Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

75" Z9J Televizors
XR-75Z9

5899 4099

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Saņem šodien līdz 19:00

PIEEJAMS DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Pasūti un saņem pirmdien, 22. augustā no 10:00

Priekšrocības

  • 8K (7680x4320)
  • Local dimming
  • HDR atbalsts
  • Android TV

Līdzīgas preces

  • Bezmaksas piegāde
  • Profesionāls serviss
  • Ātra preču saņemšana

Preces apraksts

Vispārēja informācija

 

XR attēls

Izbaudiet 8K attēlus, kas izskatās dziļi, dabiski un reālistiski. Mūsu revolucionārais procesors momentāni veic attēla šķērsanalīzi atbilstoši cilvēka redzes uztverei un optimizē simtiem tūkstošu elementu. Kopā ar precīzas darbības Full Array LED paneli attēli tiek parādīti ekrānā ar dziļām melnajām krāsām un sevišķu spilgtumu.

 

XR krāsa

Baudiet dabiskas un cilvēka acij patīkamas krāsas. Pateicoties Cognitive Processor XR tehnoloģijai, mūsu unikālajā displejā ir pieejama plašāka krāsu palete un katra krāsa tiek atveidota ar smalkām atšķirībām gluži tāpat, kā redzams reālā pasaulē. Ar palielinātu nokrāsu skaitu un piesātinājumu var skatīt ziedu košos toņus un reālistisko tekstūru. Pat blāvas krāsas izskatās reālistiskas.

 

XR Triluminos Pro™

Ar mūsu Cognitive Processor XR tehnoloģiju aprīkotajā televizorā krāsas izskatās ļoti skaistas. Paplašināta krāsu palete ar lielāku nokrāsu klāstu un piesātinājumu ļauj pat tumšās vietās redzēt dabīgus toņus un smalkākās detaļas.

 

XR HDR Remaster tehnoloģija

Izmantojot XR HDR Remaster tehnoloģiju, šis televizors nosaka ekrānā katru objektu, analizē tā krāsu un pielāgo kontrastu, iegūstot vēl reālistiskākus attēlus. Uz objektu pamatotā apstrāde, izmantojot BRAVIA XR™, iegūst pavisam jaunu precizitātes līmeni, pielāgojot nokrāsu, piesātinājumu, spilgtumu, kustības vektoru, joslas platumu un citus parametrus. Tas ļauj iegūt neticami reālistiskas ainas, kurām ir lielāks dziļums, skaidras tekstūras un dabīgas krāsas.

 

XR Contrast Booster 15 tehnoloģija

Precīzi līdzsvarojot apgaismojumu pa visu ekrānu, dažas vietas aptumšojot un dažas vietas izgaismojot, XR Contrast Booster tehnoloģija regulē spilgtumu zibšņu visgaišākajās zonās un ēnu vistumšākajās zonas. Kad gaišas zonas izskatās gaišāk un tumšas zonas — tumšāk, attēli izskatās reālistiskāki, dziļāki un detalizētāki.

 

XR kontrasts

Sajūtiet aizraujošu kontrastu — gluži kā reālā dzīvē. Mūsu Cognitive Processor XR tehnoloģija veic datu šķērsanalīzi un uzlabo attēlu kvalitāti analoģiski cilvēka acs fokusam, iegūstot reālistiskas krāsas un dziļumu. XR Contrast Booster tehnoloģija gaišas vietas padara gaišākas un tumšākas vietas — tumšākas, nodrošinot attēla detalizāciju, kas nepazūd ēnās vai pārmērīgi izgaismotās vietās.

 

8K XR Super Resolution tehnoloģija

XR Super Resolution tehnoloģija attēlā nosaka atsevišķus objektus un ekrānā atveido patiesi reālistiskas tekstūras. Mūsu BRAVIA XR procesors precīzi analizē un apstrādā datus, lai atveidotu attēlus, kuru 8K izšķirtspēja četras reizes pārsniedz 4K izšķirtspēju, bagātinot ainas ar reālistiskām detaļām un tekstūru.

 

XR 8K Upscaling tehnoloģija

Šis televizors, kas aprīkots ar Cognitive Processor XR tehnoloģiju, pārveido 2K vai 4K formāta signālus gandrīz 8K formāta kvalitātē, radot neticami reālistisku un iekļaujošu skatīšanās efektu. XR 8K Upscaling tehnoloģija piekļūst lielam datu apjomam un to izmanto, analizējot šablonus ainās un atveidojot vissmalkākās detaļas.

 

XR skaidrība

Jebkādu saturu vai attēla avotu varēsiet izbaudīt gandrīz 8K izšķirtspējā, pateicoties XR 8K Upscaling tehnoloģijai. Mūsu Cognitive Processor XR tehnoloģija piekļūst lielam datu apjomam, viedi atjaunojot zaudētās tekstūras un detaļas, lai attēli būtu maksimāli reālistiski. Pavērojiet tik detalizētus attēlus, piemēram, reālistiski atveidotās spalvas un nagus ar asām kontūrām.

 

XR Motion Clarity tehnoloģija

Dažos ekrānos sporta sacensības un ātras darbības dinamiskas ainas var izskatīties izplūdušas. Mūsu jaunākā LED XR Motion Clarity™ tehnoloģija nodrošina vienmērīgu, spilgtu un skaidru attēlu. Katrs moments tiek individuāli kontrolēts, tā ilgums — optimizēts, bet vajadzības gadījumā spilgtums palielināts, tādējādi neko nepalaidīsiet garām.

 

XR kustība

Sporta pārraižu un dinamisku filmu skatīšanās nu ir kļuvusi daudz patīkamāka. Mūsu Cognitive Processor XR procesors ar XR Motion Clarity™ tehnoloģiju šķērsanalizē datus, lai nodrošinātu vienmērīgu, spilgtu un skaidru attēlu.

 

X-Anti Reflection tehnoloģija

Dažkārt tumšu filmu skatīšanās gaišā istabā nav komfortabla ekrāna atstarošanās dēļ. X-Anti Reflection tehnoloģija novērš saules vai lampas apgaismojuma radītos zibšņus, lai spilgtā apgaismojumā varētu skatīties tīras melnās krāsas un baudīt neizkropļotus skaidrus attēlus.

 

XR Sound Position tehnoloģija

Lai nodrošinātu reālistisku skanējumu, XR Sound Position tehnoloģija atklāj aiz attēla apslēptās skaņas būtību. Izmantojot rāmja vibrējošu augsto frekvenču skaļruni šajā BRAVIA XR 8K TV, skaņa precīzi sinhronizēta ar ekrānā redzamo attēlu, sniedzot pilnīgas klātbūtnes efektu. Frontālā zemo frekvenču akustiskā sistēma nodrošina spēcīgu zemo frekvenču skanējumu, lai kur televizors būtu novietots.

 

X-Wide Angle™

Tagad televizoru varat tikpat komfortabli skatīties no malām kā no centra. Sony oriģinālā optiskā konstrukcija regulē fona apgaismojumu, savukārt X-Wide Angle panelis nodrošina dabīgu krāsu atveidi no jebkuras skatīšanās vietas.

 

4K formāts ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē

BRAVIA palīdzēs gūt priekšrocības pār sāncenšiem. Pateicoties saskarnei HDMI 2.1, savietojamās spēlēs varat iegūt kadru nomaiņas ātrumu 120 kadrus sekundē, tādējādi gūsiet priekšrocības šaušanas, sporta un citās spēlēs, kur vajadzīga augstas veiktspējas tehnika un momentāna reakcija. Turklāt jūs izbaudīsiet sevišķi vienmērīgu grafiku spēlēs ar samazinātu ieejas signāla aizturi — mazāk nekā 6,0 ms, izmantojot 4K izšķirtspēju un kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē, kā arī speciālo spēles režīmu.

 

3D Surround Upscaling tehnoloģija

Mūsu BRAVIA XR signāla apstrādes tehnoloģija ļauj šajā televizorā atskaņot vairākdimensiju skaņu, kas rada pilnīgu klātbūtnes efektu. Sajūtiet skaņu sev apkārt, ne tikai no kreisās un labās puses, bet arī vertikāli. 3D Surround Upscaling tehnoloģija ļauj savās mājās piedzīvot jaunāko audio formātu, piemēram, Dolby Atmos® radīto kinoteātra sajūtu, kā arī baudīt vertikālo telpisko skanējumu, atskaņojot ar Dolby Atmos nesavietojamu saturu.

 

Acoustic Multi-Audio™

Mūsu Acoustic Multi-Audio tehnoloģija tiek izmantota rāmī atbilstoši izvietotos augsto frekvenču skaļruņos, lai skaņa tiktu precīzi atskaņota no vajadzīgās vietas ekrānā tieši tur, kur tobrīd notiek darbība. Izmantojot frontālo zemo frekvenču akustisko sistēmu, varēsiet klausīties spēcīgu zemo frekvenču skanējumu, lai kur televizors būtu novietots.

 

XR Surround tehnoloģija

Izmantojot BRAVIA XR, telpiskās skaņas tehnoloģija tiek izmantota ikviena satura atskaņošanā. XR Surround rada no sāniem un vertikāli ietverošu skaņu, tādējādi varat baudīt 3D audio, neuzstādot griestu vai vertikāli vērstus skaļruņus.

 

Atbalsta Apple AirPlay / Apple HomeKit

Izmantojot Apple AirPlay, varat televizorā straumēt video un audio tieši no iPhone, iPad vai Mac. Skatieties lielajā ekrānā filmas un izklaides raidījumus no Apple TV lietotnes, iecienītākajām lietotnēm vai pat Safari. Visiem viesiem istabā parādiet savus fotoattēlus.

 

Google TV

Pārlūkojiet vairāk nekā 700 000 filmu un seriālu savos straumēšanas servisos, kas apkopoti un sakārtoti pēc tēmām un žanriem, pamatojoties uz jūsu interesēm.

 

Balss meklēšana

Ātrāk nekā jebkad atrodiet savu iecienītāko saturu, izmantojot savas balss spēku. Izmantojot balss meklēšanas funkciju, vairs nav vajadzīga sarežģīta navigācija vai nogurdinoša rakstīšana — pietiek pajautāt.

 

Iebūvētā Chromecast tehnoloģija

Chromecast ļauj maksimālā kvalitātē translēt iecienītākos video, spēles un lietotnes savā televizorā ar iebūvēto Chromecast tehnoloģiju. Vienkārši pieskarieties translācijas taustiņam Android vai iOS ekrānā, lai iecienīto saturu parādītu lielajā ekrānā. Pārraidiet saturu, pēc tam turpiniet kā parasti lietot savu tālruni vai planšetdatoru.

 

Tālvadības pults ar izgaismojumu

Stilīgā tālvadības pults ir izgatavota no matēta alumīnija ar smalki rievotu virsmu, tā ir parocīgi satverama plaukstā un izskatās harmoniski jūsu viesistabā. Iebūvētais taustiņu izgaismojums ir ideāli piemērots, lai regulētu skaļumu vai iestatījumus, kamēr tumsā skatāties filmas.

 

Viedā tālvadības pults

Visas pieslēgtās ierīces var vadīt ar mūsu viedo pulti. Pateicoties speciālam taustiņam, varat uzreiz piekļūt pieprasījumvideo servisiem, kas nodrošina izklaides raidījumus un filmas pēc pieprasījuma.

 

Kabeļu izvietošana

Kabeļu turētāji ļauj noslēpt kabeļus, lai tie nebojātu televizora izskatu ne no priekšpuses, ne no sāniem un aizmugures.

 

3 pozīcijās novietojams statīvs

3 pozīciju statīvs ļauj uzstādīt televizoru standarta iestatījumā, lai pievērstu uzmanību attēlam, maziem plauktiem paredzētā šaurajā iestatījumā vai skaņas paneļa iestatījumā, kas paredzēts skaņas sistēmas ideālam novietojumam.

 

Metāliska plakana virsma

Izsmalcināts televizora metāliskais rāmis ir ļoti šaurs, tādēļ jūsu skatiens ir piesaistīts attēlam ekrānā, nevis tam, kas atrodas tam apkārt.

 

Akustiskā automātiskā kalibrēšana

Šis televizors nosaka jūsu atrašanās vietu neatkarīgi no tā, kurā istabas vietā jūs esat, un optimizē skaņu, lai jūs varētu baudīt tādu pašu skaņu kā tad, kad sēžat televizora priekšā. Istabas vide var mainīt skaņu. Piemēram, aizkari absorbē skaņu, savukārt priekšmeti televizora priekšā var traucēt skaņas plūsmai, pazeminot skaņas kvalitāti. Šis televizors nosaka šķēršļus un atskaņo atbilstoši istabas īpatnībām optimizētu skaņu.

 

Living Decor

Mūsu Living Decor funkcija jūsu televizoru pārvērš par dzīvojamās telpas neatņemamu sastāvdaļu: iestatiet ekrānā mākslas darbus, personīgos fotoattēlus, ekrānsaudzētāja tēmas vai pulksteni.

 

Gaismas un krāsas sensors

Kad istabā mainās gaismas avota nokrāsa, piemēram, no auksta uz siltu, attiecīgi mainās arī televizora attēla krāsas un var kļūt nedabīgas. Šajā televizorā ir RGB gaismas sensors, kas optimizē attēla krāsu un spilgtumu atbilstoši apgaismojuma avotam un istabas videi.

 

Netflix kalibrēšanas režīms

Šis režīms tika speciāli izstrādāts, lai baudītu Netflix oriģinālo saturu un atveidotu televizorā tādas pašas kvalitātes attēlu, kāds ir studijas sākotnējam materiālam. Netflix kalibrēšanas režīms nodrošina autora vīzijas un ieceres precīzu atveidi.

 

IMAX Enhanced standarts

Šis Sony 4K viedtelevizors atbalsta IMAX Enhanced standartu — tas ir optimizēts, lai parādītu skaidru attēlu un skaņu. Izbaudiet iespaidīgo mājas izklaidi IMAX Enhanced attēla režīmā, kas pilnībā izmanto visu IMAX Enhanced uzlabotās kvalitātes saturu.

 

Dolby Vision® un Dolby Atmos®

Baudiet mājās kinozāles efektus. Dolby Vision® tehnoloģija ļauj atdzīvināt ainas, savukārt Dolby Atmos® piepilda istabu ar iekļaujošu telpisko skaņu.

 

BRAVIA CORE™

Komplektā iekļauts un jūs gaida liels filmu skaits. Izmantojot BRAVIA XR tehnoloģiju, Pure Stream un IMAX Enhanced, visam, ko jūs skatāties, ir satriecošs attēls un izteiksmīga skaņa.

Priekšrocības

8K (7680x4320)
Local dimming
HDR atbalsts
Android TV
Netflix
YouTube
Interneta pārlūks

Specifikācija

Ekrāna parametri
Ekrāna veids
LCD
Ekrāna izšķirtspēja
8K (7680x4320)
Ekrāna izmērs
75" (collas)
Ekrāna izmērs (cm)
189cm
Paneļa herci
100Hz
Ekrāna aptumšošana
Local dimming
HDR atbalsts
Ir
Attēla apstrādes procesors
Cognitive Processor XR
Attēla dzidruma uzlabošana
XR 8K Upscaling
XR Super Resolution
Dual database processing
Krāsu uzlabošana
XR Triluminos Pro™
XR Smoothing
Live Colour™ Technology
Kontrasta uzlabošana
Dynamic Contrast Enhancer
XR HDR Remaster
XR Contrast Booster
Kustīga attēla atjaunošānās frekvence
XR Motion Clarity
Malu attiecība
16:9
HDR standarts
HDR10
HLG
DolbyVision
Ekrāna apgaismojuma veids
Direct (Full Array LED)
Interfeiss
Operētājsistēma
Android TV
Android versija
Android 10
Aplikāciju veikals
Ir (Google Play Store)
Interneta pārlūks
Ir
YouTube
Ir
Netflix
Ir
Apple HomeKit
Ir
BRAVIA CORE™
Ir
Bezvadu pieslēgumi
Wi-Fi
Ir
Wi-Fi frekvence
2.4GHz
5GHz
Wi-Fi Direct
Ir
Bluetooth
Ir (Bluetooth v. 4.2)
Chromecast
Ir
Miracast/ Ekrāna spoguļošana
Nav
Apple AirPlay
Ir
Video parametri
Uztvērēju parametri
Digital
Analog
DVB-T/T2
DVB-C
DVB-S/S2
Dolby video formāta atbalsts
Dolby Vision Bright
Dolby Vision Dark
Audio parametri
Skaņas uzlabošana
S-Master
Audio izejas jauda
85W
DTS audio formāta atbalsts
Ir
Dolby audio formāta atbalsts
Dolby Atmos
Dolby Audio
Skaļruņi
Skaļruņu veids
stereo
Pīkstulis
4gab
Zemfrekvences skaļrunis
4gab
Vidējās frekvences skaļrunis
2gab
Atmiņa
Iebūvētā atmiņa
16GB
Pieslēgumi
HDMI ieejas
4
HDMI versija
2.1
Audio atgriešanas kanāls (ARC)
Ir
Optiskā audio izeja
Ir
Ethernet/LAN pieslēgvieta
Ir
USB ieejas
3gab
USB tips
Type A
Atbalstītās datu nesēja failu sistēmas
FAT16
FAT32
exFAT
NTFS
USB HDD ieraksta funkcija
Ir
SCART ieeja
Nav
Conax slots
Ir
RF antenas ieeja
Ir
Satelītantenas ieeja
Ir
Kompozītvideo ieeja
Ir
Komponentvideo (Y/Pb/Pr)
Nav
Zemfrekvences skaļruņa izeja
Nav
Austiņu pieslēgvieta
3.5mm
Analogā audio izeja
Ir
Vispārējie parametri
Pieejamās valodas
Latviešu
Angļu
Krievu
u.c.
Rāmja krāsa
Titāna sudrabs
Galda statīva krāsa
Titāna melns
Modeļa gads
2021
Energo pārvalde un ekonomija
Elektrības patēriņš
333 kWh/1000h
Elektrības patēriņš HDR režīmā
410 kWh/1000h
Energo taupības režīms
Ir
Energo efektivitātes klase
G
Citi parametri
IMAX Enhanced certified
Ir
Iemigšanas režīms
Balss vadība
Ir
Vecāku kontrole
Ir
Acoustic surface audio
Nav
Apgaismojuma sensors
Ir
Ieslēgšanas, izslēgšanas taimeris
Ir
Barošanas bloks
Iebūvets
Krāsu sensors (RGB)
Ir
Tālvadības pults ar izgaismojumu
Ir
Izmērs un svars
Preces izmērs bez galda statīva (platums x augstums x dziļums)
168.1cm x 98.2cm x 8.1cm
Preces izmērs ar galda statīvu (platums x augstums x dziļums)
171.1cm x 99.3cm x 42.8cm
Iepakojuma izmērs (platums x augstums x dziļums)
181cm x 110.9cm x 21.4cm
Galda statīva platums (Standarta pozīcija)
171.1cm
Galda statīva platums (šaurā pozīcija)
62.7cm
Galda statīva platums (skaņas stieņa pozīcija)
171.1cm
Sienas stiprinājuma izmērs, VESA standarts (platums x augstums)
40 x 40cm
Televizora svars bez galda statīva
46.4kg
Televizora svars ar galda statīvu
48kg
Preces svars ar iepakojumu
63kg

Saistītās preces

Filtri

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 4621, 32-84"

Pieejams drīzumā

39.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6661, 32-90"

Pieejams drīzumā

289.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL universālā pults Sony televizoriem

Pieejams drīzumā

24.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Bezvadu skaļrunis televizoram ar tālvadību

Pieejams drīzumā

Ietaupi 55.96199.95 143.99

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 2651, 32-84 "

Pieejams drīzumā

44.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6652, 32-90"

Pieejams drīzumā

149.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6452, 32-65"

Pieejams drīzumā

129.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 4411, 32-60"

Pieejams drīzumā

24.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6411, 32-65"

Pieejams drīzumā

39.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6421, 32-65"

Pieejams drīzumā

49.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6611, 32-90"

Pieejams drīzumā

44.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6621, 32-90"

Pieejams drīzumā

54.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 4421, 32-60"

Pieejams drīzumā

29.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 4611, 32-84"

Pieejams drīzumā

29.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 4661, 32-84"

Pieejams drīzumā

69.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Sienas stiprinājums SU-WL850

Pieejams drīzumā

199

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss tīrīšanas salvetes

Pieejams drīzumā

9.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss tīrīšanas komplekts

Pieejams drīzumā

19.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss tīrīšanas komplekts

Pieejams drīzumā

34.95

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF895RK Bezvadu austiņas televizoram

Pieejams drīzumā

109

Ielikt grozāSalīdzināt

HDMI vads 2m

Pieejams drīzumā

24.95

Ielikt grozāSalīdzināt

HDMI vads 1m

Pieejams drīzumā

16.95

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF811RK Bezvadu austiņas televizoram

Pieejams drīzumā

75

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF855RK Bezvadu austiņas televizoram

Pieejams drīzumā

95

Ielikt grozāSalīdzināt
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt