Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

75" Z9K 8K Mini LED Televizors
XR-75Z9K

7998.1

Preces pieejamība

PIEEJAMS DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

PIEEJAMS DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Noskaidrot piegādes laiku

Līdzīgas preces

  • Bezmaksas piegāde
  • Profesionāls serviss

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Fireworks in a night sky over an illuminated bridge reflected in a river below

8K Mini LED 

Lai kādu saturu skatītos, jūs to varēsiet redzēt līdz 8K izšķirtspējā, pateicoties mūsu unikālajam procesoram Cognitive Processor XR™, kas lielajā ekrānā nodrošina vēl lielāku detalizāciju un tekstūru. Varēsiet izbaudīt arī izcilo kontrastu 8K mini LED ekrānā, ko profesionāli kontrolē mūsu unikālā XR Backlight Master Drive tehnoloģija, kas nodrošina agrāk neredzētu dinamisko diapazonu. Skatiet neticami dziļos melnos toņus un apžilbinošo gaismu, kā arī skaisti dabīgos vidējos toņus bez zibšņiem vai oreola ap izceltajām zonām.

 

Image of Cognitive Processor XR chip on a black and gold starburst background

Cognitive Processor XR™

Uzlabojiet attēlu un skaņu līdz nākamajam līmeni, izmantojot Cognitive Processor XR™. Mūsu revolucionārais procesors Sony BRAVIA XR™ televizoros atveido saturu tā, kā to redz un dzird cilvēki, nodrošinot satriecoši reālistisku pieredzi. Tas saprot, kā cilvēka acs fokusējas, veic attēlu šķērsanalīzi, lai piešķirtu reālistisku dziļumu, izcilu kontrastu un brīnišķīgi košas krāsas.

 

Image of XR Backlight Master Drive focusing light to control Mini LEDs with a screenshot of a seashore at sunset angled above

XR Backlight Master Drive

Mūsu XR Backlight Master Drive tehnoloģija izmanto unikālo lokālās aptumšošanas algoritmu, lai nelielo un blīvo Mini LED fona apgaismojumu sadalītu mazos LED blokos. Pateicoties mūsu procesoram Cognitive Processor XR™, tā precīzi un neatkarīgi kontrolē katru bloku, koncentrējot gaismu, lai iegūtu maksimālu spilgtumu bez zibšņiem un oreoliem ap spilgtajām zonām. Šī tehnoloģija nodrošina bezprecedenta dinamisko diapazonu ainās ar neticami dziļiem melnajiem toņiem, žilbinošu gaismu un dabīgiem vidējiem toņiem.

 

Image showing effect of XR Contrast Booster on part of a full moon

XR Contrast Booster

Precīzi līdzsvarojot apgaismojumu pa visu ekrānu, dažas vietas aptumšojot un dažas vietas izgaismojot, XR Contrast Booster tehnoloģija regulē spilgtumu zibšņu visgaišākajās zonās un ēnu vistumšākajās zonas. Kad gaišas zonas izskatās gaišāk un tumšas zonas — tumšāk, attēli izskatās reālistiskāki, dziļāki un detalizētāki.

 

Close up of fruit including blackberries, lemon and peaches

XR Triluminos Pro

Pateicoties Cognitive Processor XR™, XR Triluminos Pro ļauj modelim Z9K piekļūt vairāk nekā miljardam krāsu un katru krāsu atveidot ar smalkām atšķirībām gluži tāpat, kā redzams reālā pasaulē. Kopā ar plašas krāsu gammas paneli un uz cilvēku uzvedību orientēto procesoru tas spēj atainot visu krāsu piesātinājumu, nokrāsas un spilgtumu, maksimāli detalizēti parādot dabīgos toņus.

 

Images of ultra detailed mountain flowers with XR HDR Remaster

XR HDR Remaster

Izmantojot XR HDR Remaster tehnoloģiju, šis televizors nosaka ekrānā katru objektu, analizē tā krāsu un pielāgo kontrastu, iegūstot vēl reālistiskākus attēlus. Uz objektu pamatotā apstrāde, izmantojot BRAVIA XR, iegūst pavisam jaunu precizitātes līmeni, pielāgojot nokrāsu, piesātinājumu, spilgtumu, kustības vektoru, joslas platumu un citus parametrus. Tas ļauj iegūt neticami reālistiskas ainas, kurām ir lielāks dziļums, skaidras tekstūras un dabīgas krāsas.

