Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Mobilais telefons Xperia 1 III (Violets)
Xperia 1 MK3/V

Prece vairs nav pieejama!

Priekšrocības

  • OLED ekrāns ar augstu izšķirspēju
  • Corning Gorilla Glass stikls
  • 5G tīkla atbalsts
  • Procesors: Qualcomm Snapdragon 888 5G Mobile Platform
  • Ūdensizturība

Līdzīgas preces

Preces apraksts

Vispārēja informācija

 

 

Piedzīvojiet elpu aizraujošu ātrumu it visā, ko darāt

Ātrums ir Xperia 1 III piedāvāto izjūtu pamatā — no lieliskā 4K HDR OLED displeja ar lielo 120 Hz atsvaidzes ātrumu līdz triju objektīvu kamerai ar liela ātruma autofokusēšanos pat ierakstē ar teleobjektīvu.

 

Jūsu Xperia piemītošā izcilā ZEISS kvalitāte

ZEISS optika ir speciāli kalibrēta Xperia viedtālrunim. ZEISS T* pārklājums nodrošina izcilu attēla reālismu un kontrastu, novēršot atstarošanos.

 

Četri objektīvu varianti ļauj izpausties jūsu radošumam

Paplašiniet sava radošuma iespējas, triju objektīvu kamerā izmantojot četru objektīvu variantus, kā arī ātru, precīzu autofokusēšanos katrā kamerā. Pateicoties duālajiem PDAF sensoriem, nepārtrauktās autofokusēšanās režīmā tiek saglabāts fokuss uz kustīgiem objektiem, savukārt Sony unikālā teleobjektīvu sistēma ātru autofokusēšanos pat lielā fokusa attālumā.

 

Reāllaika izsekošanas funkcija nodrošina pastāvīgu fokusēšanos uz ātras kustības objektiem

Tagad precīzā fokusā būs pat objekti ar vissarežģītāko kustību. Izmantojot mākslīgā intelekta tehnoloģiju un 3D iToF sensoru attāluma mērīšanai, reāllaika izsekošanas funkcija ļauj precīzi noteikt objektu un uz to fokusēties pat tad, ja objekts uz laiku nozūd no redzes lauka. Lai norādītu objektu, vienkārši tam pieskarieties Xperia 1 III displejā.

 

Piedzīvojiet reāllaika autofokusēšanos pēc cilvēku un dzīvnieku acīm

Reāllaika autofokusēšanās pēc acīm ļauj ierakstīt satriecošus portretus, kad ierakstāt cilvēku vai dzīvnieku attēlus. Jūs ierakstīsiet enerģijas pārpilnus un izteiksmīgus attēlus pat tad, ja objekts pārvietojas vai tā viena acs nav redzama.

 

Atklājiet profesionālas fotoierakstes iespējas ar Photography Pro, ko iedvesmojušas Alpha sērijas kameras

Viedtālruņa Xperia 1 III modelī Photography Pro piedāvā vadības elementus, kas ir raksturīgi profesionālajām kamerām. Izmantojot analoģiski Alpha kamerām izveidoto saskarni, varat izvēlēties manuālos vadības elementus vai automātiskos iestatījumus un ierakstīt RAW formātā. Varat izmantot arī jauno pamatrežīmu, lai ierakstītu bez liekām raizēm.

 

Pilnīgs komforts

Izvēlieties jauno pamatrežīmu, lai ātri piekļūtu vairākām vienkārši izmantojamajām fotoierakstes funkcijām, tostarp skārienjutīgajam aizvaram, portreta orientācijai, bokē efektam, panorāmas ierakstei un daudzām citām funkcijām.

 

Baudiet reālistisku attēlu 4K HDR OLED displejā ar 120 Hz atsvaidzes ātrumu

Aprīkots ar satriecošu 4K HDR OLED displeju ar 120 Hz atsvaidzes ātrumu, Xperia 1 III viedtālrunis piedāvā unikāli reālistisku attēlu. Tā kā 6,5 collu 21:9 formāta CinemaWide™ displeja virsmai nav nekādu izgriezumu, nekas netraucē jums skatīties iecienītākās filmas vai televīzijas pārraides.

 

Vienmērīga kustība ar 120 Hz atsvaidzes ātrumu

Displejā ar 120 Hz atsvaidzes ātrumu ātras kustības objekti tiek parādīti skaidri, tādējādi būtiski uzlabojot vienmērīgu spēlēšanas procesu.

 

Tumsā uzbrūc pirmais

Nenovērtējamā jaunā spēļu funkcija L-γ raiser (Low gamma raiser) ļauj tumsā vieglāk saskatīt pretiniekus. Pastiprinot attēla detaļas tumšajās zonās, tā izceļ jūsu ienaidniekus, pārmērīgi neizgaismojot ekrāna gaišās zonas. Tas nozīmē, ka varat uzbrukt, pirms viņi uzbruks jums.

 

Sadzirdiet pretinieku tuvošanos

Audio ekvalaizers ļauj pastiprināt skaņas, piemēram, soļus vai šāvienus, tādējādi varat sadzirdēt savus pretiniekus un reaģēt agrāk par viņiem.

 

Precīzas un ātras kustības

Xperia 1 III atbalsta 240 Hz Touch skenēšanas ātrumu, kas četras reizes pārsniedz iepriekšējā modeļa specifikāciju, tādējādi darbība notiek tieši tā, kā jums vajag, lai nodrošinātu precīzu vadību. Ar ātru skārienreakciju sistēma jūsu pieskārienu atpazīst tieši vajadzīgajā brīdī.

 

Klausieties mūziku bez izkropļojumiem

Sadarbībā ar Sony Music Entertainment izstrādātā Xperia 1 III viedtālruņa audio sistēma atskaņo patiesi reālistisku skaņu gan tad, kad klausāties ar austiņām, gan tad, kad izmantojat iebūvētos stereo skaļruņus ar pilnu skaņas telpu.

 

3,5 mm audio ligzda izcilai skaņas kvalitātei

Pateicoties uzlabotajiem materiāliem un elektroniskajiem komponentiem, Xperia 1 III modeļa 3,5 mm audio ligzda ne tikai ir ērti izmantojama, bet nodrošina arī augstu skaņas kvalitāti. Skaņas izkropļojumi ir samazināti, sevišķi no vidēja līdz maksimālajam skaļuma līmenim, tādējādi nodrošinot reālistisku skaņu, kurā skaidri dzirdami atsevišķi instrumenti, vienmērīgs vokāls un dziļš zemo frekvenču skanējums.

 

Izbaudiet 360 Reality Audio — tā, it kā jūsu būtu blakus izpildītājam

Ļaujieties skaņām sev visapkārt — tās ir tik reālistiskas, it kā jūs atrastos koncertā vai kopā ar izpildītāju ierakstu studijā. Izmantojot 360 Reality Audio tehnoloģiju, mūzika ir tik visaptveroša un reālistiska kā vēl nekad agrāk. Ar Xperia 1 III varat baudīt mūzikas klausīšanos ar vadu pieslēguma austiņām vai bezvadu austiņām vai iebūvētajiem stereo skaļruņiem ar pilnu skaņas telpu.

 

Klausieties stereo mūziku telpiskā skanējuma formātā 360 Spatial Sound

Ja klausāties mūziku 2 kanālu stereo formātā, sāk darboties jaunā 360 Spatial Sound tehnoloģija. Tā ļauj Xperia 1 III modelim reāllaikā pārveidot iecienītākos stereo celiņus aizraujošā telpiskā skanējumā. Šī tehnoloģija darbojas gan ar vietējiem audio failiem, gan straumēšanas pakalpojumiem, vēl vairāk uzlabojot jūsu klausīšanās iespaidus.

 

Cinematography Pro uz CineAlta bāzes — filmu ierakste ar 21:9 malu attiecību

Ierakstiet filmas ar profesionālam līmenim atbilstošiem parametriem un krāsu iestatījumiem. Digitālo kinokameru inženieru pieredze, krāsu pārvaldības iestatītie profili, 21:9 malu attiecība, 4K HDR formāts, palēnināta ierakste ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē, kā arī ierakste ar kadru nomaiņas ātrumu 24, 25, 30 un 60 kadri sekundē sniedz visus jums nepieciešamos rīkus.

 

Četri universālie objektīvi piedāvā vairāk radošo iespēju

Izmantojot četrus universālos objektīvus ar fokusa attālumu līdz 105 mm, varat paplašināt savu repertuāru un jaunā līmenī pacelt kinematogrāfisko ieraksti.

 

Izbaudiet jaunāko Qualcomm® Snapdragon™ 888 5G mobilo platformu

Viedtālrunī Xperia 1 III darbojas Qualcomm® Snapdragon™ 888 5G mobilā platforma, lai piedāvātu visaugstākās klases iespējas, kuras esat pelnījuši. Maksimāli izmantojiet Xperia 1 III iespējas, tostarp profesionāla līmeņa kameru, viedo personīgo palīgu un augsta līmeņa spēļu datora iespējas — tas viss savienots ar 5G tīklu multigigabitu ātrumiem.

 

Ierakstiet satriecošas kvalitātes palēninātas filmas 4K HDR formātā ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē

Ierakstiet augstas kvalitātes filmas, izmantojot palēninātas ierakstes režīmu 4K HDR formātā ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē, lai radītu dramatiskus un izteiksmīgus momentus. (Ierobežots ierakstes laiks, funkcija pieejama kamerai ar 24mm lēcu)

 

Viedais pieslēgums

Viedais pieslēgums izmanto Xperia dziļās apmācības tehnoloģiju, kas darbojas uz Sony neironu tīkla bibliotēkas bāzes, un analizē Wi-Fi signālus, lai prognozētu savienojuma problēmas tuvējā nākotnē. Pirms pieslēguma Xperia 1 III novērtē pieejamo Wi-Fi kvalitāti, tādējādi pieslēdzas tikai pie strādājoša Wi-Fi. Ja tā paredz Wi-Fi savienojuma problēmas, tā izmanto jūsu tālruņa mobilos datus. Izmantojot Xperia, vienmēr tiks nodrošināts vislabākais iespējamais pieslēgums.

 

Akumulators, uz kuru var paļauties

Pateicoties iebūvētajam 4,500 mAh akumulatoram, Xperia 1 III darbosies visu dienu, savukārt vairākas uzlādes iespējas palīdz nodrošināt maksimālas ērtības un ilgāku akumulatora kalpošanas laiku.

Komplektācija

  • Viedtālrunis
  • Dokumentācija

Specifikācija

Ekrāna parametri
Ekrāna veids
HDR OLED
Malu attiecība
21:9 CinemaWide
HDR atbalsts
Ir
Ekrāna izmērs
6.5" (collas)
Ekrāna izšķirtspēja
4K (3840x1644)
Gorilla Glass stikls
Ir (Corning Gorilla Glass Victus)
Paneļa herci
120Hz
Kustīga attēla atjaunošānās frekvence
240Hz Motion blur reduction
Pieskāriena nolasīšanas ātrums
240Hz
Interfeiss
Android versija
Android 11
Procesors
Procesors
Qualcomm Snapdragon 888 5G Mobile Platform
Atmiņa
Iebūvētā atmiņa
256GB
Operatīvā atmiņa (RAM)
12GB
Atmiņas kartes tips
microSDXC (līdz 1000 GB)
Galvenā kamera
Pikseļu skaits
12Mpix
Fokusa attālums
24mm
Diafragmas atvērums
F1.7
Skata lenķis
82°
Lēcas tips
ZEISS T*
Sensora izmērs
1/1.7"
Zoom kamera
Pikseļu skaits
12Mpix
Fokusa attālums
70mm - 105mm
Diafragmas atvērums
F2.3 - F2.8
Skata lenķis
34° - 23°
Lēcas tips
ZEISS T*
Sensora izmērs
1./2.9 Exmor RS for mobile sensor"
Platleņķa kamera
Pikseļu skaits
12Mpix
Fokusa attālums
16mm
Diafragmas atvērums
F2.2
Skata lenķis
124°
Lēcas tips
ZEISS T*
Sensora izmērs
1/2.5 Exmor RS for mobile sensor"
Priekšējā kamera
Pikseļu skaits
8Mpix
Diafragmas atvērums
F2
Skata lenķis
78°
Lēcas tips
ZEISS T*
Sensora izmērs
1/4"
Audio parametri
Dolby audio formāta atbalsts
Dolby AC-4
Dolby Atmos
Augstas izšķirtspējas audio
Ir (Hi-Res)
Skaņas uzlabošana
DSEE Ultimate
Lietošanas apstākļi
IP aizsardzības reitings
IPX5 / IPX8
Ūdens izturība
Ir
Energo pārvalde un ekonomija
Akumulatora ietilpība
4500mAh
Stamina režīms
Ir
Foto un video ieraksts
Video ieraksta izšķirtspēja
4K (3840 x 2160) 120 kadri/s
4K (3840 x 2160) 60 kadri/s
4K (3840 x 2160) 30 kadri/s
4K (3840 x 2160) 25 kadri/s
4K (3840 x 2160) 24 kadri/s
Nepārtraukta foto kadru uzņemšana
120 kadri sekundē
Attēlu formāti
JPEG
RAW
Video failu ierakstu formāti
MP4
H.265
H.264
Bezvadu pieslēgumi
Bluetooth
Ir (Bluetooth v. 5.2)
Wi-Fi
Ir
GPS
Ir
NFC
Ir
Bluetooth kodeka atbalsts
LDAC
aptX HD
Tīklu atbalsts
2G
3G
4G
5G
Citi parametri
SIM kartes atbalsts
Divas SIM-kartes (1 SIM karte atbalsta 5G tīklu) (Nano SIM / Nano SIM vai microSD)
Pirksta nospieduma sensors
Ir
Iebūvēta zibspuldze
Ir
Pieslēgumi
Austiņu pieslēgvieta
3.5mm
USB tips
Type-C
Izmērs un svars
Svars
186 grami
Izmēri (A x P x DZ)
16.5 x 7.1 x 0.82cm
Vispārējie parametri
Krāsa
Violeta
Pieejamās valodas
Latviešu
Angļu
Krievu
u.c.
Modeļa gads
2021

Saistītās preces

Filtri

Manfrotto telefona statīvs MKPIXICLAMP-BK

Saņem rīt no 10:00

35

Ielikt grozāSalīdzināt

Manfrotto universāla statīva skava telefonam

Saņem rīt no 10:00

9.9

Ielikt grozāSalīdzināt

Otterbox 20W USB-C lādētājs ar vadu 1m

Saņem rīt no 10:00

34.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Saramonic viedtālruņu mikrofons SmartMic UC Mini Type-C

43.95

Ielikt grozāSalīdzināt
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt