Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Sony 75" X92K Full Array LED Televizors
XR-75X92K

1499
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Noskaidrot piegādes laiku

Priekšrocības

 • 4K HDR panelis
 • Ekrāna tips: LCD
 • Kognitīvais procesors XR
 • Google TV
 • Iespēja pieslēgt Bluetooth austiņas

Līdzīgas preces

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Multi-coloured hot air balloons in a field at night with trees in the background

4K Full Array LED

Lai kādu saturu skatītos, jūs to varēsiet redzēt līdz 4K izšķirtspējā, pateicoties mūsu unikālajam procesoram Cognitive Processor XR™. Mūsu Full Array LED panelis, ko profesionāli vada mūsu unikālā tehnoloģija, kontrolē dažu zonu izgaismojumu, lai atveidotu reālistisku kontrastu vienlaikus gaišās un tumšās zonās. Varēsiet izbaudīt attēlus ar reālistisku dziļumu un kontrastu.

 

Image of Cognitive Processor XR chip on a black and gold starburst background

Cognitive Processor XR™

Uzlabojiet attēlu un skaņu līdz nākamajam līmeni, izmantojot Cognitive Processor XR™. Mūsu revolucionārais procesors Sony BRAVIA XR™ televizoros atveido saturu tā, kā to redz un dzird cilvēki, nodrošinot satriecoši reālistisku pieredzi. Procesors veic attēlu šķērsanalīzi un attīrīšanu, jo īpaši pie fokusa punkta, lai piešķirtu reālistisku dziļumu, izcilu kontrastu, kā arī skaistas un košas krāsas. 

 

Close up of fruit including berries, grapefruit, melon and kiwi

XR Triluminos Pro

Pateicoties Cognitive Processor XR™, mūsu Full Array LED panelis ar unikālo jauno LED struktūru un XR Triluminos Pro ļauj modelim X92K piekļūt vairāk nekā miljardam krāsu un katru krāsu atveidot ar smalkām atšķirībām gluži tāpat, kā redzams reālā pasaulē. Tas var noteikt krāsu pēc piesātinājuma, toņa un spilgtuma, lai ikvienā detaļā piešķirtu dabīgas nokrāsas, jo īpaši zaļās un sarkanās.

 

Images of ultra detailed mountain flowers with XR HDR Remaster

XR HDR Remaster

Izmantojot XR HDR Remaster tehnoloģiju, šis televizors nosaka ekrānā katru objektu, analizē tā krāsu un pielāgo kontrastu, iegūstot vēl reālistiskākus attēlus. Uz objektu pamatotā apstrāde, izmantojot BRAVIA XR, iegūst pavisam jaunu precizitātes līmeni, pielāgojot nokrāsu, piesātinājumu, spilgtumu, kustības vektoru, joslas platumu un citus parametrus. Tas ļauj iegūt neticami reālistiskas ainas, kurām ir lielāks dziļums, skaidras tekstūras un dabīgas krāsas.

 

Image showing effect of XR Contrast Booster on hot air balloon

XR Contrast Booster 10

Precīzi līdzsvarojot apgaismojumu pa visu ekrānu, dažas vietas aptumšojot un dažas vietas izgaismojot, XR Contrast Booster tehnoloģija regulē spilgtumu zibšņu visgaišākajās zonās un ēnu vistumšākajās zonas. Kad gaišas zonas izskatās gaišāk un tumšas zonas — tumšāk, attēli izskatās reālistiskāki, dziļāki un detalizētāki.

 

Close up of feathers on a bird

XR 4K Upscaling

Pateicoties izšķirtspējas palielināšanas tehnoloģijai XR 4K Upscaling, attēla kvalitāte pietuvosies 4K neatkarīgi saturam vai avotam. Mūsu Cognitive Processor XR™ tehnoloģija piekļūst lielam datu apjomam, viedi atjaunojot zaudētās tekstūras un detaļas, lai attēli būtu maksimāli reālistiski.

 

Close-up of leaf showing detail with 4K XR Super Resolution

4K XR Super Resolution

XR Super Resolution tehnoloģija attēlā nosaka atsevišķus objektus un ekrānā atveido patiesi reālistiskas tekstūras. Mūsu BRAVIA XR procesors precīzi analizē un apstrādā datus, lai atveidotu attēlus, kuru 4K izšķirtspēja četras reizes pārsniedz Full HD izšķirtspēju, bagātinot ainas ar reālistiskām detaļām un tekstūru.

 

Image of sunset and sea with 4K XR Smoothing

4K XR Smoothing

XR Smoothing tehnoloģija rada vienmērīgus, dabīgus 4K formāta attēlus un novērš attēla segmentēšanu, kas var rasties citos televizoros. Ainas tiek atveidotas tūkstošiem toņos, nokrāsās un gradācijās, izskatoties gluži kā reālām.

 

Image of surfer showing blur-free detail in the wave

XR Motion Clarity 

Sporta pārraižu un dinamisku filmu skatīšanās nu ir kļuvusi daudz patīkamāka. Mūsu Cognitive Processor XR™ procesors ar XR Motion Clarity™ tehnoloģiju analizē kustības datus dažādos kadrus, lai nodrošinātu vienmērīgu, spilgtu un skaidru attēlu.

 

Logo of 4K/120fps

4K formāts ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē

BRAVIA palīdzēs gūt priekšrocības pār sāncenšiem. Pateicoties saskarnei HDMI 2.1, savietojamās spēlēs varat iegūt kadru nomaiņas ātrumu līdz 120 kadriem sekundē, tādējādi varat pieņemt izaicinājumu šaušanas, sporta un citās spēlēs, kur vajadzīga augstas veiktspējas tehnika un momentāna reakcija. Turklāt jūs izbaudīsiet sevišķi vienmērīgu grafiku spēlēs ar samazinātu ieejas signāla aizturi — 8,5 ms, izmantojot 4K izšķirtspēju un kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē, kā arī speciālo spēles režīmu.

 

Split screen image of yellow sports car in a racing game showing more responsive gameplay with ALLM

Datu pārraides ar niecīgu aizturi automātiskais režīms

Pateicoties datu pārraides ar niecīgu aizturi automātiskajam režīmam HDMI 2.1, BRAVIA televizors atpazīst, kad ir pieslēgta un ieslēgta konsole, un automātiski pārslēdzas uz niecīgas aiztures režīmu. Varēsiet izbaudīt vienmērīgāku, reaģētspējīgāku spēles procesu — tas ir sevišķi svarīgi intensīvās spēlēs ar ātru kustību.

 

Split screen image of female special ops soldier in a combat game showing smoother gameplay with VRR

Mainīgs atsvaidzes ātrums

Pateicoties mainīgajam atsvaidzes ātrumam HDMI 2.1, BRAVIA televizoros novērstas uzkāršanās un attēla pārrāvumi ekrānā. Šis televizors dinamiski pielāgo displeja atsvaidzes ātrumu, lai atbilstu spēles ierīces mainīgajam kadru ātrumam, nodrošinot vienmērīgāku spēles procesu.

 

Split screen of car driving game showing optimised gaming with Auto HDR Tone Mapping

Automātiskā HDR toņu kartēšana

Izmantojot automātisko HDR toņu kartēšanu, HDR iestatījumi uzreiz tiks optimizēti PS5™ konsoles sākotnējās iestatīšanas laikā. Jūsu PS5™ automātiski atpazīst atsevišķos BRAVIA televizoru modeļus un attiecīgi izvēlas jūsu televizoram vislabāko HDR iestatījumu. Tādējādi pat ainās ar spēcīgu kontrastu redzēsiet vissvarīgākās detaļas un krāsas ekrāna visspilgtākajās un vistumšākajās daļās.

 

Two screens showing Auto Genre Picture Mode on and off with PS5 console between them

Automātiskais attēla režīms atkarībā no žanra

BRAVIA televizors automātiski pārslēdzas spēļu režīmā, lai minimizētu ievades aizturi un darbību padarītu reaģētspējīgāku. Skatoties filmas PlayStation5® konsolēs, tas atkal pārslēdzas standarta režīmā, lai izteiksmīgākās ainās koncentrētos uz attēla apstrādi.

 

Image of soundwaves from TV with Acoustic Multi-Audio™

Acoustic Multi-Audio™ 

Mūsu Acoustic Multi-Audio™ tehnoloģija tiek izmantota atbilstoši izvietotos augsto frekvenču skaļruņos, lai augsto frekvenču skaņa tiktu precīzi atskaņota no vajadzīgās vietas ekrānā tieši tur, kur tobrīd notiek darbība. Izmantojot X-Balanced skaļruņus, dzirdēsiet skaidru, augstas kvalitātes skaņu.

 

Living room image showing multi dimensional sound with 3D Surround Upscaling

3D Surround Upscaling

Izmantojot BRAVIA XR™, telpiskās skaņas tehnoloģija tiek izmantota ikviena satura atskaņošanā. XR Surround rada no sāniem un vertikāli ietverošu skaņu, tādējādi varat baudīt 3D audio, neuzstādot griestu vai vertikāli vērstus skaļruņus. Mūsu BRAVIA XR™ televizori ir savietojami arī ar Dolby Atmos®.

 

Screenshot of woman in street talking on mobile phone

Voice Zoom 2

Klausieties dialogus, televizorā nepalielinot skaļumu. Pat tad, ja runu ir grūti dzirdēt, Voice Zoom 2 nosaka balss tipu, to analizē un padara to skaidrāku. 

 

Image of couple in living room watching BRAVIA TV with Acoustic Center Sync

Acoustic Center Sync

Kad BRAVIA XR televizoru pieslēdzat pie Sony skaņas paneļa, skaņas panelis pastiprina centrālā skaļruņa kanālu, lai skaidrāk un pilnīgāk atskaņotu vokālu. Tādējādi skaņa precīzi atbilst ekrānā notiekošajam, sniedzot satriecošu pieredzi.

 

Image of man in living room watching BRAVIA TV with 360 Spatial Sound

360 grādu telpiskās skaņas funkcijas atbalsts

Pielāgojiet Dolby Atmos® skaņu, pieslēdzot mūsu SRS-NS7 pārnēsājamo skaļruni pie BRAVIA XR™ televizora, lai iegūtu telpisko ieskaujošo skaņu. Lietojot arī dažas Sony austiņas, ir pieejama 360 grādu telpiskās skaņas funkcija, pateicoties bezvadu raidītājam WLA-NS7 (nopērkams atsevišķi).

 

Logo of BLUETOOTH®

Bluetooth pieslēdzamība

Pieslēdziet ar Bluetooth® savietojamās ierīces pie televizora, lai nodrošinātu bezvadu piekļuvi izklaides iespējām. Savienojiet pārī Bluetooth austiņas ar BRAVIA televizoru, un varat baudīt televīzijas pārraides un mūziku savā iecienītajā vietā bez jebkādiem traucējumiem vai pārtraukumiem.

 

BRAVIA TV on a wall above a shelf with a lamp and ornaments

Optimizācija atbilstoši vides apstākļiem

Iekārtojieties ērtāk un ļaujieties neticamajam skatīšanās baudījumam. Mūsu unikālā optimizācijas tehnoloģija ar gaismas sensoru automātiski pielāgo attēlu un skaņu atbilstoši vides apstākļiem.

 

Image of couple on sofa watching TV with screenshot of boat on river showing benefit of Light Sensor

Gaismas sensors

Parastos televizoros spilgtums saglabājas nemainīgs neatkarīgi no istabas apgaismojuma, tādējādi attēli mēdz būt pārāk tumši vai gaiši. Šajā televizorā ir iekļauts gaismas sensors, kas optimizē attēla spilgtumu atbilstoši istabas apstākļiem, palielinot spilgtumu gaišās telpās un to samazinot tumšās telpās, lai nodrošinātu ideālus skatīšanās apstākļus.

 

Logo of Acoustic Auto Calibration

Akustiskā automātiskā kalibrēšana

Šis televizors nosaka jūsu atrašanās vietu neatkarīgi no tā, kurā istabas vietā jūs esat, un optimizē skaņu, lai jūs varētu baudīt tādus pašu skaņu kā tad, kad sēžat televizora priekšā. Istabas vide var mainīt skaņu. Piemēram, aizkari absorbē skaņu, savukārt priekšmeti televizora priekšā var traucēt skaņas plūsmai, pazeminot skaņas kvalitāti. Šis televizors nosaka šķēršļus un atskaņo atbilstoši istabas īpatnībām optimizētu skaņu.

 

Close up of BRAVIA CAM attached to frame of BRAVIA TV

Darbojas ar BRAVIA CAM

Pieslēdziet BRAVIA XR televizoru pie BRAVIA CAM (nopērkams atsevišķi) un pilnībā ļaujieties ekrānā notiekošajam. BRAVIA CAM atpazīst jūsu atrašanās vietu un attālumu no televizora, tādējādi attiecīgi pielāgo skaņas un attēla iestatījumus. Izmantojot BRAVIA CAM, varat baudīt jaunas televizora skatīšanās iespējas, piemēram, vadību ar žestiem un daudzas citas.

 

Logo of Google™ TV

Google TV

Pārlūkojiet vairāk nekā 700 000 filmu un seriālu savos straumēšanas servisos, kas apkopoti un sakārtoti pēc tēmām un žanriem, pamatojoties uz jūsu interesēm.

 

Close-up of woman with remote controlling TV using her voice

Balss meklēšana

Ātrāk nekā jebkad atrodiet savu iecienītāko saturu, izmantojot savas balss spēku. Izmantojot balss meklēšanas funkciju, vairs nav vajadzīga sarežģīta navigācija vai nogurdinoša rakstīšana — pietiek pajautāt.

 

Image showing movie screen with smartphone

Atbalsta Apple AirPlay / Apple HomeKit

Izmantojot Apple AirPlay, varat televizorā straumēt video un audio tieši no iPhone, iPad vai Mac. Skatieties lielajā ekrānā filmas un izklaides raidījumus no Apple TV lietotnes, iecienītākajām lietotnēm vai pat Safari. Visiem viesiem istabā parādiet savus fotoattēlus.

 

Logo of Chromecast built-in

Chromecast built-in™

Vienā mirklī pārraidiet attēlu televizorā no sava telefona, planšetdatora vai klēpjdatora. Izmantojot iebūvēto Chromecast tehnoloģiju, varat tieši pārraidīt televizorā savas iecienītās filmas, raidījumus, lietotnes, spēles un daudz ko citu.

 

Image of remote being cleaned with wipe

Vienkārši tīrāma

Tālvadības pults gludo virsmu ar padziļinātām pogām un īpašu poliuretāna pārklājumu, izveidojot pults gludu tekstūru, var vienkārši notīrīt un uzturēt tīru.

 

Image of connected devices controlled by Smart Remote

Viedā tālvadības pults

Visas pieslēgtās ierīces var vadīt ar mūsu viedo pulti. Pateicoties speciālam taustiņam, varat uzreiz piekļūt pieprasījumvideo servisiem, kas nodrošina izklaides raidījumus un filmas pēc pieprasījuma.

 

Close up of Center Ring Stand

Vidējais gredzenveida statīvs piešķir luksusa izskatu

Mūsu statīvs ar metāla pārklājumu ir izstrādāts, lai nevainojami atbilstu televizoram un būtu saskaņots ar istabu un noformējumu.

 

Close-up image of Flush Surface design

Gluda virsma

Tā kā televizora rāmis ir ļoti šaurs, jūsu skatiens ir piesaistīts attēlam ekrānā, nevis tam, kas atrodas tam apkārt.

 

 

Image of living room scene showing Living Decor concept

Living Décor

Mūsu Living Decor funkcija jūsu televizoru pārvērš par dzīvojamās telpas neatņemamu sastāvdaļu: iestatiet ekrānā mākslas darbus, personīgos fotoattēlus, ekrānsaudzētāja tēmas vai pulksteni.

 

BRAVIA TV with starburst behind showing the movie VENOM, available in BRAVIA CORE

BRAVIA CORE

Komplektā iekļauts un jūs gaida liels filmu skaits. Izmantojot BRAVIA XR tehnoloģiju, Pure Stream™ un IMAX® Enhanced, visam, ko jūs skatāties, ir satriecošs attēls un izteiksmīga skaņa. BRAVIA CORE kalibrēšanas režīmā varat mājās skatīties filmas ar to veidotāju iecerētajiem attēla iestatījumiem.

 

Logos of Dolby Vision® and Dolby Atmos®

Dolby Vision® un Dolby Atmos® 

Baudiet mājās kinozāles efektus. Dolby Vision® tehnoloģija ļauj atdzīvināt ainas, savukārt Dolby Atmos® piepilda istabu ar iekļaujošu telpisko skaņu.

 

Logo of Creator Calibrated Mode

Creator kalibrēšanas režīms

BRAVIA XR televizoros Creator kalibrēšanas režīms var optimizēt attēla iestatījumus, kad skatāties Netflix un BRAVIA CORE saturu. Netflix adaptīvās kalibrēšanas režīms ļauj papildus optimizēt Netflix skatīšanās pieredzi atbilstoši istabas apgaismojuma apstākļiem, tādējādi varat baudīt Netflix saturu izcilā studijas kvalitātē tieši tā, kā to iecerējis satura veidotājs.

Komplektācija

 • AC Strāvas vads
 • Baterijas
 • Lietošanas instrukcija
 • Ātras uzstādīšanas palīgs
 • Tālvadības pults ar balss vadību
 • Galda statīvs

Specifikācija

Ekrāna parametri
Ekrāna veids
LCD
Ekrāna izšķirtspēja
4K (3840x2160)
Ekrāna izmērs
75" (collas)
Ekrāna izmērs (cm)
189cm
Paneļa herci
100Hz
Ekrāna aptumšošana
Local dimming
HDR atbalsts
Ir
Attēla apstrādes procesors
Cognitive Processor XR
Attēla dzidruma uzlabošana
XR Super Resolution
XR 4K Upscaling
Dual database processing
Krāsu uzlabošana
XR Triluminos Pro™
XR Smoothing
Live Colour™ Technology
Rich Color Enhancer
Kontrasta uzlabošana
Dynamic Contrast Enhancer
XR HDR Remaster
XR Contrast Booster
Kustīga attēla atjaunošānās frekvence
XR Motion Clarity
Auto mode
Malu attiecība
16:9
HDR standarts
HDR10
HLG
DolbyVision
Ekrāna apgaismojuma veids
Direct (Full Array LED)
Interfeiss
Operētājsistēma
Android TV
Aplikāciju veikals
Ir (Google Play Store)
Interneta pārlūks
Ir
YouTube
Ir
Netflix
Ir
Apple HomeKit
Ir
BRAVIA CORE™
Ir
Bezvadu pieslēgumi
Wi-Fi
Ir
Wi-Fi frekvence
2.4GHz
5GHz
Wi-Fi Direct
Ir
Bluetooth
Ir (Bluetooth v. 4.2)
Chromecast
Ir
Miracast/ Ekrāna spoguļošana
Ir
Apple AirPlay
Ir
Bluetooth audio profils
Ir (A2DP)
Video parametri
Uztvērēju parametri
Digital
Analog
DVB-T/T2
DVB-C
DVB-S/S2
Dolby video formāta atbalsts
Dolby Vision
Dolby Vision Bright
Dolby Vision Dark
Audio parametri
Audio izejas jauda
30W
DTS audio formāta atbalsts
Ir
Dolby audio formāta atbalsts
Dolby Atmos
Dolby Audio
Skaļruņi
Skaļruņu veids
stereo
Pīkstulis
2 gab
Pilna diapazona skaļrunis
2 gab
Atmiņa
Iebūvētā atmiņa
16GB
Pieslēgumi
HDMI ieejas
4
HDMI versija
2.1 (4K/120fps)
Audio atgriešanas kanāls (ARC)
Ir
Optiskā audio izeja
Nav
Ethernet/LAN pieslēgvieta
Ir
USB ieejas
2gab
USB tips
Type A
Atbalstītās datu nesēja failu sistēmas
FAT16
FAT32
exFAT
NTFS
USB HDD ieraksta funkcija
Ir
SCART ieeja
Nav
Conax slots
Nav
RF antenas ieeja
Ir
Satelītantenas ieeja
Ir
Kompozītvideo ieeja
Ir
Komponentvideo (Y/Pb/Pr)
Nav
Zemfrekvences skaļruņa izeja
Nav
Austiņu pieslēgvieta
Nav
Analogā audio izeja
Nav
Vispārējie parametri
Pieejamās valodas
Latviešu
Angļu
Krievu
u.c.
Rāmja krāsa
Melna
Galda statīva krāsa
Tumša sudraba
Modeļa gads
2022
Statīva pozīcija
Standarta pozīcija
Energo pārvalde un ekonomija
Energo taupības režīms
Ir
Citi parametri
IMAX Enhanced certified
Ir
Iemigšanas režīms
Balss vadība
Ir
Vecāku kontrole
Ir
Acoustic surface audio
Nav
Apgaismojuma sensors
Ir
Ieslēgšanas, izslēgšanas taimeris
Ir
Barošanas bloks
Iebūvets
Krāsu sensors (RGB)
Nav
Tālvadības pults ar izgaismojumu
Nav
Izmērs un svars
Preces izmērs bez galda statīva (platums x augstums x dziļums)
167.5cm x 96.2cm x 7.3cm
Preces izmērs ar galda statīvu (platums x augstums x dziļums)
167.5cm x 103.9cm x 44.4cm
Iepakojuma izmērs (platums x augstums x dziļums)
181cm x 110.7cm x 18.7cm
Galda statīva platums (Standarta pozīcija)
62.3cm
Sienas stiprinājuma izmērs, VESA standarts (platums x augstums)
30 x 30cm
Televizora svars bez galda statīva
34.4kg
Televizora svars ar galda statīvu
39kg
Preces svars ar iepakojumu
50kg

Saistītās preces

Filtri

One For All statīvs televizoram WM7481

Saņem šodien līdz 17:00

399.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Pro 55"-85", VESA 700x400

200
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Wallmount HD Portrait 60"-100", VESA 400X600

100
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Wallmount Tilt Air 32"-55", VESA 400x400

Saņem šodien līdz 19:00

50
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Wallmount Fixed X Large 42"-90", VESA 800x600

Saņem šodien līdz 19:00

60
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Tilt Wallmount Large 55"-75", VESA 800x600

Saņem šodien līdz 19:00

44
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Wallmount Fixed Large 40"-86",VESA 800x400

45
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Tilt Wallmount Medium 32"-65", VESA 400x400

Saņem šodien līdz 19:00

35
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Wallmount Medium 32"-65", VESA 400x400

Saņem šodien līdz 19:00

35
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Wallmount M 40"-75", VESA +600

Saņem šodien līdz 19:00

25
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

OEHLBACH HDMI 2.1 vads 1.5m Melns Select Video Link UHS

29.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss mikrošķiedras lupatiņa lēcu tīrīšanai

Saņem šodien līdz 19:00

14.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

One For All statīvs televizoram WM7472

Saņem šodien līdz 19:00

249.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony HDMI Premium vads 1m

Saņem šodien līdz 19:00

39.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony sienas stiprinājums SU-WL850

Saņem šodien līdz 19:00

199
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony MDR-RF895RK Bezvadu austiņas

Saņem šodien līdz 19:00

Ietaupi 8%109 100
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony micro HDMI vads 1.5m

Saņem šodien līdz 19:00

34.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony sienas stiprinājums SU-WL450, 32-85"

Saņem šodien līdz 19:00

89
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sony MDR-RF855RK Bezvadu austiņas

Saņem šodien līdz 19:00

95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt
Uzdod jautājumu!
  SalīdzinātNotīrīt