 

Close up of the fur markings of a tiger

XR 8K Upscaling

Pateicoties XR 8K Upscaling izšķirtspējas palielināšanas tehnoloģijai, attēla kvalitāte pietuvosies 8K neatkarīgi no satura vai avota. Mūsu Cognitive Processor XR™ tehnoloģija piekļūst lielam datu apjomam, viedi atjaunojot zaudētās tekstūras un detaļas, lai attēli būtu maksimāli reālistiski.

 

Close-up of leaf showing detail with 8K XR Super Resolution

8K XR Super Resolution

XR Super Resolution tehnoloģija attēlā nosaka atsevišķus objektus un ekrānā atveido patiesi reālistiskas tekstūras. Mūsu BRAVIA XR procesors precīzi analizē un apstrādā datus, lai atveidotu attēlus, kuru 8K izšķirtspēja četras reizes pārsniedz 4K izšķirtspēju, bagātinot ainas ar reālistiskām detaļām un tekstūru.

 

Image of sunset and sea with 8K XR Smoothing

8K XR Smoothing

XR Smoothing tehnoloģija rada vienmērīgus, dabīgus 8K formāta attēlus un novērš attēla segmentēšanu, kas var rasties citos televizoros. Ainas tiek atveidotas tūkstošiem toņos, nokrāsās un gradācijās, izskatoties gluži kā reālām.

 

Image of surfer showing blur-free detail in the wave

XR Motion Clarity 

Sporta pārraižu un dinamisku filmu skatīšanās nu ir kļuvusi daudz patīkamāka. Mūsu Cognitive Processor XR™ procesors ar XR Motion Clarity™ tehnoloģiju analizē kustības datus dažādos kadrus, lai nodrošinātu vienmērīgu, spilgtu un skaidru attēlu.

 

Comparison of screens with and without X-Anti Reflection

X-Anti Reflection

Dažkārt tumšu filmu skatīšanās gaišā istabā nav komfortabla ekrāna atstarošanās dēļ. X-Anti Reflection tehnoloģija novērš saules vai lampas apgaismojuma radītos zibšņus, lai spilgtā apgaismojumā varētu skatīties tīras melnās krāsas un baudīt neizkropļotus skaidrus attēlus.

 

Image of car on two screens showing true colours from all sides with X-Wide Angle™

X-Wide Angle

Tagad televizoru varat tikpat komfortabli skatīties no malām kā no centra. Sony oriģinālā optiskā konstrukcija regulē fona apgaismojumu, savukārt X-Wide Angle panelis nodrošina dabīgu krāsu atveidi no jebkuras skatīšanās vietas.

 

Logo of 4K/120fps

4K formāts ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē

BRAVIA palīdzēs gūt priekšrocības pār sāncenšiem. Pateicoties saskarnei HDMI 2.1, savietojamās spēlēs varat iegūt kadru nomaiņas ātrumu līdz 120 kadriem sekundē, tādējādi varat pieņemt izaicinājumu šaušanas, sporta un citās spēlēs, kur vajadzīga augstas veiktspējas tehnika un momentāna reakcija. Turklāt jūs izbaudīsiet sevišķi vienmērīgu grafiku spēlēs ar samazinātu ieejas signāla aizturi — 8,5 ms, izmantojot 4K izšķirtspēju un kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē, kā arī speciālo spēles režīmu.

 

Split screen of a driving game with a yellow car going round a track in the snow. Showing Game Mode OFF on top and Game Mode ON on the bottom

Datu pārraides ar niecīgu aizturi automātiskais režīms

Pateicoties datu pārraides ar niecīgu aizturi automātiskajam režīmam HDMI 2.1, BRAVIA televizors atpazīst, kad ir pieslēgta un ieslēgta konsole, un automātiski pārslēdzas uz niecīgas aiztures režīmu. Varēsiet izbaudīt vienmērīgāku, reaģētspējīgāku spēles procesu — tas ir sevišķi svarīgi intensīvās spēlēs ar ātru kustību.

 

Split screen of a video game character with arm outstretched and graphs explaining refresh rate at the bottom of each split. VRR Mode Off on one side. VRR Mode On on the other

Mainīgs atsvaidzes ātrums

Pateicoties mainīgajam atsvaidzes ātrumam HDMI 2.1, BRAVIA televizoros novērstas uzkāršanās un attēla pārrāvumi ekrānā. Šis televizors dinamiski pielāgo displeja atsvaidzes ātrumu, lai atbilstu spēles ierīces mainīgajam kadru ātrumam, nodrošinot vienmērīgāku spēles procesu.

 

Split screen of car driving game showing optimised gaming with Auto HDR Tone Mapping

Automātiskā HDR toņu kartēšana

Izmantojot automātisko HDR toņu kartēšanu, HDR iestatījumi uzreiz tiks optimizēti PS5™ konsoles sākotnējās iestatīšanas laikā. Jūsu PS5™ automātiski atpazīst atsevišķos BRAVIA televizoru modeļus un attiecīgi izvēlas jūsu televizoram vislabāko HDR iestatījumu. Tādējādi pat ainās ar spēcīgu kontrastu redzēsiet vissvarīgākās detaļas un krāsas ekrāna visspilgtākajās un vistumšākajās daļās.

 

Two screens showing Auto Genre Picture Mode on and off with PS5 console between them

Automātiskais attēla režīms atkarībā no žanra

BRAVIA televizors automātiski pārslēdzas spēļu režīmā, lai minimizētu ievades aizturi un darbību padarītu reaģētspējīgāku. Skatoties filmas PlayStation5® konsolēs, tas atkal pārslēdzas standarta režīmā, lai izteiksmīgākās ainās koncentrētos uz attēla apstrādi.

 

Image of soundwaves from TV with Acoustic Multi-Audio™

Acoustic Multi-Audio™ 

Mūsu Acoustic Multi-Audio™ tehnoloģija tiek izmantota četros rāmī atbilstoši izvietotos augsto frekvenču skaļruņos, lai augsto frekvenču skaņa tiktu precīzi atskaņota no vajadzīgās vietas ekrānā tieši tur, kur tobrīd notiek darbība. Izmantojot frontālo zemo frekvenču akustisko sistēmu, varēsiet klausīties spēcīgu zemo frekvenču skanējumu, lai kur televizors būtu novietots.

 

Living room image showing multi dimensional sound with 3D Surround Upscaling

3D Surround Upscaling

Izmantojot BRAVIA XR™, telpiskās skaņas tehnoloģija tiek izmantota ikviena satura atskaņošanā. XR Surround virtuāli rada no sāniem un vertikāli ietverošu skaņu, izmantojot tikai televizora skaļruņus, tādējādi varat baudīt 3D audio, neuzstādot griestu vai vertikāli vērstus skaļruņus. Mūsu BRAVIA XR™ televizori ir savietojami arī ar Dolby Atmos®.

 

Screenshot of woman in street talking on mobile phone

Voice Zoom 2

Klausieties dialogus, televizorā nepalielinot skaļumu. Pat tad, ja runu ir grūti dzirdēt, Voice Zoom 2 nosaka balss tipu, to analizē un padara to skaidrāku.

 

Image of couple in living room watching BRAVIA TV with Acoustic Center Sync

Acoustic Center Sync

Kad BRAVIA XR televizoru pieslēdzat pie Sony skaņas paneļa, skaņas panelis pastiprina centrālā skaļruņa kanālu, lai skaidrāk un pilnīgāk atskaņotu vokālu. Tādējādi skaņa precīzi atbilst ekrānā notiekošajam, sniedzot satriecošu pieredzi.

 

Image of man in living room watching BRAVIA TV with 360 Spatial Sound

360 grādu telpiskās skaņas funkcijas atbalsts

Pielāgojiet Dolby Atmos® skaņu, pieslēdzot mūsu SRS-NS7 pārnēsājamo skaļruni pie BRAVIA XR™ televizora, lai iegūtu telpisko ieskaujošo skaņu. Lietojot arī dažas Sony austiņas, ir pieejama 360 grādu telpiskās skaņas funkcija, pateicoties bezvadu raidītājam WLA-NS7 (nopērkams atsevišķi).

 

Logo of BLUETOOTH®

Bluetooth pieslēdzamība

Pieslēdziet ar Bluetooth® savietojamās ierīces pie televizora, lai nodrošinātu bezvadu piekļuvi izklaides iespējām. Savienojiet pārī Bluetooth austiņas ar BRAVIA televizoru, un varat baudīt televīzijas pārraides un mūziku savā iecienītajā vietā bez jebkādiem traucējumiem vai pārtraukumiem.

 

Wall-mounted BRAVIA TV with waterfall screenshot above plinth

Ambient Optimization Pro 

Pieslēdziet BRAVIA XR televizoru pie komplektācijā iekļautā BRAVIA CAM un izbaudiet pavisam jaunas televizora iespējas. BRAVIA CAM atpazīst jūsu atrašanās vietu un attālumu no televizora, tādējādi attiecīgi pielāgo skaņas un attēla iestatījumus. Tas nozīmē, ka skaņa, tostarp dialogs, kļūst skaidrāka un aizraujošāka, savukārt attēla spilgtums tiek pielāgots skatīšanās videi.

 

Split screen graphic showing a person watching TV from afar and a person watching from up close

Attēla automātiskā kalibrēšana

Nosakot attālumu starp jums un televizoru, BRAVIA CAM pielāgo televizora attēla spilgtumu, tādējādi jūs varēsiet baudīt ideālu attēla kvalitāti neatkarīgi no tā, kur atrodaties istabā. Televizora gaismas un krāsas sensors optimizē attēlu atbilstoši apgaismojuma apstākļiem, lai nodrošinātu vislabāko skatīšanās pieredzi.

 

Image of screen with winter mountain scene showing benefit of Light and Colour Sensor

Gaismas un krāsas sensors

Kad istabā mainās gaismas avota nokrāsa, piemēram, no auksta uz siltu, attiecīgi mainās arī televizora attēla krāsas un var kļūt nedabīgas. Šajā televizorā ir RGB gaismas sensors, kas optimizē attēla krāsu un spilgtumu atbilstoši apgaismojuma avotam un istabas videi.

 

Split screen graphic showing a person listening to TV from the front and a person listening to TV from the side

Skaņas automātiskā kalibrēšana - L/R balansa regulēšana

BRAVIA CAM seko jums un jūsu atrašanās vietai pat tad, ja skatāties no malas, un optimālas akustikas nodrošināšanai pielāgo kreisā un labā kanālu skaņas balansu. Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas telpā, varēsiet baudīt tādas pašas kvalitātes skaņu kā tad, ja sēdētu tieši televizora priekšā.

 

Split screen graphic showing a person listening to TV close up and a person listening to another TV from afar

Skaņas automātiskā kalibrēšana - Automātiskā balss tālummaiņa

Nosakot jūsu skatīšanās attālumu, BRAVIA CAM spēj automātiski pielāgot balss tālummaiņu, lai varētu skaidri dzirdiet dialogu. Dialoga skaļums televizorā tiek palielināts, jums attālinoties no televizora, un tiek samazināts, jums pietuvojoties televizoram.

 

Graphic showing a child watching TV from close up and a child watching another TV from further back

Brīdinājums par pārāk mazu attālumu līdz televizoram

Brīdinājuma funkcija par pārāk mazu attālumu līdz televizoram ļauj iestatīt bērnam ieteikto skatīšanās attālumu un brīdina, ja bērns pārāk pietuvojas televizoram.

 

Graphic showing a person controlling TV by gesture control

Vadība ar žestiem

Vadība ar žestiem ļauj pārslēgt kanālus, noregulēt skaļumu un izmantot citas funkcijas ar vienkāršiem žestiem, nelietojot tālvadības pulti.

 

 

Image of person watching BRAVIA TV with another image of person walking away from BRAVIA TV showing how screen darkens with Auto Power Saving Mode

Automātiskais elektroenerģijas taupīšanas režīms

Automātiskais elektroenerģijas taupīšanas režīms optimizē elektroenerģijas patēriņu, automātiski aptumšojot ekrānu, kad neatrodaties televizora priekšā.

 

Image of couple in living room waving at a friend during video chat

Videosakari

Sazinieties ar draugiem un ģimenes locekļiem, izmantojot lielo ekrānu. Gūstiet vairāk prieka, savienojot televizoru pārī ar BRAVIA CAM.

 

 

Logo of Google™ TV

Google TV

Pārlūkojiet vairāk nekā 700 000 filmu un seriālu savos straumēšanas servisos, kas apkopoti un sakārtoti pēc tēmām un žanriem, pamatojoties uz jūsu interesēm.

 

Close-up of woman with remote controlling TV using her voice

Balss meklēšana

Ātrāk nekā jebkad atrodiet savu iecienītāko saturu, izmantojot savas balss spēku. Izmantojot balss meklēšanas funkciju, vairs nav vajadzīga sarežģīta navigācija vai nogurdinoša rakstīšana — pietiek pajautāt.

 

Image showing movie screen with smartphone

Atbalsta Apple AirPlay / Apple HomeKit

Izmantojot Apple AirPlay, varat televizorā straumēt video un audio tieši no iPhone, iPad vai Mac. Skatieties lielajā ekrānā filmas un izklaides raidījumus no Apple TV lietotnes, iecienītākajām lietotnēm vai pat Safari. Visiem viesiem istabā parādiet savus fotoattēlus.

 

Logo of Chromecast built-in

Iebūvētā Chromecast tehnoloģija

Vienā mirklī pārraidiet attēlu televizorā no sava telefona, planšetdatora vai klēpjdatora. Izmantojot iebūvēto Chromecast tehnoloģiju, varat tieši pārraidīt televizorā savas iecienītās filmas, raidījumus, lietotnes, spēles un daudz ko citu.

 

Image of backlit remote in day and night environments

Augstākas klases dizaina tālvadības pults

Mēs pilnībā pārveidojām savas tālvadības pults dizainu, lai nodrošinātu televizora vadību bez problēmām jebkurā diennakts laikā. Mūsu augstākās klases tālvadības pulti var viegli izmantot, pateicoties vienkāršotām pogām, fona apgaismojumam, tādēļ visu var skaidri redzēt pat tumsā, kā arī meklētāja funkciju, lai ar balss komandu varētu ātri atrast pazudušo pulti. Kompaktā pults ar alumīnija korpusu izskatās brīnišķīgi izsmalcināti un komfortabli turama rokā.

 

Image of remote being cleaned with wipe

Vienkārši tīrāma

Tālvadības pults gludo virsmu ar padziļinātām pogām un īpašu poliuretāna pārklājumu var vienkārši notīrīt un uzturēt tīru.

 

 

Image of connected devices controlled by Smart Remote

Viedā tālvadības pults

Visas pieslēgtās ierīces var vadīt ar mūsu viedo pulti. Pateicoties speciālam taustiņam, varat uzreiz piekļūt pieprasījumvideo servisiem, kas nodrošina izklaides raidījumus un filmas pēc pieprasījuma.

 

Image showing 3-way multi-position stand

3 pozīcijās novietojams statīvs

3 pozīciju statīvs ļauj uzstādīt televizoru standarta iestatījumā, lai vairāk pievērstu uzmanību attēlam, maziem plauktiem paredzētā šaurajā iestatījumā vai skaņas paneļa iestatījumā, kas paredzēts skaņas sistēmas ideālam novietojumam.

 

Close-up image of Seamless Edge design

Nemanāma apmale

Pateicoties bezrāmja konstrukcijai, šis televizors izskatās harmoniski un eleganti, ļaujot pievērst uzmanību svarīgajam — ekrānā notiekošajam.

 

Image of living room scene showing Living Decor concept

Living Décor

Mūsu Living Decor funkcija jūsu televizoru pārvērš par dzīvojamās telpas neatņemamu sastāvdaļu: iestatiet ekrānā mākslas darbus, personīgos fotoattēlus, ekrānsaudzētāja tēmas vai pulksteni.

 

BRAVIA TV with starburst behind showing the movie VENOM, available in BRAVIA CORE

BRAVIA CORE

Komplektā iekļauts un jūs gaida liels filmu skaits. Izmantojot BRAVIA XR tehnoloģiju, Pure Stream™ un IMAX® Enhanced, visam, ko jūs skatāties, ir satriecošs attēls un izteiksmīga skaņa. BRAVIA CORE kalibrēšanas režīmā varat mājās skatīties filmas ar to veidotāju iecerētajiem attēla iestatījumiem.

 

Logos of Dolby Vision® and Dolby Atmos®

Dolby Vision® un Dolby Atmos®

Baudiet mājās kinozāles efektus. Dolby Vision® tehnoloģija ļauj atdzīvināt ainas, savukārt Dolby Atmos® piepilda istabu ar ieskaujošu telpisko skaņu.

 

Logo of Creator Calibrated Mode

Creator kalibrēšanas režīms

BRAVIA XR televizoros Creator kalibrēšanas režīms var optimizēt attēla iestatījumus, kad skatāties Netflix un BRAVIA CORE saturu. Netflix adaptīvās kalibrēšanas režīms ļauj papildus optimizēt Netflix skatīšanās pieredzi atbilstoši istabas apgaismojuma apstākļiem, tādējādi varat baudīt Netflix saturu izcilā studijas kvalitātē tieši tā, kā to iecerējis satura veidotājs.

Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt