Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips elektroskuveklis ar SkinIQ tehnoloģiju 9000 Series
S9982/55

289.99 249
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Noskaidrot piegādes laiku

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Rotācijas tipa skūšanās sistēma
Rotācijas tipa elektriskais skuveklis Philips S9982/ 55 sastāv no trīs rotējošiem diskiem, kurus nosedz skuvekļa asmeņi. Elektriskais skuveklis vienā piegājienā rūpīgi atbrīvo no matu seguma, sevišķi īsajiem matiņiem, atstājot ādu tīru un nebojātu.

Sausais un mitrais skūšanās veids
Ar Philips S9982/ 55 elektrisko skuvekli Jūs varat izmantot divus skūšanās veidus: mitro ar ūdens vai skūšanās putu pielietošanu, un sauso – bez augstākminētajiem līdzekļiem. Šāda īpašība padara skuvekli par ērtu un daudzfunkcionālu, kā arī nodrošina lietošanu normālos un ekstrēmos (pārgājiena) nosacījumos.

Peldošas skūšanās galviņas
Philips S9982/ 55 tipa elektriskā skuvekļa peldošās skūšanās galviņas precīzi pieguļ Jūsu sejas un kakla kontūrām, ļaujot vienā piegājienā atbrīvoties vai pielīdzināt matus pat grūti pieejamajās vietās.

Iebūvēts trimmeris
Philips S9982/ 55 elektriskais skuveklis ir aprīkots ar trimmeri, kurš veido un uztur noteiktu garumu un formu matu segumam uz sejas, kakla un deniņiem, tādā veidā veidojot Jūsu personīgo stilu.

Displejs
Uz neliela ekrāna, kas izvietots uz Philips S9982/ 55 elektriskā skuvekļa roktura, tiek parādīti tās būtiskie raksturojumi, kā: akumulatora uzlāde (cik ilgi elektriskais skuveklis vēl nostrādās bez pielādēšanas), tīrīšanas nepieciešamība (skuvekļa piesārņojuma līmenis) un asmeņu nomaiņas indikācija (asmeņu asums). Tas ļauj Jums kontrolēt skuvekļa stāvokli un laicīgi novērt tās izlādēšanos, kā arī iespējamos bojājumus un aizsārņošanos.

Automātiskās tīrīšanās sistēma
Jums nav nepieciešamības mazgāt un žāvēt skuvekli vai vilkt no tā ārā matus. Novietojiet Philips S9982/ 55 elektrisko skuvekli ar skūšanās elementu uz leju uz paliktņa skuvekļa uzlādēšanai, un tas pats sevi iztīrīs, izžāvēs un veiks asmeņu, kā arī disku vai režģadezinficēšanu.

Komplektācija

Ceļojumu futrālis

SmartClick Attīrīšanas suka

Iekļauta 1 tīrīšanas kasetne

Iebūvēts izbīdāmais trimmeris

Specifikācija

Vispārējā informācija
Produkta veids
Matu Griežamā Mašīna
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt