Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Sony 55" A95L Master Series OLED Televizors
XR-55A95L

2599
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Saņem rīt no 10:00

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Saņem rīt no 10:00

Piegāde ar DPD, Venipak

Pasūti šodien un saņem otrdien no 10:00

Priekšrocības

  • 4K HDR panelis
  • Ekrāna tips: OLED (QD-OLED)
  • Kognitīvais procesors XR
  • Google TV
  • Iespēja pieslēgt Bluetooth austiņas

Līdzīgas preces

Preces apraksts

Vispārēja informācija

 

Paplašināta krāsu gamma mūsu visplašākajai paletei.

Miljoniem atsevišķu, pašizgaismojošos pikseļu. Miljardiem reālās pasaules krāsu. “XR Triluminos Max™” nodrošina plašu toņu un nokrāsu klāstu pat spilgtās ainās. Košākas krāsas un reālistiskākas tekstūras visos spilgtuma līmeņos salīdzinājumā ar parasto televizoru.

 

Tīra melnā krāsa. Absolūts spilgtums. Nepārspējams kontrasts.

Mūsu visu laiku spilgtākais OLED ekrāns. Pateicoties temperatūras sensoram, augstas gaismspējas panelim un siltuma izkliedēšanas plāksnei, šis televizors nosaka ekrāna temperatūru un precīzi regulē apgaismojumu, nodrošinot par 200% lielāku spilgtumu salīdzinājumā ar priekšteci.
 

 

Viss parādīts kvalitātē, kas pārveidota gandrīz līdz 4K izšķirtspējai

Lai kāds būtu avots, attēlu kvalitāte tiek paaugstināta gandrīz līdz 4K. “XR 4K Upscaling” funkcija izmanto plašu datubāzi, lai viedi atveidotu zaudēto tekstūru un detaļas.

 

Mazāk trokšņu. Mazāk izplūdumu. Skaidrāks katrs attēls.

“XR Clear Image” samazina troksni, izmantojot zonēšanu un kadru dinamisko analīzi, kā arī minimizē izplūšanu. Izplūšana ir minimizēta, tādējādi kustība ekrānā saglabājas plūstoša.

 

Vieda kustību apstrāde, lai atveidotu plūstošu, ātru darbību

“XR OLED Motion” funkcija novērš izplūšanu, atrodot un šķērsanalizējot secīgo kadru galvenos vizuālos elementus. Tā rada un starp oriģinālajiem kadriem ievieto papildu kadrus, lai iegūtu laidenāku, skaidrāku darbību.

 

Brīnišķīgas krāsas. No jebkura leņķa.

Skatīties televizoru no sāniem tiešām ir patīkami. Mūsu A95L modeļa QD-OLED panelis saglabā nemainīgu spilgtumu, lai nodrošinātu pastāvīgas krāsas visos skatīšanās rakursos.

 

Mazāk zibšņu. Mazāka atstarošanās. Tā ir klātesamība.

Mūsu QD-OLED panelis samazina dienas gaismas un telpas apgaismojuma radīto zibšņu un atstarošanās ietekmi, tādējādi varat skaidri redzēt attēlus pat tumšās ainās.

 

Studijas kvalitātes izklaide atbilstoši veidotāja iecerēm

Pateicoties “Creator Calibrated” režīmiem, “IMAX Enhanced” un “Dolby Vision®”, šis televizors saglabā režisora ieceres. Tā kā tam ir “Calman Ready” sertifikāts, satura veidotāji pat var to profesionāli kalibrēt studijas montāžai.

 

Skatieties “Netflix” raidījumus studijas kvalitātē, automātiski optimizētos

“Netflix” adaptīvās kalibrēšanas režīms darbojas ar BRAVIA XR vides apgaismojuma optimizāciju, pielāgojot savu iecienītāko “Netflix” raidījumu attēla spilgtumu atbilstoši telpas apgaismojumam.

 

Visa iecienītākā satura attēlu optimizēšana

Pateicoties BRAVIA CORE™ kalibrēšanas režīmam, visas filmas, tostarp “IMAX Enhanced™” izmantojošās, automātiski tiek pielāgotas uz optimālajiem attēla iestatījumiem, lai gūtu lielisku iespaidu, mājās skatoties filmas.

 

Ikviens attēls ir optimizēts, lai kur jūs atrastos telpā.

BRAVIA CAM™ nosaka jūsu attālumu līdz televizoram, pēc tam pielāgo spilgtumu, lai attēla kvalitāte būtu optimizēta atbilstoši jūsu atrašanās vietai telpā.

 

Visa izklaide tiek pārveidota 3D ieskaujošā skaņā

“XR Surround” virtuāli rada ieskaujošo skaņu, izmantojot tikai paša televizora skaļruņus, tādējādi 3D skaņu varat baudīt, neuzstādot griestu vai vertikāli vērstus skaļruņus. Mūsu BRAVIA XR™ televizori ir savietojami arī ar “Dolby Atmos®”.

 

Skaidra balss. Precīzs dialogs.

“Voice Zoom 2™” nosaka balsis, analizē un padara tās skaidrākas. Pateicoties uzlabotajam filtram, tiek noslāpēti vides elementi, tādējādi varat televizorā skaidri dzirdēt pat klusus dialogus.

 

“Acoustic Center Sync” tehnoloģija

Izmantojot “Acoustic Center Sync” tehnoloģiju, varat par centrālo skaļruni pārvērst savietojamo BRAVIA televizoru un skaņas paneli. Panākot redzētā un dzirdētā precīzu atbilstību, varat vēl vairāk iejusties mājas izklaides baudījumā.

 

360 grādu telpiskās skaņas personalizētājs

Pielāgojiet “Dolby Atmos®” radītās sajūtas, telpiskās skaņas iegūšanai apvienojot mūsu SRS-NS7 modeļa nēsājamo skaļruni ar BRAVIA XR™. Ar dažām Sony austiņām varat iegūt 360 grādu telpiskās skaņas imitāciju.

 

Bez problēmām pārvaldiet Sony skaņu

Izmantojot integrēto lietotāja saskarni, skaņas paneļa iestatījumi automātiski parādās BRAVIA televizora ātro iestatījumu (Quick Settings) izvēlnē. Ar televizora tālvadības pulti vienkārši pārvaldiet funkcijas, piemēram, skaņas lauku un skaļumu, tādējādi nav nepieciešams pārslēgt uz audio tālvadības pulti.

 

Ideāla skaņas pieredze no jebkuras vietas

BRAVIA CAM nosaka jūsu atrašanās vietu telpā, optimālas akustikas nodrošināšanai pielāgojot skaņas balansu kreisajā un labajā pusē. Lai kur jūs atrastos, dzirdēsiet tādu pašu skaņas kvalitāti, it kā sēdētu televizora priekšā.

 

Skaidri dzirdat balsis neatkarīgi no savas atrašanās vietas

Nosakot attālumu līdz skatītājam, BRAVIA CAM automātiski pielāgo balss pastiprinājumu, lai nodrošinātu skaidru dialogu. Kad attālināties no televizora, skaļums palielinās, bet tas samazinās, kad pietuvojaties televizoram.

 

Automātiskā HDR toņu kartēšana

Automātiskās HDR toņu kartēšanas funkcija jūsu PS5™ sākotnējās iestatīšanas laikā uzreiz optimizē HDR iestatījumus. Pat tumšā ēnā vai spilgtā zonā saskatīsiet vissmalkākās detaļas un patiesās krāsas.

 

Automātiskais attēla režīms atkarībā no žanra

BRAVIA XR™ automātiski pārslēdzas spēles režīmā ar PS5™, lai minimizētu aizturi un maksimāli palielinātu reaģētspēju. Tas pārslēdzas atpakaļ standarta režīmā, kad skatāties filmas, lai parādītu izteiksmīgākas ainas.

 

Visi spēļu iestatījumi vienuviet

Vēl nekad iepriekš nav bijis iespējams tik vienkārši precīzi pielāgot spēles statusu, iestatījumus un palīdzības funkcijas. Viss svarīgākais ir pa rokai, nodrošinot vienkāršu un parocīgu lietošanu.

 

Vairākumu skatījumu iespēja nodrošina izšķirošas priekšrocības spēlē

Iedomājieties, ka spējat ekrāna vienā pusē spēlēt spēli, otrajā pusē “YouTube” skatoties spēles iziešanas video. Vairāku skatījumu iespēja atļauj tieši to, nav nepieciešams papildu displejs.

 

Spēlēm paredzētā “Dolby Vision®”. Atbalstīta.

Tieši tā ir jāizskatās jūsu spēļu pasaulei. Neticami krāšņas krāsas, reālistisks kontrasts gaismā un tumsā, intensīvs spilgtums. Pateicoties “Dolby Vision®”, spēlēs tiek sasniegts pilnīgi jauns dziļuma un reālisma līmenis.

 

Ienesiet savās mājās kinoteātra dāvātos iespaidus, baudiet iekļautās filmas savā BRAVIA™ televizorā

Acumirklī ievērtējiet pašlaik populārākās filmas. Izmantojot BRAVIA CORE™, varat saņemt līdz 10 filmām un tās straumēt līdz pat 24 mēnešiem. Mūsu ekskluzīvais filmu serviss ar “Pure Stream™” un “IMAX® Enhanced” nodrošina lielisku attēlu un izteiksmīgu skaņu.

 

Sakiet, ko vēlaties skatīties

Ātrāk atrodiet iecienīto raidījumu, izmantojot balss meklēšanu. Uzreiz pārejiet pie raidījuma vai filmas, vienkārši pasakot nosaukumu, vai izmantojiet balss meklētāju, piemēram, “atrast asa sižeta filmas”. Lai sāktu, nospiediet tālvadības pults balss taustiņu.

 

Pārvaldiet savu viedo māju, izmantojot “Google”

Ar savu balsi izveidojiet ideālu skatīšanās vidi. Pārvaldiet viedās mājas ierīces it visur savā mājā. Pielāgojiet istabas temperatūru, apgaismojumu, paskatieties, kurš atrodas pie ieejas durvīm, un izmantojiet daudzas citas iespējas.

 

“Chromecast built-in™”

Straumējiet no savas ierīces. Vienkārši no telefona atskaņojiet televizorā filmas, raidījumus, fotoattēlus un citu saturu.

 

Savietojams ar Apple “AirPlay”

Pavisam vienkārši straumējiet televizorā saturu no “iPhone”, “iPad” vai “Mac”. Skatieties filmas no lietotnēm vai “Safari”. Parādiet savus fotoattēlus draugiem istabā.

 

Eleganta un vienkārša. Tālvadības pults ar izgaismojumu.

Pateicoties kompaktam alumīnija korpusam, mūsu augstākās klases tālvadības pulti var viegli izmantot ar vienkāršām pogām un izgaismojumu, tādējādi pat tumsā varat redzēt visu.

 

Vienkārši noslaukāma, vienmēr tīra

Vairs neraizējieties par netīrumiem un putekļiem. Pateicoties gludajai virsmai ar zemākiem taustiņiem un īpašam poliuretāna pārklājumam, tālvadības pulti var vienkārši noslaucīt un uzturēt tīru. Visiem taustiņiem ir īpašs antibakteriāls pārklājums.

 

Pārvaldiet visas ierīces ar vienu viedu tālvadības pulti

Tikpat vienkārši, ka nospiest vienu taustiņu. Visas pieslēgtās ierīces var vadīt ar mūsu viedo pulti. Pateicoties speciālam taustiņam, varat uzreiz piekļūt pieprasījumvideo servisiem, kas nodrošina izklaides raidījumus un filmas pēc pieprasījuma.

 

Televizora parocīga vadība

Gluži kā ar burvju mājienu. Vadība ar vienkāršiem žestiem ļauj pārslēgt kanālus, regulēt skaļumu un izmantot citas funkcijas bez tālvadības pults.

 

Nemanāma apmale. Gandrīz nekāda rāmja.

Pateicoties burtiski bezrāmja konstrukcijai, šis televizors ļauj pievērst uzmanību svarīgajam — attēlam ekrānā.

 

 

Prestižs statīvs ar trim pozīcijām — stilīgs un universāls

Triju pozīciju statīvs ļauj uzstādīt televizoru standarta iestatījumā, lai pievērstu uzmanību attēlam, maziem plauktiem paredzētā šaurajā iestatījumā vai skaņas paneļa iestatījumā, kas paredzēts skaņas sistēmas ideālam novietojumam.

 

Nekāda jucekļa, lai kur skatītos

Aizmugurējais vāciņš un kabeļu turētāji ļauj noslēpt kabeļus, lai tie nebojātu televizora izskatu ne no priekšpuses, ne no sāniem un aizmugures. Pat neredzamās vietas ir tīras un kārtīgas.

 

Specifikācija

Ekrāna parametri
Ekrāna veids
OLED (QD-OLED)
Ekrāna izšķirtspēja
4K (3840x2160)
Ekrāna izmērs
55" (collas)
Ekrāna izmērs (cm)
139cm
Paneļa herci
100Hz
HDR atbalsts
Ir
Attēla apstrādes procesors
Cognitive Processor XR
Attēla dzidruma uzlabošana
XR 4K Upscaling
Krāsu uzlabošana
XR TRILUMINOS Max
Kontrasta uzlabošana
OLED XR Contrast Pro
Kustīga attēla atjaunošānās frekvence
XR OLED Motion
Auto mode
Malu attiecība
16:9
HDR standarts
HDR10
HLG
DolbyVision
Interfeiss
Operētājsistēma
Android TV
Aplikāciju veikals
Ir (Google Play Store)
Interneta pārlūks
Ir
YouTube
Ir
Netflix
Ir
Apple HomeKit
Ir
BRAVIA CORE™
Ir
Bezvadu pieslēgumi
Wi-Fi
Ir
Wi-Fi frekvence
2.4GHz
5GHz
Wi-Fi Direct
Nav
Bluetooth
Ir (Bluetooth v. 4.2)
Chromecast
Ir
Miracast/ Ekrāna spoguļošana
Nav
Apple AirPlay
Ir
Bluetooth audio profils
Ir (A2DP)
Video parametri
Uztvērēju parametri
Digital
Analog
DVB-T/T2
DVB-C
DVB-S/S2
Dolby video formāta atbalsts
Dolby Vision
Dolby Vision Bright
Dolby Vision Dark
Audio parametri
Audio izejas jauda
60W
DTS audio formāta atbalsts
Ir
Dolby audio formāta atbalsts
Dolby Atmos
Dolby Audio
Skaļruņi
Skaļruņu veids
Acoustic Surface Audio+
Zemfrekvences skaļrunis
2 gab
Audio ierosinātājs (aktuators)
2 gab
Atmiņa
Iebūvētā atmiņa
32GB
Pieslēgumi
HDMI ieejas
4
HDMI versija
2.1 (4K/120fps)
Audio atgriešanas kanāls (ARC)
Ir
Optiskā audio izeja
Ir
Ethernet/LAN pieslēgvieta
Ir
USB ieejas
2gab
USB tips
Type A
Atbalstītās datu nesēja failu sistēmas
FAT16
FAT32
exFAT
NTFS
USB HDD ieraksta funkcija
Ir
SCART ieeja
Nav
Conax slots
Ir
RF antenas ieeja
Ir
Satelītantenas ieeja
Ir
Kompozītvideo ieeja
Nav
Komponentvideo (Y/Pb/Pr)
Nav
Zemfrekvences skaļruņa izeja
Nav
Austiņu pieslēgvieta
Nav
Analogā audio izeja
Nav
Vispārējie parametri
Pieejamās valodas
Latviešu
Angļu
Krievu
u.c.
Rāmja krāsa
Melna
Galda statīva krāsa
Tumša sudraba
Modeļa gads
2023
Statīva pozīcija
Standarta pozīcija
Soundbara pozīcija
Energo pārvalde un ekonomija
Elektrības patēriņš
77 kWh/1000h
Elektrības patēriņš HDR režīmā
118 kWh/1000h
Energo taupības režīms
Ir
Energo efektivitātes klase
F
Citi parametri
IMAX Enhanced certified
Ir
Iemigšanas režīms
Balss vadība
Ir
Vecāku kontrole
Ir
Apgaismojuma sensors
Ir
Ieslēgšanas, izslēgšanas taimeris
Ir
Barošanas bloks
Iebūvets
Krāsu sensors (RGB)
Ir
Tālvadības pults ar izgaismojumu
Ir
Izmērs un svars
Preces izmērs bez galda statīva (platums x augstums x dziļums)
122.4cm x 70.7cm x 3.4cm
Preces izmērs ar galda statīvu (platums x augstums x dziļums)
122.4cm x 73.7cm x 27.5cm
Iepakojuma izmērs (platums x augstums x dziļums)
136.3cm x 83.7cm x 17.5cm
Galda statīva platums (Standarta pozīcija)
122.3cm
Galda statīva platums (skaņas stieņa pozīcija)
122.3cm
Sienas stiprinājuma izmērs, VESA standarts (platums x augstums)
30 x 30cm
Televizora svars bez galda statīva
17.6kg
Televizora svars ar galda statīvu
19kg
Preces svars ar iepakojumu
24kg

Saistītās preces

Filtri

OEHLBACH HDMI 2.1 vads 1.5m Melns Select Video Link UHS

Saņem rīt no 10:00

29.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Pro 55"-85", VESA 700x400

200
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums VESA Super Slim Tilt & Turn 32"-65", VESA 400x400

185
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums M Flexarm Thin 32"-55", VESA 600x400

Saņem rīt no 10:00

120
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Wallmount HD Portrait 60"-100", VESA 400X600

100
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Wallmount Tilt Air 32"-55", VESA 400x400

Saņem rīt no 10:00

50
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Wallmount Fixed X Large 42"-90", VESA 800x600

60
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Tilt Wallmount Large 55"-75", VESA 800x600

44
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Wallmount Fixed Large 40"-86",VESA 800x400

Saņem rīt no 10:00

45
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Tilt Wallmount Medium 32"-65", VESA 400x400

35
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Wallmount Medium 32"-65", VESA 400x400

Saņem rīt no 10:00

35
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Wallmount M 40"-75", VESA +600

Saņem rīt no 10:00

25
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Wallmount S 32"-65", VESA 400x400

Saņem rīt no 10:00

23
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony SRS-NS7 Bluetooth bezvadu apkakles skaļrunis

Saņem rīt no 10:00

299.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss mikrošķiedras lupatiņa lēcu tīrīšanai

Saņem rīt no 10:00

14.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony bezvadu skaļrunis televizoram ar tālvadību

Saņem rīt no 10:00

Ietaupi 50.95199.95 149
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony HDMI Premium vads 1m

Saņem rīt no 10:00

39.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony MDR-RF895RK Bezvadu austiņas

Saņem rīt no 10:00

Ietaupi 8%109 100
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony micro HDMI vads 1.5m

Saņem rīt no 10:00

34.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt