Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

65" X95L Bravia XR Mini LED Televizors
XR-65X95L

2899

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Saņem pirmdien no 10:00

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Pasūti šonedēļ un saņem otrdien no 10:00

Noliktava

Pasūti šonedēļ un saņem ar DPD otrdien no 8:00

Priekšrocības

  • 4K HDR panelis
  • Ekrāna tips: LCD
  • Kognitīvais procesors XR
  • Google TV
  • Iespēja pieslēgt Bluetooth austiņas

Līdzīgas preces

  • Bezmaksas piegāde
  • Profesionāls serviss
  • Ātra preču saņemšana

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Reālistisks kontrasts ar dziļām melnām krāsām un dramatiskajām spilgtajām zonām

Apžilbinošs maksimālais spilgtums, dziļas melnās krāsas, dabīgi pustoņi. “XR Backlight Master Drive™” absolūti precīzi un neatkarīgi kontrolē tūkstošiem sevišķi blīvu mini gaismas diožu, lai nodrošinātu maksimālu kontrastu.

 

Paplašināta krāsu gamma, tagad redzat katru toni un nokrāsu

Vairāk nekā miljards krāsu atveidots ar niecīgām atšķirībām, kādas pastāv reālajā pasaulē. Aprīkots ar kognitīvo procesoru XR™, “XR Triluminos Pro™” ar plašu krāsu spektru ikvienā detaļā parāda dabīgas nokrāsas.

 

Viss parādīts kvalitātē, kas pārveidota gandrīz līdz 4K izšķirtspējai

Lai kāds būtu avots, attēlu kvalitāte tiek paaugstināta gandrīz līdz 4K. “XR 4K Upscaling” funkcija izmanto plašu datubāzi, lai viedi atveidotu zaudēto tekstūru un detaļas.

 

Mazāk trokšņu. Mazāk izplūdumu. Skaidrāks katrs attēls.

“XR Clear Image” samazina troksni, izmantojot zonēšanu un kadru dinamisko analīzi, kā arī minimizē izplūšanu.

 

Vieda kustības apstrāde, lai ainas ar strauju kustību būtu neizplūdušas

Analizējot kustību vairākos kadros, kognitīvais procesors XR™ ar “XR Motion Clarity™” tehnoloģiju nodrošina, ka straujās sporta sacensības un dinamiskās filmu ainas vienmēr ir plūstošas, spilgtas un skaidras.

 

Brīnišķīgas krāsas. No jebkura leņķa. Jebkādā vidē.

Izmantojot “X-Anti Reflection™”, attēli ir skaidrāki ar niecīgāku atstarošanos un zibšņiem. Izmantojot “X-Wide Angle™”, attēli izskatās tikpat brīnišķīgi, kad skatāties no sāniem, kā tie izskatās no centra.

 

Studijas kvalitātes izklaide atbilstoši veidotāja iecerēm

Pateicoties “Creator Calibrated” režīmiem, “IMAX Enhanced” un “Dolby Vision®”, šis televizors saglabā režisora ieceres. Tā kā tam ir “Calman Ready” sertifikāts, satura veidotāji pat var to profesionāli kalibrēt studijas montāžai.

 

Skatieties “Netflix” raidījumus studijas kvalitātē, automātiski optimizētos

“Netflix” adaptīvās kalibrēšanas režīms darbojas ar BRAVIA XR vides apgaismojuma optimizāciju, pielāgojot savu iecienītāko “Netflix” raidījumu attēla spilgtumu atbilstoši telpas apgaismojumam.

 

Visa iecienītākā satura attēlu optimizēšana

Pateicoties BRAVIA CORE™ kalibrēšanas režīmam, visas filmas, tostarp “IMAX Enhanced™” izmantojošās, automātiski tiek pielāgotas uz optimālajiem attēla iestatījumiem, lai gūtu lielisku iespaidu, mājās skatoties filmas.

 

Rāmī iebūvēts augsto frekvenču skaļrunis. Optimāla skaņas pozīcija.

Plašāka, spēcīgāka, telpiskāka. Mūsu rāmī iebūvētais augsto frekvenču skaļrunis liek vibrēt rāmim, vēršot skaņu uz priekšu. Novērtējot visu skaļruņu pozīciju, skaņa ir ideāli sabalansēta.

 

Visa izklaide tiek pārveidota 3D ieskaujošā skaņā

“XR Surround” virtuāli rada ieskaujošo skaņu, izmantojot tikai paša televizora skaļruņus, tādējādi 3D skaņu varat baudīt, neuzstādot griestu vai vertikāli vērstus skaļruņus. Mūsu BRAVIA XR™ televizori ir savietojami arī ar “Dolby Atmos®”.

 

Skaidra balss. Precīzs dialogs.

“Voice Zoom 2™” nosaka balsis, analizē un padara tās skaidrākas. Pateicoties uzlabotajam filtram, tiek noslāpēti vides elementi, tādējādi varat televizorā skaidri dzirdēt pat klusus dialogus.

 

Acoustic Center Sync tehnoloģija

Izmantojot “Acoustic Center Sync” tehnoloģiju, varat par centrālo skaļruni pārvērst savietojamo BRAVIA™ televizoru un skaņas paneli. Panākot redzētā un dzirdētā precīzu atbilstību, varat vēl vairāk iejusties mājas izklaides baudījumā.

 

360 grādu telpiskās skaņas personalizētājs

Pielāgojiet “Dolby Atmos®” radītās sajūtas, telpiskās skaņas iegūšanai apvienojot mūsu SRS-NS7 modeļa nēsājamo skaļruni ar BRAVIA XR™. Ar dažām Sony austiņām varat iegūt 360 grādu telpiskās skaņas imitāciju.

 

Bez problēmām pārvaldiet Sony skaņu

Izmantojot integrēto lietotāja saskarni, skaņas paneļa iestatījumi automātiski parādās BRAVIA televizora ātro iestatījumu (Quick Settings) izvēlnē. Ar televizora tālvadības pulti vienkārši pārvaldiet funkcijas, piemēram, skaņas lauku un skaļumu, tādējādi nav nepieciešams pārslēgt uz audio tālvadības pulti.

 

Ideāla skaņas pieredze no jebkuras vietas

BRAVIA CAM™ nosaka jūsu atrašanās vietu telpā, optimālas akustikas nodrošināšanai pielāgojot skaņas balansu kreisajā un labajā pusē. Lai kur jūs atrastos, dzirdēsiet tādu pašu skaņas kvalitāti, it kā sēdētu televizora priekšā.

 

Skaidri dzirdat balsis neatkarīgi no savas atrašanās vietas

Nosakot attālumu līdz skatītājam, BRAVIA CAM™ automātiski pielāgo balss pastiprinājumu, lai nodrošinātu skaidru dialogu. Kad attālināties no televizora, skaļums palielinās, bet tas samazinās, kad pietuvojaties televizoram.

 

Automātiskā HDR toņu kartēšana

Automātiskās HDR toņu kartēšanas funkcija jūsu PS5™ sākotnējās iestatīšanas laikā uzreiz optimizē HDR iestatījumus. Pat tumšā ēnā vai spilgtā zonā saskatīsiet vissmalkākās detaļas un patiesās krāsas.

 

Automātiskais attēla režīms atkarībā no žanra

BRAVIA XR™ automātiski pārslēdzas spēles režīmā ar PS5™, lai minimizētu aizturi un maksimāli palielinātu reaģētspēju. Tas pārslēdzas atpakaļ standarta režīmā, kad skatāties filmas, lai parādītu izteiksmīgākas ainas.

 

Visi spēļu iestatījumi vienuviet

Vēl nekad iepriekš nav bijis iespējams tik vienkārši precīzi pielāgot spēles statusu, iestatījumus un palīdzības funkcijas. Viss svarīgākais ir pa rokai, nodrošinot vienkāršu un parocīgu lietošanu.

 

Ienesiet savās mājās kinoteātra dāvātos iespaidus, baudiet iekļautās filmas savā BRAVIA™ televizorā

Acumirklī ievērtējiet pašlaik populārākās filmas. Izmantojot BRAVIA CORE™, varat saņemt līdz 10 filmām un tās straumēt līdz pat 24 mēnešiem. Mūsu ekskluzīvais filmu serviss ar “Pure Stream™” un “IMAX® Enhanced” nodrošina lielisku attēlu un izteiksmīgu skaņu.

 

Sakiet, ko vēlaties skatīties

Ātrāk atrodiet iecienīto raidījumu, izmantojot balss meklēšanu. Uzreiz pārejiet pie raidījuma vai filmas, vienkārši pasakot nosaukumu, vai izmantojiet balss meklētāju, piemēram, “atrast asa sižeta filmas”. Lai sāktu, nospiediet tālvadības pults balss taustiņu.

 

Pārvaldiet savu viedo māju, izmantojot “Google”

Ar savu balsi izveidojiet ideālu skatīšanās vidi. Pārvaldiet viedās mājas ierīces it visur savā mājā. Pielāgojiet istabas temperatūru, apgaismojumu, paskatieties, kurš atrodas pie ieejas durvīm, un izmantojiet daudzas citas iespējas.

 

Chromecast built-in™

Straumējiet no savas ierīces. Vienkārši no telefona atskaņojiet televizorā filmas, raidījumus, fotoattēlus un citu saturu.

 

Savietojams ar Apple AirPlay

Pavisam vienkārši straumējiet televizorā saturu no “iPhone”, “iPad” vai “Mac”. Skatieties filmas no lietotnēm vai “Safari”. Parādiet savus fotoattēlus draugiem istabā.

 

Vienkārši noslaukāma, vienmēr tīra

Vairs neraizējieties par netīrumiem un putekļiem. Pateicoties gludajai virsmai ar zemākiem taustiņiem un īpašam poliuretāna pārklājumam, tālvadības pulti var vienkārši noslaucīt un uzturēt tīru. Visiem taustiņiem ir īpašs antibakteriāls pārklājums.

 

Pārvaldiet visas ierīces ar vienu viedu tālvadības pulti

Tikpat vienkārši, ka nospiest vienu taustiņu. Visas pieslēgtās ierīces var vadīt ar mūsu viedo pulti. Pateicoties speciālam taustiņam, varat uzreiz piekļūt pieprasījumvideo servisiem, kas nodrošina izklaides raidījumus un filmas pēc pieprasījuma.

 

Nemanāma apmale. Gandrīz nekāda rāmja.

Pateicoties burtiski bezrāmja konstrukcijai, šis televizors ļauj pievērst uzmanību svarīgajam — attēlam ekrānā.

 

 

 

Prestižs statīvs ar trim pozīcijām — stilīgs un universāls

Triju pozīciju statīvs ļauj uzstādīt televizoru standarta iestatījumā, lai pievērstu uzmanību attēlam, maziem plauktiem paredzētā šaurajā iestatījumā vai skaņas paneļa iestatījumā, kas paredzēts skaņas sistēmas ideālam novietojumam.

 

Nekāda jucekļa, lai kur skatītos

Kabeļu turētāji ļauj noslēpt kabeļus, lai tie nebojātu televizora izskatu ne no priekšpuses, ne no sāniem un aizmugures. Pat neredzamās vietas ir tīras un kārtīgas.

 

Specifikācija

Ekrāna parametri
Ekrāna veids
LCD
Ekrāna izšķirtspēja
4K (3840x2160)
Ekrāna izmērs
65" (collas)
Ekrāna izmērs (cm)
164cm
Paneļa herci
100Hz
Ekrāna aptumšošana
Local dimming
HDR atbalsts
Ir
Attēla apstrādes procesors
Cognitive Processor XR
Attēla dzidruma uzlabošana
XR Super Resolution
XR 4K Upscaling
Dual database processing
Krāsu uzlabošana
XR Triluminos Pro™
XR Smoothing
Live Colour™ Technology
Kontrasta uzlabošana
Dynamic Contrast Enhancer
XR HDR Remaster
XR Contrast Booster
XR Backlight Master Drive
Kustīga attēla atjaunošānās frekvence
XR Motion Clarity
Auto mode
Malu attiecība
16:9
HDR standarts
HDR10
HLG
DolbyVision
Ekrāna apgaismojuma veids
Direct (Full Array LED)
Interfeiss
Operētājsistēma
Android TV
Aplikāciju veikals
Ir (Google Play Store)
Interneta pārlūks
Ir
YouTube
Ir
Netflix
Ir
Apple HomeKit
Ir
BRAVIA CORE™
Ir
Bezvadu pieslēgumi
Wi-Fi
Ir
Wi-Fi frekvence
2.4GHz
5GHz
Wi-Fi Direct
Ir
Bluetooth
Ir (Bluetooth v. 4.2)
Chromecast
Ir
Miracast/ Ekrāna spoguļošana
Ir
Apple AirPlay
Ir
Bluetooth audio profils
Ir (A2DP)
Video parametri
Uztvērēju parametri
Digital
Analog
DVB-T/T2
DVB-C
DVB-S/S2
Dolby video formāta atbalsts
Dolby Vision
Dolby Vision Bright
Dolby Vision Dark
Audio parametri
Audio izejas jauda
60W
DTS audio formāta atbalsts
Ir
Dolby audio formāta atbalsts
Dolby Atmos
Dolby Audio
Skaļruņi
Skaļruņu veids
Acoustic Multi Audio+
Pīkstulis
2 gab
Zemfrekvences skaļrunis
2 gab
Vidējās frekvences skaļrunis
2 gab
Atmiņa
Iebūvētā atmiņa
32GB
Pieslēgumi
HDMI ieejas
4
HDMI versija
2.1 (4K/120fps)
Audio atgriešanas kanāls (ARC)
Ir
Optiskā audio izeja
Ir
Ethernet/LAN pieslēgvieta
Ir
USB ieejas
2gab
USB tips
Type A
Atbalstītās datu nesēja failu sistēmas
FAT16
FAT32
exFAT
NTFS
USB HDD ieraksta funkcija
Ir
SCART ieeja
Nav
Conax slots
Ir
RF antenas ieeja
Ir
Satelītantenas ieeja
Ir
Kompozītvideo ieeja
Ir
Komponentvideo (Y/Pb/Pr)
Nav
Zemfrekvences skaļruņa izeja
Nav
Austiņu pieslēgvieta
Nav
Analogā audio izeja
Nav
Vispārējie parametri
Pieejamās valodas
Latviešu
Angļu
Krievu
u.c.
Rāmja krāsa
Melna
Galda statīva krāsa
Melns
Modeļa gads
2023
Statīva pozīcija
Standarta pozīcija
Šaura pozīcija
Soundbara pozīcija
Energo pārvalde un ekonomija
Elektrības patēriņš
101 kWh/1000h
Elektrības patēriņš HDR režīmā
152 kWh/1000h
Energo taupības režīms
Ir
Energo efektivitātes klase
F
Citi parametri
IMAX Enhanced certified
Ir
Iemigšanas režīms
Balss vadība
Ir
Vecāku kontrole
Ir
Apgaismojuma sensors
Ir
Ieslēgšanas, izslēgšanas taimeris
Ir
Barošanas bloks
Iebūvets
Krāsu sensors (RGB)
Ir
Tālvadības pults ar izgaismojumu
Ir
Izmērs un svars
Preces izmērs bez galda statīva (platums x augstums x dziļums)
144.3cm x 83.5cm x 6.2cm
Preces izmērs ar galda statīvu (platums x augstums x dziļums)
144.3cm x 84.6cm x 34.1cm
Iepakojuma izmērs (platums x augstums x dziļums)
157.4cm x 97.2cm x 20cm
Galda statīva platums (Standarta pozīcija)
144.2cm
Galda statīva platums (šaurā pozīcija)
50cm
Galda statīva platums (skaņas stieņa pozīcija)
144.2cm
Sienas stiprinājuma izmērs, VESA standarts (platums x augstums)
30 x 30cm
Televizora svars bez galda statīva
32.2kg
Televizora svars ar galda statīvu
33.7kg
Preces svars ar iepakojumu
43kg

Saistītās preces

Filtri

MDR-RF855RK Bezvadu austiņas televizoram

Saņem pirmdien no 10:00

Ietaupi 5%95 90

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF811RK Bezvadu austiņas televizoram

Saņem pirmdien no 10:00

Ietaupi 29%75 53

Ielikt grozāSalīdzināt

HDMI vads 1m

16.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Micro HDMI vads 1.5m

Saņem pirmdien no 10:00

34.95

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF895RK Bezvadu austiņas televizoram

Saņem pirmdien no 10:00

Ietaupi 8%109 100

Ielikt grozāSalīdzināt

HDMI Premium vads 1m

Saņem pirmdien no 10:00

39.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Bezvadu skaļrunis televizoram ar tālvadību

Saņem pirmdien no 10:00

199.95

Ielikt grozāSalīdzināt

One For All universālā pults Sony televizoriem

Saņem pirmdien no 10:00

24.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss mikrošķiedras lupatiņa lēcu tīrīšanai

Saņem pirmdien no 10:00

14.95

Ielikt grozāSalīdzināt

SRS-NS7 Bluetooth bezvadu apkakles skaļrunis

299.95

Ielikt grozāSalīdzināt

OEHLBACH OEHLBACH HDMI 2.1 vads 1.5m Melns Select Video Link UHS

Saņem pirmdien no 10:00

29.95

Ielikt grozāSalīdzināt
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt