Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Profesionālā videokamera ILME-FX3

4749

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Saņem rīt no 10:00

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Saņem rīt no 10:00

Noliktava

Pasūti šodien un saņem ar DPD ceturtdien no 8:00

Priekšrocības

 • Pilnkadra sensors
 • Sensora stabilizācija
 • Procesors: BIONZ XR
 • Acs autofokuss
 • Bezmaksas piegāde
 • Profesionāls serviss
 • Ātra preču saņemšana

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Papildus garantija

Pērkot šo produktu, klāt nāk papildus garantija viens gads. Pēc pirkuma veikšanas ir nepieciešams piereģistrēt produktu MySony kontā. Sīkāka informācija: šeit

 

 

Attēla sensors ar neticami lielu datu nolasīšanas ātrumu

No aizmugures apgaismotais pilnkadra Exmor R™ CMOS sensors lepojas ar neticami lielu datu nolasīšanas ātrumu, augstu jutību un plašu dinamisko diapazonu. Paplašinātais krāsu filtru masīvs uzlabo krāsu atveidošanas precizitāti, savukārt fokālās plaknes fāzu noteikšanas AF sistēma nodrošina stabilu un izcili precīzu automātisko fokusēšanos, kas ļauj iegūt lieliskas kvalitātes attēlu.

 

Augstas veiktspējas attēlu apstrādes procesors

Attēlu apstrādes procesors BIONZ XR™ ir paredzēts datu lielātruma apstrādei, līdz minimumam samazinot aizturi, tādējādi nodrošinot iespaidīgas reāllaika apstrādes iespējas. Procesors reāllaikā regulē automātiskās fokusēšanās, attēlu atpazīšanas un attēlu kvalitātes funkciju parametrus, veic datu pārraidi, atveido un pārvalda lietotāja saskarni, kā arī veic citas kameras darbības.

 

Augsta jutība, plašs dinamiskais diapazons

Optimizējot izvadāmo attēlu, pilnkadra sensors nodrošina augstu jutību ar niecīgiem trokšņiem visā kameras dinamiskajā diapazonā. Kustīgo objektu skaidra ierakste pat vājā apgaismojumā, izmantojot iespaidīgo jutības paplašināšanas iespēju līdz ISO 409600. Tam ir paplašināts 15 soļu dinamiskais diapazons, bez pārmērīgi izgaismotām zonām. Kameras augstā jutība un plašais dinamiskais diapazons paplašina pēcapstrādes iespējas.

 

Slavena kinematogrāfiska krāsu atveide ar S-Cinetone™ tehnoloģiju

Iekļaujot pazīstamo Sony S-Cinetone tehnoloģiju, kas tika izmantota FX9 kameras izstrādē, ļauj kinematogrāfisku krāsu atveidi nodrošināt tieši kamerā. S-Cinetone ir optimizēta dabīgai ādas toņu un vidēja diapazona krāsu atveidei, ar gaišo zonu laidenu izlīdzināšanu, nodrošinot objekta iespaidīgu atveidošanu pat bez pēcapstrādes krāsu korekcijas. [1] Standarta (attēla profils IZSL.)  [2] S-Cinetone (attēla profils 11)

 

All-Intra iekšējā ierakste

Papildus Long-GOP starpkadru saspiešanai tiek atbalstīta arī iekšējā iekškadru (All-Intra) ierakste. XAVC S-I ierakstē katrs kadrs tiek saspiests neatkarīgi no pārējiem lielā bitu pārraides ātrumā līdz 600 Mbps, tādējādi tā ir ideāli piemērota sarežģītu kustību ierakstei un nodrošina maksimālu elastīgumu un atskaņošanas iespējas pēcapstrādē. [1] All-Intra (All-I)  [2] Long-GOP  [3] attēlu grupa

 

