Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

PlayStation virtuālās realitātes brilles VR2 + Horizon Call of the Mountain komplekts
CFI-ZVR1 + Horizon

699.95
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

TIKAI UZ PASŪTĪJUMA

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

TIKAI UZ PASŪTĪJUMA

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Noskaidrot piegādes laiku

Līdzīgas preces

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Ļaujieties ārpus realitātes pastāvošo episko pasauļu valdzinājumam

Piedzīvojiet nākamās paaudzes virtuālās realitātes spēļu spēlēšanu ar satriecošo 4K HDR izšķirtspēju, žanra slavenākajām spēlēm un unikālām sajūtām, ko rada revolucionārās PlayStation VR2 virtuālās realitātes brilles ar PlayStation VR2 Sense ™ kontrolleri.

 

Virtuālās realitātes spēļu jaunā paaudze

Inovatīvā PlayStation VR2 Sense™ tehnoloģija atdzīvina emocijas un klātesamības sajūtu, izmantojot virtuālās realitātes briļļu maigas vibrācijas, 3D audio tehnoloģiju un viedo acu izsekošanu, kopā ar PS VR2 Sense kontrollera pirkstu pieskārienu noteikšanu, haptisko atgriezenisko saiti un adaptīvajiem trigeriem.

 

Redzēt nozīmē noticēt

No smalkām detaļām līdz plašiem skatiem, no reālistiskām sejas izteiksmēm līdz dzīvības pārpilnām, plaukstošām futūristiskām pasaulēm, PlayStation®5 konsoles nākamās paaudzes apstrādes iespējas ar jaunajām optiskajām īpašībām satriecošās detaļās redzēt ikvienu mirkli.

 

Dziļākas detaļas

Divi 2000x2040 OLED displeji nodrošina neticamu 4K HDR vizuālo sniegumu ar kadru nomaiņas ātrumu līdz 120 kadriem sekundē, panākot 4 reizes labāku izšķirtspēju salīdzinājumā ar sākotnējo PlayStation®VR.

 

Viedā acu izsekošana

Parādiet sevi citiem spēlētājiem jaunā un dabīgā veidā, pateicoties acu izsekošanai1, kas simulē jūsu spēles avatāra pastiprinātu emocionālu reakciju, tādējādi piešķirot un personiskas mijiedarbošanās iespējas grupas sadarbības spēlēs vai komandas tērzētavās vairākspēlētāju spēlēs.

 

Neticami ass fokuss

Izbaudiet smalkākās detaļas, jo tīklenes vizualizācijas tehnoloģija neticami reālistiski izceļ tās spēles zonas, uz kurām fokusējas jūsu acis, vienlaikus saglabājot stabilu spēlēšanas procesu.

 

Izpētiet apbrīnojamās pasaules

Pateicoties 110 grādu platajam skata laukam, izjūtiet neticamo klātbūtnes efektu virtuālajā spēles vidē, savukārt pielāgojamās Fresnel lēcas ļauj pielāgot atstatumu starp lēcām atbilstoši aci stāvoklim, lai ekrānā iegūtu optimālu attēlu.

 

Ieskaujošais 3D audio

Sajūtiet tēlu klātbūtni, ausī dzirdot viņu čukstus, pēc šāvienu trokšņa vai soļu skaņām nosakiet draugu un ienaidnieku atrašanās vietu, kā arī iejūtieties neticami reālistiskā skaņas vidē, spēles audio dinamiski pielāgojoties jūsu pozīcijai un galvas kustībām, izmantojot Tempest 3D AudioTech tehnoloģiju.

 

Sajūtiet jaunu spēles dimensiju

Pateicoties PlayStation VR2 Sense™ tehnoloģijai, unikāli ieskaujoši un emocionāli atdzīvojas aizraujošas jaunās pasaules.

 

Virtuālās realitātes briļļu atgriezeniskā saite

Ar vienu iebūvēto motoru radītās maigās, reaģējošas vibrācijas spēlei piešķir unikālu, taktilu elementu — no galvai garām palidojošas bultas svilpienam līdz ātri braucoša transportlīdzekļa uzrāvienam.

 

Iepazīstiet PlayStation VR2 Sense kontrolleri

Apbrīnojami jaunā veidā mijiedarbojieties ar virtuālajām pasaulēm ar haptisko atgriezenisko saiti, adaptīvajiem trigeriem, precīzās izsekošanas un pirkstu pieskārienu noteikšanas iespējām, kuras visas ir iekļautas unikālajā ergonomiskajā konstrukcijā.

 

Haptiskā atgriezeniskā saite

Sajūtiet reālistisku, detalizētu reakciju uz savām darbībām spēlē. No maigām, precīzām vibrācijām līdz intensīviem impulsiem uz jūsu rokām var nodot plašu spēles sajūtu gammu, tādējādi neticami jaunā taktilā veidā varēsiet izbaudīt PS VR2 spēles.

 

Adaptīvie trigeri

Sajūtiet nospriegoto stopa stiegru, pēkšņi iestrēgušo ieroci vai plaukstā saburzīto priekšmetu, pateicoties adaptīvajiem trigeriem, kas katram kontrollerim piešķir dinamisku pretestību.

 

Pirkstu pieskārienu noteikšana

Pastiepiet rokas un pieskarieties virtuālajai pasaulei ap sevi, izmantojot kontrollerus, kas nosaka jūsu pirkstu novietojumu pat tad, kad nenospiežat taustiņu.

 

Jūs gaida jaunas pasaules

Atklājiet jaunas pasaules, kurās varat iejusties pilnībā. 

 

 

Komplektācija

  • VR brilles
  • PlayStation VR2 Sense™ kontrolieris
  • Horizon Call of the Mountain™ kupona kods
  • USB kabelis (kontrollera savienošanai pārī un uzlādēšanai)
  • Stereo austiņas
  • Trīs ieliktņu pāri
  • Drukātie materiāli

Specifikācija

Ekrāna parametri
Ekrāna veids
OLED (HDR)
Paneļa herci
120Hz
Ekrāna izšķirtspēja
2000x2040 (katrai acij)
Skata leņķis
110°
Pieslēgumi
USB tips
Type-C

Saistītās preces

Filtri

Zeiss tīrīšanas komplekts

Saņem rīt no 10:00

39.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony playStation PULSE 3D bezvadu austiņas

Saņem rīt no 10:00

99.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss mikrošķiedras lupatiņa lēcu tīrīšanai

Saņem rīt no 10:00

14.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony playStation PULSE 3D Midnight Black bezvadu austiņas

Saņem rīt no 10:00

99.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony playStation PULSE 3D Grey Camoflage bezvadu austiņas

Saņem rīt no 10:00

99.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony VR2 Sense kontrolieru lādētājs

Saņem rīt no 10:00

59.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt