Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Apmaksa

Center iespējams norēķināties četros Jums ērtos un ierastos veidos:  

Skaidrā naudā, saņemot preci

Skaidrā naudā par preci varat norēķināties izvēloties jebkuru no  preces saņemšanas iespējām, izņemot DPD Pickup Paku bodes pakalpojumus.

Apmaksa ar bankas karti, saņemot preci

Ar bankas karti par preci varat norēķināties izvēloties jebkuru  no preces saņemšanas iespējām, izņemot DPD Pickup Paku  bodes pakalpojumu.

Apmaksa veicot pārskaitījumu

Apmaksu ar pārskaitījumu kā vienīgo no norēķinu veidiem varat  izmantot, ja vēlaties pasūtījumu saņemt DPD Pickup Paku bodē.  Norēķināties veicot pārskaitījumu varat jebkurā no izvēlētajiem  preču saņemšanas veidiem. Ņemiet vērā, ka preces tiek izsūtītas pēc pilnas summas saņemšanas mūsu bankas kontā, tādējādi ievērojami samazinot piegādes ātrumu.

Pērkot preci līzingā

Līzinga noformēšanai ir jāveic virkne darbības, kā arī pēc  apstiprinājuma ir jāparaksta līzinga dokumenti. Lai iegādātos  preces līzingā Jums būs jāsniedz mūsu darbinieku pieprasītā papildus informācija. Līzingu, kā samaksas formu varat izvēlēties, ja preci iegādājaties Sony Center veikalā Brīvības ielā 40, Rīgā vai t/p Alfa Sony Center veikalā.

Norēķināšanās par precēm

1. Iepērkoties Center.lv, Pircējs izvēlas vēlamās preces un saskaņā ar to tiek noformēts pirkumu grozs. Kad pirkuma grozs ir noformēts, Pircējs ievada datus, kas nepieciešams izvēlēto preču iegādei un piegādei: vārds, uzvārds, adrese, uz kuru tiks piegādāta prece un tālrunis.
2. Pasūtījums tiek nodots tālākai izpildei tikai no tā momenta, kad ir saņemts maksājums par izvēlētajām precēm.
3. Preču, piegādes un iesaiņošanas izmaksu cenas elektroniskajā veikalā un pēdējā pasūtījuma logā tiek norādītas eiro valūtā ar PVN.
4. Pēc pirkuma apmaksas klientam e-pastā tiks nosūtīts paziņojums, par saņemto maksājumu un aptuveno piegādes laiku, kas apliecinās pirkuma faktu.

 

Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt