Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Viedtālrunis Xperia Pro-I

Prece vairs nav pieejama!

Priekšrocības

  • OLED ekrāns ar augstu izšķirspēju
  • Corning Gorilla Glass stikls
  • 5G tīkla atbalsts
  • Procesors: Qualcomm Snapdragon 888 5G Mobile Platform
  • Ūdensizturība

Līdzīgas preces

Preces apraksts

Vispārēja informācija

 

Sony speciālās kameru tehnoloģijas

Apvienojot 1.0 tipa attēla sensoru, augsttehnoloģiska stikla objektīvu un Sony uzlabotos attēla signāla procesorus, Xperia PRO-I ļauj iegūt profesionālas kvalitātes attēlus, kas apmierina pat visprasīgāko fotogrāfu vajadzības.

 

Liels 1.0 tipa Exmor RS CMOS attēla sensors ar fāzu noteikšanas autofokusēšanos

Pamatojoties uz RX100 VII sensoru, taču izstrādāts un pielāgots ekskluzīvi Xperia PRO-I, lielais 1.0 tipa sensors piedāvā augstu attēla izšķirtspēju ar niecīgākiem trokšņiem. Rezultāts ir lieliskas kvalitātes attēls ar reālistiskām tekstūrām un apbrīnojamu detalizāciju.

 

2,4 μm pikseļu solis augstai gaismas jutībai

1.0 tipa attēla sensora iespaidīgais 2,4 μm pikseļu solis piedāvā augstu jutību, ļaujot lieliski atveidot tekstūru par tad, kad ierakste notiek vājā apgaismojumā. [1] Parasts [2] Jaunais Xperia

 

Skaidras detaļas augsta dinamiskā diapazona apstākļos

Augsta dinamiska diapazona situācijās 1.0 tipa attēla sensors ļauj Xperia PRO-I izcelt detaļas gan attēla tumšajās, gan gaišajās zonās.

 

Mākslinieciski dabīgais bokē efekts

Lielā attēla sensora vēl viena priekšrocība: Xperia PRO-I spēj ierakstīt skaistus attēlus ar dabīgu dziļu bokē efektu.

 

 

Mazāk trokšņu vājā apgaismojumā

Pateicoties augstas jutības 1.0 tipa attēla sensoram, Xperia PRO-I var vāja apgaismojuma apstākļos ierakstīt fotoattēlus ar zemāku trokšņu līmeni.

 

Atstarošanās samazināšana, iegūstot lieliskākus rezultātus

Uz visām ZEISS objektīvu optisko elementu virsmām ir T* atstarošanās novēršanas pārklājums, savukārt to optiskā konstrukcija vienmēr nodrošina lieliskus attēlus — pat nelabvēlīgos ierakstes apstākļos.

 

Divkāršā diafragmas apertūra nodrošina plašākas ierakstes iespējas

F2.0 / 4.0 divkāršā diafragmas apertūra ļauj jums eksperimentēt ar lauka dziļumu un dažādos veidos atveidot objektu.

 

ZEISS Tessar optika ar asfērisku stikla lēcu

Xperia PRO-I pielāgotā ZEISS Tessar optika nodrošina augstas izšķirtspējas attēlus ar niecīgāku attēla perifērisko izkropļošanu, kā arī spēcīgāku kontrastu un asumu.

 

Automātiskā fokusēšanās, kas aptver kadra lielāko daļu

Xperia PRO-I 315 (21x15) punktu fāzu noteikšanas automātiskā fokusēšanās aptver 90% kadra. Tādējādi automātiskās fokusēšanās darbība praktiski nav atkarīga no objekta stāvokļa un tā spēj neticami ātri fiksēties uz objektu.

 

Procesori, kuri nodrošina liela ātruma veiktspēju un nevainojamu attēla kvalitāti

Jaunais BIONZ X™ mobilais attēla procesors, Sony unikālais priekšprocesors LSI un 1.0 tipa attēla sensors, kā arī Sony oriģinālie attēla apstrādes algoritmu nodrošina skaidru attēlu pat tad, kad ierakstāt ātras kustības objektus.

 

Trīs objektīvi un 3D iToF sensors sniedz pilnīgu radošo brīvību

Xperia PRO-I 24 mm objektīvu ar 1.0 tipa attēla sensoru papildina 16 mm un 50 mm objektīvi, piedāvājot radošas iespējas attēla kompozīcijas izvēlē. 3D iToF sensors acumirklī aprēķina attālumu starp kameru un objektu, nodrošinot ātru, precīzu automātisko fokusēšanos jebkādos ierakstes apstākļos. Visi 3 objektīvi atbalsta fāzu noteikšanas automātisko fokusēšanos.

 

Reāllaika autofokusēšanās pēc cilvēku un dzīvnieku acīm

Reāllaika autofokusēšanās pēc acīm ļauj ierakstīt satriecošus portretus, kad ierakstāt cilvēku vai dzīvnieku attēlus. Jūs ierakstīsiet enerģijas pārpilnus un izteiksmīgus attēlus pat tad, ja objekts pārvietojas vai tā viena acs nav redzama.

 

Sērijveida ierakste ar ātrumu 20 kadri sekundē un niecīgākiem trokšņiem

Ātras darbības attēla sensors piedāvā nepārtrauktu sērijveida ieraksti ar ātrumu līdz 20 kadriem sekundē, un kamera izseko objektiem ar autofokusēšanās/autoekspozīcijas aprēķinu līdz 60 reizēm sekundē pat tad, ja to kustība notiek haotiski vai lielā ātrumā. Pateicoties unikālajam procesoram, pat vājā apgaismojumā sērijveida ierakste ar Xperia PRO-I rada asus attēlus ar niecīgākiem trokšņiem. [1] Autofokusēšanās/autoekspozīcijas parametru aprēķins

 

Reāllaika izsekošanas funkcija nodrošina pastāvīgu fokusēšanos uz ātras kustības objektiem

Izmantojot mākslīgā intelekta tehnoloģiju un 3D iToF sensoru attāluma mērīšanai, reāllaika izsekošanas funkcija ļauj precīzi noteikt ātras kustības objektu un uz to fokusēties pat tad, ja objekts uz laiku nozūd no redzes lauka. Lai norādītu objektu, vienkārši tam pieskarieties Xperia PRO-I displejā.

 

Izkropļojumu novēršanas aizvars

1.0 tipa attēla sensora lielais datu nolasīšanas ātrums palīdz samazināt slīdošā aizvara efekta radītos attēla izkropļojumus, kas pretējā gadījumā novērojami ātras kustības objektu fotografēšanā.

 

Vairāku kadru trokšņu samazināšana

Vāja apgaismojuma vai augsta dinamiskā diapazona situācijās Xperia PRO-I var izmantot vairāku kadru trokšņu samazināšanu. Kamera automātiski nepārtraukti ieraksta vairāk nekā 10 attēlus, apvieno tos, samazina troksni un pārraksta tos kā vienu attēlu, lai nodrošinātu augstu attēla kvalitāti.

 

Optiskā attēla stabilizācija ļauj iegūt skaidrākus kadrus

Ja ierakstes laikā jūsu roka netur kameru stabili, optiskā attēla stabilizācijas tehnoloģija ļauj samazināt attēla izplūšanu pat tumsas apstākļos.

 

12 bitu RAW formāts nodrošina vienmērīgu krāsu gradāciju

Veicot ieraksti RAW formātā, Xperia PRO-I atbalsta 12 bitu datus, kas nodrošina krāsu vienmērīgu un piesātinātu gradāciju bez joslām.

 

Slēdža poga sniedz patiesu kameras sajūtu

Izmantojot īpašo slēdža pogu, Xperia PRO-I lietošana ir līdzīga Sony RX100 sērijas lietošanai. Tam pat ir tas pats slēdža slēdža modulis, un, lai darbinātu AF un slēdža atbrīvošanu, ir nepieciešami līdzīgi pogas nospiedumi. Varat arī ilgi nospiest slēdža pogu, lai ātri palaistu programmu Photography Pro un nekavējoties sāktu fotografēšanu.

 

Alpha kameru iedvesmotie vadības elementi un iestatījumi

Viedtālruņa Xperia PRO-I modelī Photography Pro piedāvā vadības elementus, kas ir raksturīgi profesionālajām kamerām. Izmantojot analoģiski Alpha kamerām izveidoto saskarni, varat izvēlēties manuālos vadības elementus vai automātiskos iestatījumus un ierakstīt RAW formātā. Turklāt Photography Pro piedāvā bāzes režīmu, lai ātri piekļūtu vienkārši lietojamām fotografēšanas funkcijām, tostarp skārienjutīgo aizvara taustiņu.

 

Piestipriniet kameras siksniņu, lai vairs neraizētos

Viedtālrunim Xperia PRO-I ir iebūvēta siksniņas atvere, tādējādi varat vienkārši piestiprināt plaukstas locītavas vai kakla siksniņu (nopērkama atsevišķi), lai varētu neraizēties, ierakstot fotoattēlus ārpus telpām.

 

Videography Pro sniedz radošo kontroli

Viedtālruņa Xperia PRO-I modelī Videography Pro ieliek jums plaukstā visus vajadzīgos radošos iestatījumus. Balstoties uz Sony pieredzi videokameru un kinokameru izstrādē, Videography Pro saskarne ļauj jums pielāgot manuālos vadības elementus atbilstoši savām vajadzībām vai pilnīgām ērtībām paļauties uz automātisko režīmu.

 

Augstas kvalitātes video ar autentisku ierakstes pieredzi

Ar savu 1.0 tipa attēla sensoru Xperia PRO-I video ierakstu kvalitāti paceļ jaunā līmenī, savukārt Sony unikālā lietotāja saskarne palīdz pilnībā īstenot savu radošo skatījumu, iegūstot tieši tādus kadrus, kādus esat iecerējuši.

 

Automātiskā fokusēšanās pēc acīm, ierakstot fotoattēlus un video

Sony uzlabotās acu noteikšanas un izsekošanas funkcijas ne tikai ir skaistu portretu attēlu noslēpuma atslēga: tās palīdzēs arī iegūt lieliskus videoierakstus. Atpazīstot cilvēka vai dzīvnieka aci un saglabājot fokusu uz to, kamēr objekts kustās, autofokusēšanās pēc acīm rada neticami reālistiskus videoattēlus.

 

Video ierakste 4K HDR formātā ar ātrumu 120 kadri sekundē

Xperia PRO-I nodrošina lielākas radošās iespējas, ļaujot ierakstīt augstas kvalitātes video 4K HDR formātā ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē un izvēlēties atskaņošanas kadru nomaiņas ātrumu no 24 kadriem sekundē līdz 120 kadriem sekundē.

 

Saglabājiet fokusu videoierakstē, izmantojot objekta izsekošanas funkciju

Objekta izsekošanas funkcija spēj automātiski izsekot kustīgajam objektam un saglabāt asu fokusu pat tad, ja objekta acis nav redzamas vai to vispār nav.

 

Ierakstiet vienmērīgu video bez svārstībām

Xperia PRO-I modelis ir aprīkots ar visjaunāko SteadyShot™ optisko stabilizatoru ar FlawlessEye™, kas apvieno attēla sensora palielināto nolasīšanas ātrumu ar Sony oriģinālo algoritmu, nodrošinot attēla optisko stabilizāciju. Rezultāts — ārkārtīgi vienmērīga video ierakste bez svārstībām.

 

Filmējiet sevi izcilā kvalitātē, izmantojot Xperia PRO-I paredzēto videoblogu monitoru

Neatkarīgi no tā, vai video ir paredzēts blogiem, YouTube vai koplietošanai ar draugiem, Xperia PRO-I 1.0 tipa attēla sensors jums ļauj sevi filmēt, iegūstot izcilu attēla kvalitāti. Pievienojot Xperia PRO-I paredzēto videoblogu monitoru, varat uzreiz redzēt ierakstāmo saturu un panākt, lai tas patiesi paliktu atmiņā. Videoblogu monitors nopērkams atsevišķi.

 

Ierakstiet skaļas un skaidras balsis

Veicot video ieraksti Xperia kamerā, skaņa parasti tiek ierakstīti ar stereo mikrofoniem, lai iegūtu vairākdimensiju skaņu. Taču Xperia PRO-I ir aprīkots arī ar iebūvēto mono mikrofonu blakus galvenajai kamerai, ļaujot pilnībā pievērsties runas ierakstei un atstāt fonā pārējās skaņas.

 

Izbaudiet 21:9 formāta filmas ieraksti ar Cinematography Pro uz CineAlta bāzes

Ierakstiet filmas ar profesionālam līmenim atbilstošiem parametriem un krāsu iestatījumiem. Digitālo kinokameru inženieru pieredze, krāsu pārvaldības iestatītie profili, 21:9 malu attiecība, 4K HDR formāts, ierakste ar lielu kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē, kā arī ierakste ar kadru nomaiņas ātrumu 24, 25, 30 un 60 kadri sekundē sniedz visus jums nepieciešamos rīkus.

 

Ierakstiet, rediģējiet, nosūtiet — tas viss paveicams ar Xperia PRO-I

Izmantojot lielāko daļu kameru, pēc ierakstes jūs dodaties mājās, lai rediģētu vai koplietotu ierakstīto materiālu, izmantojot klēpjdatoru vai galda datoru. Xperia PRO-I ļauj visas šīs darbības paveikt vienā ierīcē — jebkurā vietā un laikā.

 

Ierakstiet satriecošas kvalitātes palēninātas filmas 4K HDR formātā ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē

Ierakstiet augstas kvalitātes filmas, izmantojot palēninātas ierakstes režīmu 4K HDR formātā ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē, lai radītu dramatiskus un izteiksmīgus momentus.

 

Ātri nosūtiet ierakstītos attēlus

Izmantojot 5G tīklu, varat uzreiz nosūtīt attēlus tieši no ierakstes vietas. Vai pieslēdziet Xperia PRO-I pie datora, izmantojot USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps), un nosūtiet attēlus no datora.

 

Ietilpīga, vienkārši paplašināma atmiņa

Xperia PRO-I ir aprīkots ar lielu iekšējo atmiņu, 12 GB RAM, kas paredzēts intensīviem skaitļošanas uzdevumiem, un 512 GB ROM, kas piedāvā plašas fotoattēlu, filmu un citu failu uzglabāšanas iespējas. Atmiņas apjoms ir vienkārši paplašināms, atbalstot līdz 1 TB ietilpības microSD kartes, kā arī ātru datu pārsūtīšanu uz SD karti un no tās. Parocīgai lietošanai, lai ievietotu vai izņemtu SD kartes vai SIM kartes, nav nepieciešams nekāds instruments.

 

Aizsardzība pret ūdeni un putekļiem 

Izmantojot Xperia PRO-I, varat ierakstīt tādās vietās un apstākļos, kas nav piemēroti citām kamerām, pateicoties IP65/68 klases ūdensizturībai un aizsardzībai pret putekļiem.

 

Ātra datu pārsūtīšana, izmantojot USB 3.2 Gen 2 savienojumu

Salīdzinot ar savu priekšteci Gen 1, USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) savienojums ļauj divas reizes ātrāk pārsūtīt datus datorā no Xperia PRO-I.

 

 

Melna matēta apdare atgādina leģendāro kameru stilu

Matēta stikla aizmugurējais panelis un matētā apdare piešķir Xperia PRO-I līdzību ar īstām kamerām, savukārt ribainais metāla rāmis rada spēka un stila iespaidu.

 

Īstas kameras izskats un iespaids

Raksturīgais 24 mm objektīvs un speciālais aizvara taustiņš ļauj Xperia PRO-I atgādināt īstas kompaktās kameras stilu. Rāmja izteiktā, izliektā mala ne tikai ļauj viedtālruni parocīgāk turēt plaukstā, bet arī padara izturīgāku tā korpusu.

 

Iepakojums nesatur plastmasu

Atbilstoši Sony ilgtspējīgas attīstības iniciatīvai Xperia PRO-I iepakojumā nav izmantota plastmasa — visi plastmasas komponenti ir izņemti vai aizvietoti ar papīra materiāliem.

Komplektācija

  • Viedtālrunis
  • USB-C vads
  • Sienas lādētājs

Specifikācija

Ekrāna parametri
Ekrāna veids
HDR OLED
Malu attiecība
21:9 CinemaWide
HDR atbalsts
Ir
Ekrāna izmērs
6.5" (collas)
Ekrāna izšķirtspēja
4K (3840x1644)
Gorilla Glass stikls
Ir (Corning Gorilla Glass Victus)
Paneļa herci
120Hz
Pieskāriena nolasīšanas ātrums
240Hz
Interfeiss
Android versija
Android 11
Procesors
Procesors
Qualcomm Snapdragon 888 5G Mobile Platform
Attēla apstrādes procesors
BIONZ X
Atmiņa
Iebūvētā atmiņa
512GB
Operatīvā atmiņa (RAM)
12GB
Atmiņas kartes tips
microSDXC (līdz 1000 GB)
Galvenā kamera
Pikseļu skaits
12Mpix
Fokusa attālums
24mm
Diafragmas atvērums
F2
Skata lenķis
85°
Lēcas tips
ZEISS T*
Zoom kamera
Pikseļu skaits
12Mpix
Fokusa attālums
50mm
Diafragmas atvērums
F2.4
Skata lenķis
48°
Sensora izmērs
1./2.9 Exmor RS for mobile sensor"
Platleņķa kamera
Pikseļu skaits
12Mpix
Fokusa attālums
16mm
Diafragmas atvērums
F2.2
Skata lenķis
124°
Sensora izmērs
1/2.5 Exmor RS for mobile sensor"
Priekšējā kamera
Pikseļu skaits
8Mpix
Diafragmas atvērums
F2
Skata lenķis
78°
Sensora izmērs
1/4"
Audio parametri
Dolby audio formāta atbalsts
Dolby AC-4
Dolby Atmos
Augstas izšķirtspējas audio
Ir (Hi-Res)
Skaņas uzlabošana
DSEE Ultimate
Lietošanas apstākļi
IP aizsardzības reitings
IPX5 / IPX8
Ūdens izturība
Ir
Energo pārvalde un ekonomija
Akumulatora ietilpība
4500mAh
Stamina režīms
Ir
Foto un video ieraksts
Video ieraksta izšķirtspēja
4K (3840 x 2160) 120 kadri/s
4K (3840 x 2160) 60 kadri/s
4K (3840 x 2160) 30 kadri/s
4K (3840 x 2160) 25 kadri/s
4K (3840 x 2160) 24 kadri/s
Attēlu formāti
JPEG
RAW
Video failu ierakstu formāti
MP4
H.265
H.264
Bezvadu pieslēgumi
Bluetooth
Ir (Bluetooth v. 5.2)
Wi-Fi
Ir
GPS
Ir
NFC
Ir
Bluetooth kodeka atbalsts
LDAC
AAC
aptX HD
Tīklu atbalsts
2G
3G
4G
5G
Citi parametri
SIM kartes atbalsts
Divas SIM-kartes (Nano SIM / Nano SIM vai microSD)
Pirksta nospieduma sensors
Ir
Iebūvēta zibspuldze
Ir
Pieslēgumi
Austiņu pieslēgvieta
3.5mm
USB tips
Type-C
Type-C (DC IN)
Izmērs un svars
Svars
211 grami
Izmēri (A x P x DZ)
0.89 x 7.2 x 16.6cm
Vispārējie parametri
Krāsa
Melna
Pieejamās valodas
Latviešu
Angļu
Krievu
u.c.
Modeļa gads
2022

Saistītās preces

Filtri

Manfrotto universāla statīva skava telefonam

Saņem rīt no 10:00

9.9
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Rokas statīvs ar pulti GP-VPT2BT

Saņem rīt no 10:00

199
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Saramonic viedtālruņu mikrofons SmartMic UC Mini Type-C

43.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt