Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Nivona kafijas automāts NICR 560

499.99 449
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Noskaidrot piegādes laiku

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Kompakts. Vienkāršs. Ātrs. Radīts lai katru rītu baudītu kafiju no svaigi maltām kafijas pupiņām. Jaunais Nivona 5. sērijas kafijas automāts tagad ir vēl labāks! Izmantojot krāsaino 2,4” TFT ekrānu, kafijas automāta darbība ir vēl patīkamāka un ērtāka, un integrētā vienkāršā piena sistēmas skalošanas un ātrākas atkaļķošanas programma ļauj aizmirst par visām apkopes rūpēm.


ESPRESSO, MELNĀ KAFIJA UN PIENA PUTAS


Kafijas automāts pagatavo espresso, melnu kafiju, piena putas un karstu ūdeni. Sajaucot piena putas dažādās proporcijās ar espresso kafiju, ar pienu var pagatavot dažādus dzērienus: gan latte macchiato, gan kapučīno.


PROGRAMĒJAMS KAFIJAS DAUDZUMS UN STIPRĀJUMS


Mainiet un ieprogrammējiet kafijas porcijas lielumu, kā arī stiprumu. Izbaudiet tādu kafiju, kāda jums patīk.


PIENA PUTAS, NOSPIEŽOT VIENU POGU


Atliek tikai ievietot piena caurulīti piena pakā, novietot krūzīti zem piena putotāja un nospiest pogu – gardās piena putas būs gatavas vienā mirklī! Turklāt piena sistēmai ir ārkārtīgi vienkārša automātiskā skalošanas programma.


KRĀSAINAIS TFT EKRĀNS


Pateicoties krāsainajam TFT displejam un 2 pagriežamajām pogām, kafijas automātu ir viegli vadīt.


VIEGLA APKOPE


Integrēta automātiskā atkaļķošana, kafijas automāta tīrīšana, skalošanas sistēma un vienkārša piena sistēmas skalošana nodrošina vieglu apkopi. Pagatavošanas bloks ir izņemams, tādējādi kafijas pagatavošanas sistēma vienmēr būs tīra un kafija būs īpaši garda.

Specifikācija

Vispārējā informācija
Produkta veids
Kafijas aparāti
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt