Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Par mums

Esam oficiālais Sony izplatītājs Latvijā jau kopš 2009. gada. Nodrošinam plašāko Sony preču klāstu un pasaules līmeņa apkalpošanu.

Priekšrocības, iepērkoties Sony Center:

  1. Mūsu zinošie pārdevēji spēs detalizēti pastāstīt par katru preci. Mums ir būtiski, lai tu iegādātos labāko un tavām vajadzībām atbilstošāko iekārtu.
  2. Nodrošinam bezmaksas piegādi līdz jebkuram slieksnim Eiropas Ekonomiskajā zonā, kā arī vajadzības gadījumā ārpus tās. Spējam nodrošināt piegādi arī lielu un smagu preču gadījumā.
  3. Klientu apkalpošana sākas vēl pirms esi nolēmis veikt pirkumu un nebeidzas, tikko preci izpako. Mēs daram visu, lai mūsu pircēji mums uzticētos un atgrieztos pie mums atkal.
  4. Kā oficiālais izplatītājs, nodrošinam servisa pakalpojumus pie autorizēta pārstāvja, kā arī piedāvājam pagarināto garantiju. Problēmu vai neskaidrību gadījumā spējam sazināties pa tiešo ar ražotāju.
  5. Vari būt drošs, ka nopirktā prece ir paredzēta Latvijas reģionam un ir spēkā visas LR likumdošanā noteiktās garantijas saistības.

Mūsu misija

Kā oficiālajam izplatītājam, mūsu misija ir iepazīstināt tevi ar Sony iespējām un tehnoloģiju spēku. Esam komanda, kas ikdienā pēta, salīdzina un izmēģina jaunākās ierīces, lai Sony kļūtu par prieka, pašizpausmes un izklaides avotu arī tavā mājā!

Īpašu prieku mums sniedz mūsu ilggadējie klienti, kas ir novērtējuši Sony kvalitāti un mūsu nezūdošo lojalitāti un turpina iegādāties Sony tehniku tikai pie mums.

Vairumtirdzniecība

Regulāriem un liela apjoma pasūtījumiem spējam nodrošināt īpaši izdevīgas cenas un nosacījumus. Mūsu pieredzējušie menedžeri palīdzēs atrast labākos risinājumus un piemērotākos produktus visām vajadzībām, ne tikai no Sony. Savukārt mūsu online sistēma ir pieejama cauru diennakti un ļauj automatizēt preču pasūtīšanu, lai aiztaupītu Jūsu laiku.

Sadarbība

Korporatīvajiem partneriem spējam nodrošināt izdevīgus nosacījumus un plašu un lojālu premium grupas klientu bāzi. Gadu gaitā esam uzkrājuši neizmērojamu pieredzi brendu atpazīstamības veicināšanā un noieta audzēšanā.

Rekvizīti

DIŽTEHNIKA, SIA
Juridiskā adrese: Rīga, Šampētera iela 73 - 1, LV-1046
Reģistrācijas numurs: 40103239589
PVN maksātāja numurs: LV40103239589

Swedbank, AS (HABALV22)
LV86HABA0551031900217

Luminor, AS (RIKOLV2X)
LV12RIKO0001080037756

Citadele banka, AS (PARXLV22)
LV22PARX0013010590003

Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt