Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Par nomu

Vairāk nekā 20 objektīvi izklausās dārgi... Tikai ne nomā!

Domājot par visiem foto un video profesionāļiem un entuziastiem, Sony Center piedāvā foto objektīvu nomu ILCE sērijas un citām kamerām, kas aprīkotas ar e-mount bajoneti. Nomā ir pieejami pieprasītākie, aktuālākie objektīvi, kā arī kameru korpusi un aksesuāri.

Izmēģini. Ir vērts!

Arī visizsmeļošākais apraksts nepateiks priekšā, ar kuru no objektīviem tev būtu ērtāk un patīkamāk strādāt. Nomas pakalpojums palīdzēs uzņemt kadrus ar tehniku, kuru tu ikdienā neizmanto. Savukārt, ja plāno papildināt savu foto vai video arsenālu, varēsi pirms iegādes izmēģināt vienu vai vairākus objektīvus un izvēlēties piemērotāko.

Bezmaksas noma fotoaparāta pircējiem

Katrs ILCE sērijas fotoaparāta pircējs saņem kuponu, kas ļauj vienu dienu bez maksas izmēģināt jebkuru nomai piedāvāto objektīvu.

Ja pirksi – mēs atmaksāsim!

Ja pēc konkrēta objektīva vai fotokameras nomas klients nolemj iegādāties šos produktus un kopš nomas ir pagājušas mazāk nekā 30 dienas, mēs atmaksāsim visas nomas izmaksas.

Cenas aprēķins

Preces nomas maksa ir noteikta par vienu diennakti. Sākot ar 2. nomas dienu, tiek piemērota atlaide nomas dienas maksai -30%. Ja preci klients saņem plkst. 15:00, tad tā jāatdod līdz nākamās dienas plkst 15:00.

Nomas maksas kārtība

Nomas maksa ir jāmaksā par visu nomas periodu preces saņemšanas brīdī vai ar bankas pārskaitījumu pirms preces saņemšanas. Dienas maksu par nomas objektīviem var aplūkot šajā sadaļā. Pēc pilnīgas nomas maksas apmaksas klients preci var saņemt Brīvības ielā 40 SIA “Dižtehnika” Sony Center veikalā

Drošības nauda

Lai paņemtu objektīvu nomā, ir jāiemaksā drošības nauda. Tās apmērs norādīts pie nomas cenām. Drošības nauda jāsamaksā pirms nomas sākuma, un tā tiek atgriezta pēc nomas termiņa beigām, ja preces lietošanas laikā tai nav nodarīti bojājumi. Regulārajiem klientiem ir iespējamas drošības naudas atlaides, ko izskatām individuāli.

Ja nomnieks nav Latvijas iedzīvotājs, tad drošības naudas apmērs ir vienāds ar preces pārdošanas veikala cenu.

Līguma paraugs

Pusēm vienojoties par nomas darījumu, tiek noslēgts līgums. Ar līguma saturu pirms parakstīšanas, lūdzam iepazīties šeit

Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt