiņa
Iebūvētā atmiņa
128GB
Operatīvā atmiņa (RAM)
8GB
Atmiņas kartes tips
microSDXC (līdz 1000 GB)
Galvenā kamera
Pikseļu skaits
12Mpix
Fokusa attālums
24mm
Diafragmas atvērums
F1.7
Skata lenķis
82°
Lēcas tips
ZEISS T*
Sensora izmērs
1/1.7 Exmor RS for mobile sensor"
Zoom kamera
Pikseļu skaits
12Mpix
Fokusa attālums
60mm
Diafragmas atvērums
F2.4
Skata lenķis
40°
Lēcas tips
ZEISS T*
Sensora izmērs
1/3.5 Exmor RS for mobile sensor"
Platleņķa kamera
Pikseļu skaits
12Mpix
Fokusa attālums
16mm
Diafragmas atvērums
F2.2
Skata lenķis
123°
Lēcas tips
ZEISS T*
Sensora izmērs
1/2.5 Exmor RS for mobile sensor"
Priekšējā kamera
Pikseļu skaits
12Mpix
Diafragmas atvērums
F2
Skata lenķis
83°
Sensora izmērs
1/2.9 Exmor RS for mobile sensor"
Fokusa sistēma
Acs atpazīšanas autofokusa režīms (foto)
Cilvēks (labās/kreisās acs izvēle)
Dzīvnieks (labās/kreisās acs izvēle)
Audio parametri
Dolby audio formāta atbalsts
Dolby AC-4
Dolby Atmos
Augstas izšķirtspējas audio
Ir (Hi-Res)
Skaņas uzlabošana
DSEE Ultimate
Lietošanas apstākļi
IP aizsardzības reitings
IPX5 / IPX8
Ūdens izturība
Ir
Energo pārvalde un ekonomija
Akumulatora ietilpība
5000mAh
Stamina režīms
Ir
Foto un video ieraksts
Video ieraksta izšķirtspēja
4K (3840 x 2160) 120 kadri/s
4K (3840 x 2160) 60 kadri/s
4K (3840 x 2160) 30 kadri/s
4K (3840 x 2160) 25 kadri/s
4K (3840 x 2160) 24 kadri/s
Nepārtraukta foto kadru uzņemšana
20 kadri sekundē
Attēlu formāti
JPEG
RAW
Video failu ierakstu formāti
MP4
H.265
H.264
Bezvadu pieslēgumi
Bluetooth
Ir (Bluetooth v. 5.2)
Wi-Fi
Ir
NFC
Ir
GPS
Ir
Bluetooth kodeka atbalsts
LDAC
aptX
aptX HD
AAC-LC
AAC+
eAAC+
AAC-ELD
Tīklu atbalsts
2G
3G
4G
5G
Citi parametri
SIM kartes atbalsts
Divas SIM-kartes (Nano SIM / eSIM)
Pirksta nospieduma sensors
Ir
Iebūvēta zibspuldze
Ir
Pieslēgumi
Austiņu pieslēgvieta
3.5mm
USB tips
Type-C
Type-C (DC IN)
Izmērs un svars
Svars
172 grami
Izmēri (A x P x DZ)
15.6 x 6.7 x 0.82cm
Vispārējie parametri
Krāsa
Balta
Pieejamās valodas
Latviešu
Angļu
Krievu
u.c.
Modeļa gads
2022

Saistītās preces

Filtri

Manfrotto universāla statīva skava telefonam

Saņem rīt no 10:00

9.9
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Saramonic viedtālruņu mikrofons SmartMic UC Mini Type-C

43.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt