Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

85" X95K Bravia XR Mini LED Televizors
XR-85X95K

3699 3384.13
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Saņem rīt no 10:00

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Piegāde ar DPD

Pasūti šodien un saņem otrdien no 10:00

Priekšrocības

 • 4K HDR panelis
 • Ekrāna tips: LCD
 • Kognitīvais procesors XR
 • Google TV
 • Iespēja pieslēgt Bluetooth austiņas

Līdzīgas preces

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Фейерверк в ночном небе над освещенным мостом, отражающийся в реке внизу

4K Mini LED

Lai kādu saturu skatītos, jūs to varēsiet redzēt līdz 4K izšķirtspējā, pateicoties mūsu unikālajam procesoram Cognitive Processor XR™. Varēsiet izbaudīt arī izcilo kontrastu 4K mini LED ekrānā, ko profesionāli kontrolē mūsu unikālā XR Backlight Master Drive tehnoloģija, kas nodrošina agrāk neredzētu dinamisko diapazonu. Skatiet neticami dziļos melnos toņus un apžilbinošo gaismu, kā arī skaisti dabīgos vidējos toņus bez zibšņiem vai oreola ap izceltajām zonām.

 

Изображение процессора Cognitive Processor XR на фоне черно-золотого звездного неба

Cognitive Processor XR™

Uzlabojiet attēlu un skaņu līdz nākamajam līmeni, izmantojot Cognitive Processor XR™. Mūsu revolucionārais procesors Sony BRAVIA XR™ televizoros atveido saturu tā, kā to redz un dzird cilvēki, nodrošinot satriecoši reālistisku pieredzi. Tas saprot, kā cilvēka acs fokusējas, veic attēlu šķērsanalīzi, lai piešķirtu reālistisku dziļumu, izcilu kontrastu un brīnišķīgi košas krāsas.

 

XR Backlight Master Drive: фокусировка света для управления мини-светодиодами; изображение моря и скал под углом сверху

XR Backlight Master Drive

Mūsu XR Backlight Master Drive tehnoloģija izmanto unikālo lokālās aptumšošanas algoritmu, lai nelielo un blīvo Mini LED fona apgaismojumu sadalītu mazos LED blokos. Pateicoties mūsu procesoram Cognitive Processor XR™, tā precīzi un neatkarīgi kontrolē katru bloku, koncentrējot gaismu, lai iegūtu maksimālu spilgtumu bez zibšņiem un oreoliem ap spilgtajām zonām. Šī tehnoloģija nodrošina bezprecedenta dinamisko diapazonu ainās ar neticami dziļiem melnajiem toņiem, žilbinošu gaismu un dabīgiem vidējiem toņiem.

 

Изображение, демонстрирующее эффект XR Contrast Booster на части полной луны

XR Contrast Booster 15

Precīzi līdzsvarojot apgaismojumu pa visu ekrānu, dažas vietas aptumšojot un dažas vietas izgaismojot, XR Contrast Booster tehnoloģija regulē spilgtumu zibšņu visgaišākajās zonās un ēnu vistumšākajās zonas. Kad gaišas zonas izskatās gaišāk un tumšas zonas — tumšāk, attēli izskatās reālistiskāki, dziļāki un detalizētāki.

 

Крупный план фруктов, включая ежевику, лимон и персики

XR Triluminos Pro

Pateicoties Cognitive Processor XR™, XR Triluminos Pro ļauj modelim X95K piekļūt vairāk nekā miljardam krāsu un katru krāsu atveidot ar smalkām atšķirībām gluži tāpat, kā redzams reālā pasaulē. Kopā ar plašas krāsu gammas paneli un uz cilvēku uzvedību orientēto procesoru tas spēj atainot visu krāsu piesātinājumu, nokrāsas un spilgtumu, maksimāli detalizēti parādot dabīgos toņus.

 

Изображения горных цветов с невероятной детализацией благодаря технологии XR HDR Remaster

XR HDR Remaster

Izmantojot XR HDR Remaster tehnoloģiju, šis televizors nosaka ekrānā katru objektu, analizē tā krāsu un pielāgo kontrastu, iegūstot vēl reālistiskākus attēlus. Uz objektu pamatotā apstrāde, izmantojot BRAVIA XR, iegūst pavisam jaunu precizitātes līmeni, pielāgojot nokrāsu, piesātinājumu, spilgtumu, kustības vektoru, joslas platumu un citus parametrus. Tas ļauj iegūt neticami reālistiskas ainas, kurām ir lielāks dziļums, skaidras tekstūras un dabīgas krāsas.

 

Крупный план перьев птицы

XR 4K Upscaling

Pateicoties izšķirtspējas palielināšanas tehnoloģijai XR 4K Upscaling, attēla kvalitāte pietuvosies 4K neatkarīgi saturam vai avotam. Mūsu Cognitive Processor XR™ tehnoloģija piekļūst lielam datu apjomam, viedi atjaunojot zaudētās tekstūras un detaļas, lai attēli būtu maksimāli reālistiski. 

 

Изображение листа крупным планом, демонстрирующее детализацию благодаря технологии 4K XR Super Resolution

4K XR Super Resolution

XR Super Resolution tehnoloģija attēlā nosaka atsevišķus objektus un ekrānā atveido patiesi reālistiskas tekstūras. Mūsu BRAVIA XR procesors precīzi analizē un apstrādā datus, lai atveidotu attēlus, kuru 4K izšķirtspēja četras reizes pārsniedz Full HD izšķirtspēju, bagātinot ainas ar reālistiskām detaļām un tekstūru.

 

Изображение заката и моря с использованием технологии 4K XR Smoothing

4K XR Smoothing

XR Smoothing tehnoloģija rada vienmērīgus, dabīgus 4K formāta attēlus un novērš attēla segmentēšanu, kas var rasties citos televizoros. Ainas tiek atveidotas tūkstošiem toņos, nokrāsās un gradācijās, izskatoties gluži kā reālām.

 

Четкое детализированное изображение серфера, покоряющего волну

XR Motion Clarity

Sporta pārraižu un dinamisku filmu skatīšanās nu ir kļuvusi daudz patīkamāka. Mūsu Cognitive Processor XR™ procesors ar XR Motion Clarity™ tehnoloģiju analizē kustības datus dažādos kadrus, lai nodrošinātu vienmērīgu, spilgtu un skaidru attēlu.

 

Сравнение экранов с технологией X-Anti Reflection и без нее

X-Anti Reflection

Dažkārt tumšu filmu skatīšanās gaišā istabā nav komfortabla ekrāna atstarošanās dēļ. X-Anti Reflection tehnoloģija novērš saules vai lampas apgaismojuma radītos zibšņus, lai spilgtā apgaismojumā varētu skatīties tīras melnās krāsas un baudīt neizkropļotus skaidrus attēlus.

 

Изображение автомобиля на двух экранах с точной цветопередачей со всех сторон благодаря функции X-Wide Angle™

X-Wide Angle

Tagad televizoru varat tikpat komfortabli skatīties no malām kā no centra. Sony oriģinālā optiskā konstrukcija regulē fona apgaismojumu, savukārt X-Wide Angle panelis nodrošina dabīgu krāsu atveidi no jebkuras skatīšanās vietas.

 

Логотип 4K с частотой 120 кадров/с

4K formāts ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē

BRAVIA palīdzēs gūt priekšrocības pār sāncenšiem. Pateicoties saskarnei HDMI 2.1, savietojamās spēlēs varat iegūt kadru nomaiņas ātrumu līdz 120 kadriem sekundē, tādējādi varat pieņemt izaicinājumu šaušanas, sporta un citās spēlēs, kur vajadzīga augstas veiktspējas tehnika un momentāna reakcija. Turklāt jūs izbaudīsiet sevišķi vienmērīgu grafiku spēlēs ar samazinātu ieejas signāla aizturi — 8,5 ms, izmantojot 4K izšķirtspēju un kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē, kā arī speciālo spēles režīmu.

 

Разделенный экран, на котором показано изображение игры автогонки с желтой машиной, которая движется по гоночной трассе в снегу. Изображение, на котором показано, что игровой режим выключен вверху и включен внизу

Datu pārraides ar niecīgu aizturi automātiskais režīms

Pateicoties datu pārraides ar niecīgu aizturi automātiskajam režīmam HDMI 2.1, BRAVIA televizors atpazīst, kad ir pieslēgta un ieslēgta konsole, un automātiski pārslēdzas uz niecīgas aiztures režīmu. Varēsiet izbaudīt vienmērīgāku, reaģētspējīgāku spēles procesu — tas ir sevišķi svarīgi intensīvās spēlēs ar ātru kustību.

 

Разделенный экран, на котором показано изображение персонажа видеоигры с вытянутой рукой и графики частоты обновления внизу каждого фрагмента. Режим VRR выключен с одной стороны. Режим VRR включен с другой стороны.

Mainīgs atsvaidzes ātrums

Pateicoties mainīgajam atsvaidzes ātrumam HDMI 2.1, BRAVIA televizoros novērstas uzkāršanās un attēla pārrāvumi ekrānā. Šis televizors dinamiski pielāgo displeja atsvaidzes ātrumu, lai atbilstu spēles ierīces mainīgajam kadru ātrumam, nodrošinot vienmērīgāku spēles procesu.

 

Разделенный экран с игрой, на котором видна разница между включенной и выключенной автоматической тональной компрессией HDR

Automātiskā HDR toņu kartēšana

Izmantojot automātisko HDR toņu kartēšanu, HDR iestatījumi uzreiz tiks optimizēti PS5™ konsoles sākotnējās iestatīšanas laikā. Jūsu PS5™ automātiski atpazīst atsevišķos BRAVIA televizoru modeļus un attiecīgi izvēlas jūsu televizoram vislabāko HDR iestatījumu. Tādējādi pat ainās ar spēcīgu kontrastu redzēsiet vissvarīgākās detaļas un krāsas ekrāna visspilgtākajās un vistumšākajās daļās.

 

На двух экранах показано включение и выключение авторегулировки режима изображения, между экранами расположена консоль PS5

Automātiskais attēla režīms atkarībā no žanra

BRAVIA televizors automātiski pārslēdzas spēļu režīmā, lai minimizētu ievades aizturi un darbību padarītu reaģētspējīgāku. Skatoties filmas PlayStation5® konsolēs, tas atkal pārslēdzas standarta režīmā, lai izteiksmīgākās ainās koncentrētos uz attēla apstrādi.

 

Изображение звуковых волн телевизора с технологией Acoustic Multi-Audio™

Acoustic Multi-Audio™ 

Mūsu Acoustic Multi-Audio™ tehnoloģija tiek izmantota atbilstoši izvietotos augsto frekvenču skaļruņos, lai augsto frekvenču skaņa tiktu precīzi atskaņota no vajadzīgās vietas ekrānā tieši tur, kur tobrīd notiek darbība. Šie atbilstoši izvietotie augsto frekvenču skaļruņi precīzi pārvalda skaņas pozicionēšanu augsto toņu zonās, lai uzlabotu reālismu, savukārt kreisā un labā zemo frekvenču akustiskās sistēmas nodrošina spēcīgu zemo frekvenču skanējumu neatkarīgi no televizora atrašanās vietu.

 

Изображение гостиной, демонстрирующее объемный звук с помощью повышения разрешения 3D Surround

3D Surround Upscaling

Izmantojot BRAVIA XR™, telpiskās skaņas tehnoloģija tiek izmantota ikviena satura atskaņošanā. XR Surround virtuāli rada no sāniem un vertikāli ietverošu skaņu, izmantojot tikai televizora skaļruņus, tādējādi varat baudīt 3D audio, neuzstādot griestu vai vertikāli vērstus skaļruņus. Mūsu BRAVIA XR™ televizori ir savietojami arī ar Dolby Atmos®.

 

Изображение женщины на улице, разговаривающей по мобильному телефону

Voice Zoom 2

Klausieties dialogus, televizorā nepalielinot skaļumu. Pat tad, ja runu ir grūti dzirdēt, Voice Zoom 2 nosaka balss tipu, to analizē un padara to skaidrāku. 

 

Изображение пары в гостиной, смотрящей телевизор BRAVIA с функцией Acoustic Center Sync

Acoustic Center Sync

Kad BRAVIA XR televizoru pieslēdzat pie Sony skaņas paneļa, skaņas panelis pastiprina centrālā skaļruņa kanālu, lai skaidrāk un pilnīgāk atskaņotu vokālu. Tādējādi skaņa precīzi atbilst ekrānā notiekošajam, sniedzot satriecošu pieredzi.

 

Изображение мужчины в гостиной, смотрящего телевизор BRAVIA с функцией «Пространственное звучание 360»

360 grādu telpiskās skaņas funkcijas atbalsts

Pielāgojiet Dolby Atmos® skaņu, pieslēdzot mūsu SRS-NS7 pārnēsājamo skaļruni pie BRAVIA XR™ televizora, lai iegūtu telpisko ieskaujošo skaņu. Lietojot arī dažas Sony austiņas, ir pieejama 360 grādu telpiskās skaņas funkcija, pateicoties bezvadu raidītājam WLA-NS7 (nopērkams atsevišķi).

 

Логотип BLUETOOTH®

Bluetooth pieslēdzamība

Pieslēdziet ar Bluetooth® savietojamās ierīces pie televizora, lai nodrošinātu bezvadu piekļuvi izklaides iespējām. Savienojiet pārī Bluetooth austiņas ar BRAVIA televizoru, un varat baudīt televīzijas pārraides un mūziku savā iecienītajā vietā bez jebkādiem traucējumiem vai pārtraukumiem.

 

Телевизор BRAVIA на стене над полкой с лампой и украшениями

Optimizācija atbilstoši vides apstākļiem

Iekārtojieties ērtāk un ļaujieties neticamajam skatīšanās baudījumam. Mūsu unikālā optimizācijas tehnoloģija ar gaismas un krāsu sensoriem automātiski pielāgo attēlu un skaņu atbilstoši vides apstākļiem.

 

Изображение горы зимой, на котором показаны преимущества датчика освещенности и цвета

Gaismas un krāsas sensors

Kad istabā mainās gaismas avota nokrāsa, piemēram, no auksta uz siltu, attiecīgi mainās arī televizora attēla krāsas un var kļūt nedabīgas. Šajā televizorā ir RGB gaismas sensors, kas optimizē attēla krāsu un spilgtumu atbilstoši apgaismojuma avotam un istabas videi. 

 

Логотип Acoustic Auto Calibration

Akustiskā automātiskā kalibrēšana

Šis televizors nosaka jūsu atrašanās vietu neatkarīgi no tā, kurā istabas vietā jūs esat, un optimizē skaņu, lai jūs varētu baudīt tādus pašu skaņu kā tad, kad sēžat televizora priekšā. Istabas vide var mainīt skaņu. Piemēram, aizkari absorbē skaņu, savukārt priekšmeti televizora priekšā var traucēt skaņas plūsmai, pazeminot skaņas kvalitāti. Šis televizors nosaka šķēršļus un atskaņo atbilstoši istabas īpatnībām optimizētu skaņu.

 

Изображение гостиной, демонстрирующее телевизор BRAVIA с BRAVIA CAM над подставкой

Darbojas ar BRAVIA CAM

Pieslēdziet BRAVIA XR televizoru pie BRAVIA CAM (nopērkams atsevišķi) un pilnībā ļaujieties ekrānā notiekošajam. BRAVIA CAM atpazīst jūsu atrašanās vietu un attālumu no televizora, tādējādi attiecīgi pielāgo skaņas un attēla iestatījumus. Izmantojot BRAVIA CAM, varat baudīt jaunas televizora skatīšanās iespējas, piemēram, vadību ar žestiem, videotērzēšanu un daudzas citas.

 

Логотип Google™ TV

Google TV

Pārlūkojiet vairāk nekā 700 000 filmu un seriālu savos straumēšanas servisos, kas apkopoti un sakārtoti pēc tēmām un žanriem, pamatojoties uz jūsu interesēm.

 

Женщина с пультом, дистанционно управляющая телевизором с помощью голоса, крупный план

Balss meklēšana

Ātrāk nekā jebkad atrodiet savu iecienītāko saturu, izmantojot savas balss spēku. Izmantojot balss meklēšanas funkciju, vairs nav vajadzīga sarežģīta navigācija vai nogurdinoša rakstīšana — pietiek pajautāt.

 

Изображение фильма, транслируемого со смартфона

Atbalsta Apple AirPlay / Apple HomeKit

Izmantojot Apple AirPlay, varat televizorā straumēt video un audio tieši no iPhone, iPad vai Mac. Skatieties lielajā ekrānā filmas un izklaides raidījumus no Apple TV lietotnes, iecienītākajām lietotnēm vai pat Safari. Visiem viesiem istabā parādiet savus fotoattēlus.

 

Логотип Chromecast built-in

Iebūvētā Chromecast tehnoloģija

Vienā mirklī pārraidiet attēlu televizorā no sava telefona, planšetdatora vai klēpjdatora. Izmantojot iebūvēto Chromecast tehnoloģiju, varat tieši pārraidīt televizorā savas iecienītās filmas, raidījumus, lietotnes, spēles un daudz ko citu.

 

Image of backlit remote in day and night environments

Augstākas klases dizaina tālvadības pults

Mēs pilnībā pārveidojām savas tālvadības pults dizainu, lai nodrošinātu televizora vadību bez problēmām jebkurā diennakts laikā. Mūsu augstākās klases tālvadības pulti var viegli izmantot, pateicoties vienkāršotām pogām, fona apgaismojumam, tādēļ visu var skaidri redzēt pat tumsā, kā arī meklētāja funkciju, lai ar balss komandu varētu ātri atrast pazudušo pulti. Kompaktā pults ar alumīnija korpusu izskatās brīnišķīgi izsmalcināti un komfortabli turama rokā.

 

Изображение пульта дистанционного управления, очищаемого с помощью салфетки

Vienkārši tīrāma

Tālvadības pults gludo virsmu ar padziļinātām pogām un īpašu poliuretāna pārklājumu var vienkārši notīrīt un uzturēt tīru.

 

 

Изображение подключенных устройств, управляемых с помощью интеллектуального пульта ДУ

Viedā tālvadības pults

Visas pieslēgtās ierīces var vadīt ar mūsu viedo pulti. Pateicoties speciālam taustiņam, varat uzreiz piekļūt pieprasījumvideo servisiem, kas nodrošina izklaides raidījumus un filmas pēc pieprasījuma.

 

Изображение 3-позиционной подставки

3 pozīcijās novietojams statīvs

3 pozīciju statīvs ļauj uzstādīt televizoru standarta iestatījumā, lai vairāk pievērstu uzmanību attēlam, maziem plauktiem paredzētā šaurajā iestatījumā vai skaņas paneļa iestatījumā, kas paredzēts skaņas sistēmas ideālam novietojumam.

 

Крупный план конструкции Seamless Edge

Nemanāma apmale

Pateicoties bezrāmja konstrukcijai, šis televizors izskatās harmoniski un eleganti, ļaujot pievērst uzmanību svarīgajam — ekrānā notiekošajam.

 

Изображение гостиной с уютным домашним интерьером

Living Décor

Mūsu Living Decor funkcija jūsu televizoru pārvērš par dzīvojamās telpas neatņemamu sastāvdaļu: iestatiet ekrānā mākslas darbus, personīgos fotoattēlus, ekrānsaudzētāja tēmas vai pulksteni.

 

BRAVIA TV with starburst behind showing the movie VENOM, available in BRAVIA CORE

BRAVIA CORE

Komplektā iekļauts un jūs gaida liels filmu skaits. Izmantojot BRAVIA XR tehnoloģiju, Pure Stream™ un IMAX® Enhanced, visam, ko jūs skatāties, ir satriecošs attēls un izteiksmīga skaņa. BRAVIA CORE kalibrēšanas režīmā varat mājās skatīties filmas ar to veidotāju iecerētajiem attēla iestatījumiem.

 

Логотипы Dolby Vision® и Dolby Atmos®

Dolby Vision® un Dolby Atmos® 

Baudiet mājās kinozāles efektus. Dolby Vision® tehnoloģija ļauj atdzīvināt ainas, savukārt Dolby Atmos® piepilda istabu ar iekļaujošu telpisko skaņu.

 

Логотип Creator Calibrated Mode

Creator kalibrēšanas režīms

BRAVIA XR televizoros Creator kalibrēšanas režīms var optimizēt attēla iestatījumus, kad skatāties Netflix un BRAVIA CORE saturu. Netflix adaptīvās kalibrēšanas režīms ļauj papildus optimizēt Netflix skatīšanās pieredzi atbilstoši istabas apgaismojuma apstākļiem, tādējādi varat baudīt Netflix saturu izcilā studijas kvalitātē tieši tā, kā to iecerējis satura veidotājs.

Komplektācija

 • AC Strāvas vads
 • Baterijas
 • Lietošanas instrukcija
 • Ātras uzstādīšanas palīgs
 • Tālvadības pults ar balss vadību
 • Galda statīvs

Specifikācija

Ekrāna parametri
Ekrāna veids
LCD
Ekrāna izšķirtspēja
4K (3840x2160)
Ekrāna izmērs
85" (collas)
Ekrāna izmērs (cm)
215cm
Paneļa herci
100Hz
Ekrāna aptumšošana
Local dimming
HDR atbalsts
Ir
Attēla apstrādes procesors
Cognitive Processor XR
Attēla dzidruma uzlabošana
XR Super Resolution
XR 4K Upscaling
Dual database processing
Krāsu uzlabošana
XR Triluminos Pro™
XR Smoothing
Live Colour™ Technology
Kontrasta uzlabošana
Dynamic Contrast Enhancer
XR HDR Remaster
XR Contrast Booster
Kustīga attēla atjaunošānās frekvence
XR Motion Clarity
Auto mode
Malu attiecība
16:9
HDR standarts
HDR10
HLG
DolbyVision
Ekrāna apgaismojuma veids
Direct (Full Array LED)
Interfeiss
Operētājsistēma
Android TV
Aplikāciju veikals
Ir (Google Play Store)
Interneta pārlūks
Ir
YouTube
Ir
Netflix
Ir
Apple HomeKit
Ir
BRAVIA CORE™
Ir
Bezvadu pieslēgumi
Wi-Fi
Ir
Wi-Fi frekvence
2.4GHz
5GHz
Wi-Fi Direct
Ir
Bluetooth
Ir (Bluetooth v. 4.2)
Chromecast
Ir
Miracast/ Ekrāna spoguļošana
Ir
Apple AirPlay
Ir
Bluetooth audio profils
Ir (A2DP)
Video parametri
Uztvērēju parametri
Digital
Analog
DVB-T/T2
DVB-C
DVB-S/S2
Dolby video formāta atbalsts
Dolby Vision
Dolby Vision Bright
Dolby Vision Dark
Audio parametri
Audio izejas jauda
60W
DTS audio formāta atbalsts
Ir
Dolby audio formāta atbalsts
Dolby Atmos
Dolby Audio
Skaļruņi
Pīkstulis
2 gab
Zemfrekvences skaļrunis
2 gab
Vidējās frekvences skaļrunis
2 gab
Atmiņa
Iebūvētā atmiņa
16GB
Pieslēgumi
HDMI ieejas
4
HDMI versija
2.1 (4K/120fps)
Audio atgriešanas kanāls (ARC)
Ir
Optiskā audio izeja
Nav
Ethernet/LAN pieslēgvieta
Ir
USB ieejas
2gab
USB tips
Type A
Atbalstītās datu nesēja failu sistēmas
FAT16
FAT32
exFAT
NTFS
USB HDD ieraksta funkcija
Ir
SCART ieeja
Nav
Conax slots
Nav
RF antenas ieeja
Ir
Satelītantenas ieeja
Ir
Kompozītvideo ieeja
Ir
Komponentvideo (Y/Pb/Pr)
Nav
Zemfrekvences skaļruņa izeja
Nav
Austiņu pieslēgvieta
Nav
Analogā audio izeja
Nav
Vispārējie parametri
Pieejamās valodas
Latviešu
Angļu
Krievu
u.c.
Rāmja krāsa
Titāna sudrabs
Modeļa gads
2022
Statīva pozīcija
Standarta pozīcija
Šaura pozīcija
Soundbara pozīcija
Energo pārvalde un ekonomija
Energo taupības režīms
Ir
Citi parametri
Iemigšanas režīms
Balss vadība
Ir
Vecāku kontrole
Ir
Acoustic surface audio
Nav
Apgaismojuma sensors
Ir
Ieslēgšanas, izslēgšanas taimeris
Ir
Barošanas bloks
Iebūvets
Krāsu sensors (RGB)
Ir
Tālvadības pults ar izgaismojumu
Nav
Izmērs un svars
Preces izmērs bez galda statīva (platums x augstums x dziļums)
188.9cm x 108.6cm x 5.6cm
Preces izmērs ar galda statīvu (platums x augstums x dziļums)
188.9cm x 109.7cm x 45cm
Iepakojuma izmērs (platums x augstums x dziļums)
200.4cm x 121.3cm x 22.6cm
Galda statīva platums (Standarta pozīcija)
188.8cm
Galda statīva platums (šaurā pozīcija)
75.8cm
Galda statīva platums (skaņas stieņa pozīcija)
188.8cm
Sienas stiprinājuma izmērs, VESA standarts (platums x augstums)
40 x 40cm
Televizora svars bez galda statīva
53.2kg
Televizora svars ar galda statīvu
54.7kg
Preces svars ar iepakojumu
67kg

Saistītās preces

Filtri

Multibrackets stiprinājums Universal Pro 55"-85", VESA 700x400

Saņem rīt no 10:00

200
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Wallmount HD Portrait 60"-100", VESA 400X600

100
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Wallmount Tilt Air 32"-55", VESA 400x400

Saņem rīt no 10:00

50
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Wallmount Fixed X Large 42"-90", VESA 800x600

Saņem rīt no 10:00

60
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Tilt Wallmount Large 55"-75", VESA 800x600

Saņem rīt no 10:00

44
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Wallmount Fixed Large 40"-86",VESA 800x400

Saņem rīt no 10:00

45
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Tilt Wallmount Medium 32"-65", VESA 400x400

Saņem rīt no 10:00

35
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Universal Wallmount Medium 32"-65", VESA 400x400

Saņem rīt no 10:00

35
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Multibrackets stiprinājums Wallmount M 40"-75", VESA +600

Saņem rīt no 10:00

25
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

OEHLBACH HDMI 2.1 vads 1.5m Melns Select Video Link UHS

Saņem rīt no 10:00

29.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss mikrošķiedras lupatiņa lēcu tīrīšanai

Saņem rīt no 10:00

14.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

HDMI Premium vads 1m

Saņem rīt no 10:00

39.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Sienas stiprinājums SU-WL850

Saņem rīt no 10:00

199
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF895RK Bezvadu austiņas

Saņem rīt no 10:00

Ietaupi 8%109 100
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

Micro HDMI vads 1.5m

Saņem rīt no 10:00

34.95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF811RK Bezvadu austiņas

Saņem rīt no 10:00

75
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF855RK Bezvadu austiņas

Saņem rīt no 10:00

95
Bezmaksas piegāde!

Ielikt grozāSalīdzināt
Uzdod jautājumu!
  SalīdzinātNotīrīt