4K formāta ierakste ar lielu kadru nomaiņas ātrumu 120fps

Varat ierakstīt pilnkadra video 4K (QFHD) formātā ar kadru nomaiņas ātrumu 120 fps un automātisko fokusēšanos, pateicoties attēla sensoram ar lielātruma datu nolasīšanas iespējām un jaudīgajam BIONZ XR procesoram. Pat ar lielu kadru nomaiņas ātrumu 4K (QFHD) formāta attēli tiek ierakstīti, izmantojot pilnu informācijas nolasīšanu no pikseļiem bez grupēšanas, ļaujot pēcapstrādē iegūt skaidru palēninātu ierakstu (līdz 5 reižu palēninājums salīdzinājumā ar parasto ātrumu). Augstas precizitātes automātiskā fokusēšana rada skaistu pilnkadra bokē efektu pat palēninātas ierakstes laikā.

 

16 bitu RAW datu izeja

Nodrošinot uzlabotu attēla kvalitāti, kā arī elastīgākas un efektīvākas montāžas iespējas pēcapstrādē, FX3 atbalsta 16 bitu RAW datu izeju uz ārējo rakstītāju, izmantojot HDMI Type-A savienotāju. RAW video izvade notiek no pilnkadra attēla sensora ar 4264 x 2408 [16:9] izšķirtspēju, kas ļauj iegūt 4K (QFHD) vai DCI-4K formāta video ar dažādu kadru nomaiņas ātrumu (60p/50p/30p/25p/24p).

 

HEVC kodeks ar augstu saspiešanas efektivitāti

Izmantojot MPEG-H HEVC/H.265 kodeku, XAVC HS formāta ierakstē saspiešanas efektivitāte tiek palielināta aptuveni divas reizes. Salīdzinājumā ar parasto 4K XAVC S formātu XAVC HS ļauj ierakstīt detalizētu 10 bitu video ar 4:2:2 krāsu iztveršanu salīdzināmā vai mazākā datu plūsmas ātrumā; nodrošinot vēl labāku attēla kvalitāti un ļaujot izveidot ērti apstrādājama izmēra failus.

 

S-Log2 un S-Log3 ar 10 bitu dziļuma un 4:2:2 iztveršanas atbalstu

Kamerā ir pieejamas S-Log2 un S-Log3 gammas līknes, S-Log3 līkne nodrošina labāku gradāciju pārejā no ēnām līdz pustoņiem (18% pelēkā), paplašinot dinamisko diapazonu līdz 15+ līmeņiem. Lai kamera atbilstu citām Cinema Line kamerām, kurās atbalstīts S-Log3, ir pieejami trīs krāsu gammas iestatījumi (S-Gamut, S-Gamut3 un S-Gamut3.Cine), nodrošinot radošas iespējas un efektivitāti pēcapstrādē.

 

Starpniekfailu ierakste, lai uzlabotu montāžas procesa efektivitāti

Maza bitu plūsmas ātruma starpniekfailus ar HD izšķirtspēju var ierakstīt vienlaikus ar formātiem, kuru bitu plūsmas ātrums ir lielāks, piemēram, XAVC S-I 4K, un šos mazākos starpniekfailus var izmantot montāžai un priekšskatīšanai pirms galīgā materiāla izveides. Šādi tiek samazināts datora noslogojums un nodrošināts ātrāks un efektīvāks darba process. Starpniekfailus var ierakstīt ar 10 bitu krāsu dziļumu XAVC HS formātā (1920 x 1080) vai 8 bitu krāsu dziļumu XAVC S formātā (1280 x 720).

 

Jaunas radošās iespējas ar Creative Look

Creative Look iespējas nodrošina profesionālus instrumentus kadra izsekošanai un pēcapstrādei pašā kamerā. Kamerā ir pieejami Creative Look iepriekšveiktie iestatījumi, un katru no tiem var izmantot gatavā veidā vai papildus pielāgot, izmantojot individuālus iestatījumus, piemēram, nokrāsa, krāsu dziļums, spilgtums, kontrasts un asums. Creative Look iepriekšveikto iestatījumu precīza pielāgošana var tikt veikta atbilstoši lietotāja vēlmēm, un iecienītākos iestatījumus var arī saglabāt kā pielāgotu Creative Look iestatījumu.

 

10 bitu krāsu dziļuma HLG attēla profils

HLG (Hybrid Log-Gamma) HDR attēla profils, kuru papildina BT.2020 krāsu telpa ar plašu gammu, var tikt izmantots tiešai atskaņošanai HDR (HLG) režīmā savietojamos televizoros. Rezultātā iegūstat realitātei atbilstošus attēlus, kurus praktiski nevar atšķirt no attēliem, kurus redz ar neapbruņotu aci, ar detalizētām ēnām, mazākām aptumšotajām un izgaismotajām zonām — tas viss bez nepieciešamības veikt krāsu korekciju. Proti, ierakste ar 10 bitu krāsu dziļumu nodrošina augstu precīzas gradācijas un detalizācijas līmeni, ļaujot sasniegt izcilu reālismu.  [1] Attēlu precīzas pielāgošanas elastīgas iespējas pēc vēlēšanās (nepieciešama krāsu korekcija) [2] Augstas kvalitātes attēla ierakste (nav nepieciešama krāsu korekcija)

 

Elastīgs ekspozīcijas režīms

Elastīgs ekspozīcijas režīms ļauj individuāli iestatīt automātisko un manuālo režīmu diafragmai, aizvara ātrumam un ISO. Bloķēšanas funkcija, kuru aktivē, īsu brīdi nospiežot attiecīgos pielāgojuma taustiņus, bloķē atbilstošos vadības elementus, lai nepieļautu vadības diska vai riteņa nejaušas pārvietošanas izraisītās izmaiņas. Bieži izmantotās diafragmas un ISO vērtības var regulēt, izmantojot vienkārši pieejamos priekšējos un aizmugurējos vadības diskus, kā arī augšējā paneļa vadības disku.

 

Ātrā hibrīdā autofokusēšanās, lai filmas ierakstes laikā iegūtu stabilu fokusu

Ātrā hibrīdā autofokusēšanās apvieno fokālās plaknes fāzu noteikšanas autofokusēšanos un kontrasta noteikšanas autofokusēšanos. Šādi tiek nodrošināta ļoti precīza, vienmērīga ātri kustīgu objektu izsekošana, izmantojot pat nelielu lauka dziļumu. Izmantojot autofokusēšanās ātruma pārejas un autofokusēšanās objekta nobīdes jutīguma parametrus, profesionālajiem lietotājiem būs iespējama elastīgāka fokusa vadība.

 

Ātra, vienkārša un uzticama reāllaika izsekošana un acu automātiskā fokusēšanās

Ātrā un intuitīvā fokusa vadība ļauj maksimāli radoši izmantot FX3 modeļa iespaidīgo automātiskās fokusēšanās tehnoloģiju. Reāllaika izsekošana būtiski atvieglo kameras izmantošanu solo ierakstē, analizējot objekta krāsu, šablonus un dziļumu. Ierakstot cilvēku attēlus, reāllaika acu automātiskā fokusēšanās būtiski atvieglo filmu ieraksti, īpaši tad, kad kameru uzstāda uz stabilizatora vai aktīvi izmanto automātisko fokusēšanos.

 


Ātra, vienkārša fokusēšanās skārienvadība

Fokusēšanās skārienvadība ļauj precīzi noteikt fokusa punktu, vienkārši pieskaroties LCD monitoram. Ātrā, vienkāršā un intuitīvā fokusēšanās, izmantojot skārienvadību, ļauj pilnībā radoši izmantot FX3 modeļa iespaidīgo autofokusēšanās tehnoloģiju.

 

XLR adapters un digitālā ieeja nodrošina kvalitatīvu audio signālu

FX3 modeļa rokturī ir divi neatkarīgi pilnizmēra XLR savienotāji (XLR/TRS kombinācija) ārējo profesionālo mikrofonu pieslēgšanai, izmantojot digitālo audio saskarni un vairāku saskarņu (MI) pieslēgvietu. Iespējams izvēlēties trīs ierakstes formātus, ieskaitot 24 bitu 4 kanālu formātu.

 

Iebūvētais optiskais attēla stabilizators, kad veicat ieraksti, turot kameru rokās

Izmantojot jauno augstas precizitātes stabilizācijas bloku, žiroskopiskos sensorus un optimizētos attēla stabilizācijas algoritmus, kameras optiskā SteadyShot™ stabilizatora aktīvais režīms ļauj veikt precīzu attēla optisko kompensāciju, pat iešanās laikā nodrošinot lieliskas kvalitātes 4K formāta video ieraksti. Pateicoties šim bezprecedenta stabilizācijas līmenim, var ierakstīt bez papildu aprīkojuma, izmantojot tikai kameras kompaktā izmēra un mobilitātes sniegtās priekšrocības. [1] Kameras svārstību izsekošana [2] Standarta [3] Aktīvais

 

HDMI Type-A izeja un novērošanas iespējas

Pateicoties izturīgajai un daudzpusīgajai HDMI Type-A ligzdai, ir iespējams vienlaikus pārraidīt video signālu uz kameras LCD monitoru, ar HDMI savienojumu pieslēgto ārējo ierakstes ierīci vai novērošanas ierīci.

 

Pielāgojami taustiņi filmu profesionāļiem

Inovatīvā bezspoguļa konstrukcija nodrošina profesionāla līmeņa mobilitāti un funkcionalitāti. Bieži izmantotie vadības elementi ir novietoti kameras augšdaļā, un daudzie pielāgojamie taustiņi un izvēlnes atvieglo darbu ārpus studijas. Kamera ir paredzēta profesionālu rezultātu iegūšanai pat tad, kad ierakste jāveic ar vienu roku, sarežģītos rakursos un ar specifisku objektīvu.

 

Nepārtraukta ierakste 4K 60p formātā

Lai nodrošinātu nepārtrauktu 4K 60p formāta ieraksti, FX3 kamera ir aprīkota ar inovatīvu siltumatdeves konstrukciju, ieskaitot unikālu Sony Σ (sigma) burta formas grafīta sakausējuma radiatoru. Iekšējās konstrukcijas pilnīga pārveidošana ļāva optimizēt gaisa plūsmu un radiatoru izvietojumu. Vajadzības gadījumā kluss ventilators nodrošina dzesēšanu, kas nepieciešama nepārtrauktai ierakstei ar pilnu izšķirtspēju, turklāt strukturāli izolēta gaisa ieplūde un izplūde palīdz uzturēt augstu aizsardzības līmeni pret putekļiem un mitrumu.

 

Ierakstes lampiņas un izcelšana video ierakstes laikā

Korpusa priekšpusē un aizmugurē ir izvietoti gaismas indikatori, bet sinhroni ar tiem darbojas augšpusē novietots ierakstes (REC) taustiņš ar gaismas diodes izgaismojumu. Turklāt video ierakstes laikā monitora ekrānā atainojot sarkanu rāmi, varat uzreiz pārliecināties par ierakstes statusu pat tad, ja ekrāns ir grūti redzams pie kameras piestiprināta pleca turētāja vai stabilizatora dēļ. Atkarībā no specifiskiem lietojumiem šo gaismas režīmu var ieslēgt vai izslēgt.

 

Piederumu montāža bez rāmja

Piecas 1/4-20 UNC montāžas skrūvju atveres ļauj piederumus stabili piestiprināt tieši pie kameras korpusa, nelietojot rāmi. Komplektā iekļautajā XLR rokturī ir pieejamas papildu trīs montāžas atveres. Izveidotā neticami mobilā sistēma ir optimizēta ierakstei, kameru turot rokās, kā arī ātrai iestatīšanai strauji mainīgos apstākļos.

 

Dažādas tālummaiņas vadības iespējas radošai izpausmei

Tālummaiņas svira satveres augšdaļā ļauj izmantot objektīvus ar elektrisko tālummaiņu. Turklāt mūsu inovatīvā Clear Image Zoom tehnoloģija nodrošina parocīgas skatu leņķa iespējas pat ar minimālu aprīkojumu. Pielāgojams tālummaiņas ātrums ir piemērots dažādiem mērķiem — no ātras dokumentālo filmu kadrēšanas līdz pilnīgi kinematogrāfiskiem efektiem.

 

Skārienjutīgā izvēlne ar navigāciju, kas orientēta uz darba procesiem

Atbildot uz profesionālu fotogrāfu un videooperatoru vēlmēm, izvēlnes struktūra ir pārveidota, lai uzlabotu darba efektivitāti. Izvēlnes cilnes atrodas displeja kreisajā pusē, bet labajā pusē atrodas parametru grupas un parametri, kas saistīti ar izvēlēto cilni. Vienlaikus var atainot līdz trim līmeņiem, tādējādi izvēlnes struktūra ar skaidrāk redzama. Izvēlnes sensorvadība ļauj ātri, intuitīvi vadīt kameru.

 

Kameras daudzveidīgas pozicionēšanas iespējas ar dažādos leņķos iestatāmu monitoru

FX3 modelis ir aprīkots ar horizontāli atveramu LCD monitoru, kuru var pagriezt dažādos leņķos precīzai kadrēšanai un interesantu rakursu iegūšanai, veicot ieraksti ar kameru rokās vai uzstādītu uz stabilizatora. Turklāt ekrānu var pagriezt tā, lai to varētu redzēt objekts vai varētu ierakstīt dramatiskus kadrus zemā rakursā. 3.0 tipa lielais skārienjutīgais LCD panelis ar apmēram 1,44 miljoniem punktu nodrošina labu redzamību un skaidru attēlu.

 

Divas ar CFexpress Type A informācijas nesējiem savietojamas pieslēgšanas ligzdas

Kameras divas informācijas nesēju pieslēgšanas ligzdas ir savietojamas ar CFexpress Type A kartēm, kā arī SDXC/SDHC kartēm, kuras atbalsta UHS-I un UHS-II datu pārraides ātruma klases. CFexpress Type A kartes ir jaunais kompakto datu uzglabāšanas ierīču standarts; pateicoties lielajam datu ierakstes/nolasīšanas ātrumam, tās ir piemērotas 4K formāta filmu ierakstei ar lielu bitu plūsmas ātrumu. Divas pieslēgvietas ļauj veikt vienlaicīgu vai nepārtrauktu ieraksti.

 

Droša, izturīga un viegla konstrukcija

Kameras galvenā rāmja korpuss, kā arī augšējais, priekšējais un aizmugurējais vāks ir izgatavoti no viegla un izturīga magnija sakausējuma, nodrošinot lielu izturību un mobilitāti, bet ar sešām stiprinājuma skrūvēm aprīkotā objektīva bajonete ļauj stabili piestiprināt smagus objektīvus. Filtrs attēla sensora priekšpusē svārstās ultraskaņas frekvencē — 70 000 cikli sekundē — un notīra putekļus no sensora virsmas.

 

Profesionāla līmeņa jauda

FX3 modelis ir savietojams ar lielas ietilpības akumulatoru NP-FZ100, kas paredzēts ilgstošai ierakstei. Kamera atbalsta arī USB-PD (Power Delivery) funkciju, kas nodrošina ātru uzlādi vai nepārtrauktu ieraksti, kad pieslēgta pie savietojama USB Type C® barošanas avota vai pārnēsājama lādētājakumulatora.

 

Uzticama izturība un aizsardzība pret laikapstākļu iedarbību sarežģītās situācijās

Atbildot uz profesionāļu atsauksmēm, tika labāk hermetizētas visas korpusa šuves, akumulatora un informācijas nesēju nodalījumi, pieslēgvietu vāki un šasijas savienojumi. Tika rūpīgi pārbaudītas visas iespējas, kā putekļi un mitrums var iekļūt korpusā, lai nodrošinātu drošu darbību sarežģītos apstākļos.

 

Datu apmaiņa darba procesiem ierakstes vietā

Atbalstīti bezvadu 5GHz/2.4GHz LAN savienojumi, kā arī 1000BASE-T Ethernet tīkla pieslēgumi, izmantojot USB-Ethernet adaptera kabeli, kas pieslēgts pie kameras USB Type C® pieslēgvietas ar SuperSpeed USB 5Gbps (USB 3.2) atbalstu. Attālināto ieraksti var vadīt ar datoru, izmantojot Sony Imaging Edge Desktop™ lietotni, vai mobilo tālruni, izmantojot Imaging Edge Mobile™. Datu failu pārsūtīšana ar vadu pieslēgumu un bezvadu FTP pieslēgumu, kā arī attālinātās ierakstes iespējas atvieglo profesionālos darba procesus ierakstes laikā.  

 

Metadati atvieglo rediģēšanu, izmantojot Catalyst

Sony Catalyst Browse un Catalyst Prepare programmatūras ir lieliski piemērotas apstrādei, izmantojot FX3 modeli. FX3 kamera ieraksta divus papildu metadatu tipus: attēla stabilizācija un kameras rotācija. Tie var noderēt priekšskatījumā un gatavojoties rediģēšanai Sony bezmaksas Catalyst Browse vai mazizmaksu Catalyst Prepare datora lietojumprogrammā.

 

Komplektācija

 • Akumulators NP-FZ100
 • Kameras vāks
 • Piederumu slota vāks
 • Lādētājs BC-QZ1
 • USB-A–USB-C kabelis (USB 3.2)
 • Strāvas kabelis
 • Savienotāja vāciņš uz roktura
 • Piederumu ligzdu komplekts
 • XLR rokturis

Specifikācija

Attēla sensors
Sensora izmērs
35mm (Pilna kadra)
Pikseļu skaits
12.9Mpix
Sensora veids
Exmor R CMOS
Attēla malu attiecība
3:2
Efektīvo attēla elementu skaits
12.1Mpix
Sensora stabilizācija
Ir
Stabilizācijas kompensācijas efekts
5.5 soļi
Foto un video ieraksts
Attēlu formāti
JPEG
RAW
HEIF
14BIT RAW atbalsts
Ir
Video ieraksta izšķirtspēja
4K (3840 x 2160) 120 kadri/s
4K (3840 x 2160) 100 kadri/s
4K (3840 x 2160) 60 kadri/s
4K (3840 x 2160) 50 kadri/s
4K (3840 x 2160) 30 kadri/s
4K (3840 x 2160) 25 kadri/s
4K (3840 x 2160) 24 kadri/s
Full HD (1920 x 1080) 240 kadri/s
Full HD (1920 x 1080) 120 kadri/s
Full HD (1920 x 1080) 100 kadri/s
Full HD (1920 x 1080) 60 kadri/s
Full HD (1920 x 1080) 50 kadri/s
Full HD (1920 x 1080) 30 kadri/s
Full HD (1920 x 1080) 25 kadri/s
Full HD (1920 x 1080) 24 kadri/s
Video failu ierakstu formāti
XAVC S-I
XAVC S
XAVC HS
H.265
H.264
Skaņas ieraksta formāti
LPCM 2 kanālu
MPEG-4 AAC-LC 2 kanālu
LPCM 24 bits, 48 kHz, 4 kanālu
LPCM 16 bits, 48 kHz, 4 kanālu
LPCM 16 bits, 48 kHz, 2 kanālu
LPCM 24 bits, 48 kHz, 2 kanālu
Videoieraksta krāsu profili
HDR-HLG
S-Log2
S-Log3
S Cinetone
HLG
Videoieraksta funkcijas
Audio līmeņa rādītājs
Audio ierakstīšanas līmenis
PAL/NTSC atlasītājs
TC/UB (Time Code un User Bit)
Gammas datu displejs
Saderība
Objektīva saderība
Sony E-bajonete
Fokusa sistēma
Fokusēšanas veids
Fast Hybrid AF (phase-detection AF / contrast-detection AF)
Kontrasta noteikšanas autofokuss
Ir punkti
Fāzes nobīdes autofokuss
Ir (759) punkti
Fokusa režīmi
AF-S (viena kadra autofokuss)
AF-A (automātisks autofokuss)
AF-C (nepārtraukts autofokuss)
DMF (tiešs manuālais fokuss)
Manuālais fokuss
Acs atpazīšanas autofokusa režīms (foto)
Cilvēks (labās/kreisās acs izvēle)
Dzīvnieks (labās/kreisās acs izvēle)
Acs atpazīšanas autofokusa režīms (video)
Cilvēks (labās/kreisās acs izvēle)
Ekspozīcija
Mērīšanas jutība
EV-3–EV20 (pie ISO100 ekvivalenta ar f/2.0 objektīvu)
ISO jūtība (video)
ISO 80-102400 (ISO 100-409600 paplašinātā režīmā)
ISO jūtība (foto)
ISO 80-102400 (ISO 40-409600 paplašinātā režīmā)
Ekspozīcijas režīmi (video)
(P) Programmējams automātiskais režīms
(A) Diafragmas prioritāte
(S) Aizvara prioritāte
(M) Manuālā ekspozīcija
Ekspozīcijas režīmi (foto)
(Auto) Inteliģentais automātiskais režīms
(P) Programmējams automātiskais režīms
(A) Diafragmas prioritāte
(S) Aizvara prioritāte
(M) Manuālā ekspozīcija
Ekspozīcijas režīmi lēna un ātra kustībā
(P) Programmējams automātiskais režīms
(A) Diafragmas prioritāte
(S) Aizvara prioritāte
(M) Manuālā ekspozīcija
Mirgošanas slāpēšana
Ir
Procesors
Attēla apstrādes procesors
BIONZ XR
Slēdzis
Slēdža ātrums
30 - 1/8000sek
Slēdzis bez skaņas
Ir
Zibspuldzes sinhronizācijas ātrums
1/250 s (35mm pilna kadra), 1/320 s (APS-C)
Slēdža tips
Mehāniskais slēdzis
Elektroniskais slēdzis
Ekrāna parametri
Ekrāna veids
LCD
Ekrāna izmērs (cm)
7.62cm
Punktu skaits
1440000 punkti
Skārienjutīgs ekrāns
Ir
Atlokāms LCD ekrāns
(Atvēršanas leņķis: 176°,Rotācijas leņķis: 270°)
Atmiņa
Iespēja ievietot divas atmiņas kartes
Ir (UHS-I/II / UHS-I/II)
Pirmā slota saderība
SD (UHS-I)
SD (UHS-II)
SDHC (UHS-I)
SDHC (UHS-II)
SDXC (UHS-I)
SDXC (UHS-II)
CFexpress Type A
Otrā slota saderība
SD (UHS-I)
SD (UHS-II)
SDHC (UHS-I)
SDHC (UHS-II)
SDXC (UHS-I)
SDXC (UHS-II)
CFexpress Type A
Zibspuldze
Iebūvēta zibspuldze
Nav
Audio ieraksta parametri
Iebūvēts mikrofons
Ir, stereo
Pieslēgumi
XLR 3-pin audio ieeja
2
USB tips
Type-C (DC IN)
micro-B (DC IN)
SDI izeja
Nav
Austiņu pieslēgvieta
3.5mm
HDMI izejas
1
Mikrofona ieeja (3.5 mm)
Stereo
Multi Interface Shoe pieslēgvieta
Ir
Bezvadu pieslēgumi
Wi-Fi
Ir
Bluetooth
Ir (Bluetooth v. 5.0)
NFC
Ir
Energo pārvalde un ekonomija
Akumulators
NP-FZ100
Akumulatora darbības laiks video režīmā (CIPA standarts)
135min
Akumulatora darbības laiks foto režīmā (CIPA standarts)
600 kadri
USB barošanas avots
Ir
Iekšējā akumulatora uzlāde
Ir
Akumulatora darbības temperatūra
(0° - 40°)
Vispārējie parametri
Pieejamās valodas
Angļu
Krievu
u.c.
Krāsa
Pelēka
Izmērs un svars
Svars
715 grami
Izmēri (A x P x DZ)
7.8 x 12.9 x 8.5cm

Saistītās preces

Filtri

Adaptera un mikrofona komplekts XLR-K3M

CASHBACK 100649

Ielikt grozāSalīdzināt

SmallRig 4087 NP-FZ100 Akumulatoru lādētājs

Saņem rīt no 10:00

19.95

Ielikt grozāSalīdzināt

SmallRig 3824 NP-FZ100 Akumulatoru lādētājs ar akumulatoriem

Saņem rīt no 10:00

79.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Nanlite LED RGB Pavotube II 30C gaisma 2KIT

649.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Nanlite LED RGB Pavotube 15C gaisma 1KIT

199.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Nanlite LED RGB Pavotube 30C gaisma 1KIT

299.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Nanlite LED RGB Pavotube II 6C gaisma 1KIT

94.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Nanlite LED RGB Pavotube II 30C gaisma 1KIT

349.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Nanlite LED RGB Pavotube II 15C gaisma 1KIT

249.95

Ielikt grozāSalīdzināt

A-bajonetes objektīvu 35mm pilna kadra adapteris LA-EA5 E-bajonetes fotokamerām

289

Ielikt grozāSalīdzināt

HDMI Premium vads 1m

Saņem rīt no 10:00

39.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Atmiņas karte CFexpress CEA-G80T

Saņem rīt no 10:00

249.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Atmiņas karte CFexpress CEA-G160T

Saņem rīt no 10:00

479.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Video ekrāns CLM-FHD5

699.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Mikrofons ECM-B1M

Saņem rīt no 10:00

CASHBACK 50369.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss tīrīšanas salvetes

Saņem rīt no 10:00

9.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss tīrīšanas komplekts

Saņem rīt no 10:00

19.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss tīrīšanas komplekts

Saņem rīt no 10:00

39.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Atmiņas karte SF-64TG TOUGH

Saņem rīt no 10:00

189

Ielikt grozāSalīdzināt

Atmiņas karte SF-G1TG TOUGH

Saņem rīt no 10:00

329

Ielikt grozāSalīdzināt

Atmiņas karte SF-32TG TOUGH

Saņem rīt no 10:00

89

Ielikt grozāSalīdzināt

Kabelis VMC-MM2

54.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Aizsargstikls PCK-LG1

Saņem rīt no 10:00

39.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Akumulatora NP-FZ100 lādētājs

Saņem rīt no 10:00

99

Ielikt grozāSalīdzināt

Akumulators NP-FZ100

Saņem rīt no 10:00

89

Ielikt grozāSalīdzināt

Akumulatora adapteris NPA-MQZ1K

CASHBACK 50449

Ielikt grozāSalīdzināt

E-mount bajonetes fotokameru aizsargvāciņš ALC-B1EM

Saņem rīt no 10:00

9.95

Ielikt grozāSalīdzināt
Uzdod jautājumu!
  SalīdzinātNotīrīt