Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

65" X92J Televizors
XR-65X92

1619

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Saņem rīt no 10:00

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Saņem rīt no 10:00

SLĒGTS

Sony Center veikals t/p Alfa

 

Priekšrocības

 • 4K (3840x2160)
 • Local dimming
 • HDR atbalsts
 • Android TV

Līdzīgas preces

 • Bezmaksas piegāde
 • Profesionāls serviss
 • Ātra preču saņemšana

Preces apraksts

Vispārēja informācija

 

XR attēls

Izbaudiet dziļus, dabīgus, skaistus attēlus no jebkura rakursa ar minimālu gaismas atstarošanos. Mūsu revolucionārais procesors momentāni veic attēla šķērsanalīzi atbilstoši cilvēka redzes uztverei un optimizē simtiem tūkstošu elementu. Kopā ar mūsu Full Array LED paneli šī tehnoloģija nodrošina sevišķi reālistiskus attēlus ar dabisku kontrastu.

 

XR krāsa

Baudiet dabiskas un cilvēka acij patīkamas krāsas. Pateicoties Cognitive Processor XR tehnoloģijai, mūsu unikālajā displejā ir pieejama plašāka krāsu palete un katra krāsa tiek atveidota ar smalkām atšķirībām gluži tāpat, kā redzams reālā pasaulē. Ar palielinātu nokrāsu skaitu un piesātinājumu var skatīt ziedu košos toņus un reālistisko tekstūru. Pat blāvas krāsas izskatās reālistiskas.

 

XR Triluminos Pro™

Ar mūsu Cognitive Processor XR tehnoloģiju aprīkotajā televizorā krāsas izskatās ļoti skaistas. Paplašināta krāsu palete ar lielāku nokrāsu klāstu un piesātinājumu ļauj pat tumšās vietās redzēt dabīgus toņus un smalkākās detaļas.

 

XR HDR Remaster tehnoloģija

Izmantojot XR HDR Remaster tehnoloģiju, šis televizors nosaka ekrānā katru objektu, analizē tā krāsu un pielāgo kontrastu, iegūstot vēl reālistiskākus attēlus. Uz objektu pamatotā apstrāde, izmantojot BRAVIA XR, iegūst pavisam jaunu precizitātes līmeni, pielāgojot nokrāsu, piesātinājumu, spilgtumu, kustības vektoru, joslas platumu un citus parametrus. Tas ļauj iegūt neticami reālistiskas ainas, kurām ir lielāks dziļums, skaidras tekstūras un dabīgas krāsas.

 

XR Contrast Booster 5 tehnoloģija

Precīzi līdzsvarojot apgaismojumu pa visu ekrānu, dažas vietas aptumšojot un dažas vietas izgaismojot, XR Contrast Booster tehnoloģija regulē spilgtumu zibšņu visgaišākajās zonās un ēnu vistumšākajās zonās. Kad gaišas zonas izskatās gaišāk un tumšas zonas — tumšāk, attēli izskatās reālistiskāki, dziļāki un detalizētāki.

 

XR kontrasts

Sajūtiet aizraujošu kontrastu — gluži kā reālā dzīvē. Mūsu Cognitive Processor XR tehnoloģija veic datu šķērsanalīzi un uzlabo attēlu kvalitāti analoģiski cilvēka acs fokusam, iegūstot reālistiskas krāsas un dziļumu. XR Contrast Booster tehnoloģija gaišas vietas padara gaišākas un tumšākas vietas — tumšākas, nodrošinot attēla detalizāciju, kas nepazūd ēnās vai pārmērīgi izgaismotās vietās.

 

4K XR Smoothing tehnoloģija

XR Smoothing tehnoloģija rada vienmērīgus, dabīgus 4K formāta attēlus un novērš attēla segmentēšanu, kas var rasties citos televizoros. Ainas tiek atveidotas tūkstošiem toņos, nokrāsās un gradācijās, izskatoties gluži kā reālām.

 

4K XR Super Resolution tehnoloģija

XR Super Resolution tehnoloģija attēlā nosaka atsevišķus objektus un ekrānā atveido patiesi reālistiskas tekstūras. Mūsu BRAVIA XR procesors precīzi analizē un apstrādā datus, lai atveidotu attēlus, kuru 4K izšķirtspēja četras reizes pārsniedz Full HD izšķirtspēju, bagātinot ainas ar reālistiskām detaļām un tekstūru.

 

XR skaidrība

Jebkādu saturu vai attēla avotu varēsiet izbaudīt gandrīz 4K izšķirtspējā, pateicoties XR 4K Upscaling tehnoloģijai. Mūsu Cognitive Processor XR tehnoloģija piekļūst lielam datu apjomam, viedi atjaunojot zaudētās tekstūras un detaļas, lai attēli būtu maksimāli reālistiski. Pavērojiet tik detalizētus attēlus, piemēram, reālistiski atveidoto dzīvnieku dabīgo kažoku un skaidrās klinšu kontūras.

 

4K formāts ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē

BRAVIA palīdzēs gūt priekšrocības pār sāncenšiem. Pateicoties saskarnei HDMI 2.1, savietojamās spēlēs varat iegūt kadru nomaiņas ātrumu 120 kadrus sekundē, tādējādi gūsiet priekšrocības šaušanas, sporta un citās spēlēs, kur vajadzīga augstas veiktspējas tehnika un momentāna reakcija. Turklāt jūs izbaudīsiet sevišķi vienmērīgu grafiku spēlēs ar samazinātu ieejas signāla aizturi — mazāk nekā 8,5 ms, izmantojot 4K izšķirtspēju un kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē, kā arī speciālo spēles režīmu.

 

XR kustība

Sporta pārraižu un dinamisku filmu skatīšanās nu ir kļuvusi daudz patīkamāka. Mūsu Cognitive Processor XR procesors ar XR Motion Clarity™ tehnoloģija šķērsanalizē datus, lai nodrošinātu vienmērīgu, spilgtu un skaidru attēlu.

 

XR Motion Clarity tehnoloģija

Dažos ekrānos sporta sacensības un ātras darbības dinamiskas ainas var izskatīties izplūdušas. Mūsu jaunākā LED XR Motion Clarity™ tehnoloģija nodrošina vienmērīgu, spilgtu un skaidru attēlu. Katrs moments tiek individuāli kontrolēts, tā ilgums — optimizēts, bet vajadzības gadījumā spilgtums palielināts, tādējādi neko nepalaidīsiet garām.

 

XR Surround tehnoloģija

Izmantojot BRAVIA XR, telpiskās skaņas tehnoloģija tiek izmantota ikviena satura atskaņošanā. XR Surround rada no sāniem un vertikāli ietverošu skaņu, tādējādi varat baudīt 3D audio, neuzstādot griestu vai vertikāli vērstus skaļruņus.

 

XR Sound Position tehnoloģija

Lai nodrošinātu reālistisku skanējumu, XR Sound Position tehnoloģija atklāj aiz attēla apslēptās skaņas būtību. Izmantojot skaņas pozicionēšanas augsto frekvenču skaļruņus šajā BRAVIA XR Full Array LED televizorā, skaņa precīzi sinhronizēta ar ekrānā redzamo attēlu, sniedzot pilnīgas klātbūtnes efektu.

 

Acoustic Multi-Audio™

Mūsu Acoustic Multi-Audio™ tehnoloģija televizora aizmugurē izmanto skaņas pozicionēšanas augsto frekvenču skaļruņus, tādējādi skaņa seko darbībai, nodrošinot pilnīgas klātbūtnes efektu.

 

Balss meklēšana

Ātrāk nekā jebkad atrodiet savu iecienītāko saturu, izmantojot savas balss spēku. Izmantojot balss meklēšanas funkciju, vairs nav vajadzīga sarežģīta navigācija vai nogurdinoša rakstīšana — pietiek pajautāt.

 

3D Surround Upscaling tehnoloģija

Mūsu BRAVIA XR signāla apstrādes tehnoloģija ļauj šajā televizorā atskaņot vairākdimensiju skaņu, kas rada pilnīgu klātbūtnes efektu. Sajūtiet skaņu sev apkārt, ne tikai no kreisās un labās puses, bet arī vertikāli. 3D Surround Upscaling tehnoloģija ļauj savās mājās piedzīvot jaunāko audio formātu, piemēram, Dolby Atmos® radīto kinoteātra sajūtu, kā arī baudīt vertikālo telpisko skanējumu, atskaņojot ar Dolby Atmos nesavietojamu saturu.

 

Google TV

Pārlūkojiet vairāk nekā 700 000 filmu un seriālu savos straumēšanas servisos, kas apkopoti un sakārtoti pēc tēmām un žanriem, pamatojoties uz jūsu interesēm.

 

Iebūvētā Chromecast tehnoloģija

Chromecast ļauj maksimālā kvalitātē translēt iecienītākos video, spēles un lietotnes savā televizorā ar iebūvēto Chromecast tehnoloģiju. Vienkārši pieskarieties translācijas taustiņam Android vai iOS ekrānā, lai iecienīto saturu parādītu lielajā ekrānā. Pārraidiet saturu, pēc tam turpiniet kā parasti lietot savu tālruni vai planšetdatoru.

 

Viedā tālvadības pults

Visas pieslēgtās ierīces var vadīt ar mūsu viedo pulti. Pateicoties speciālam taustiņam, varat uzreiz piekļūt pieprasījumvideo servisiem, kas nodrošina izklaides raidījumus un filmas pēc pieprasījuma.

 

Atbalsta Apple AirPlay / Apple HomeKit

Izmantojot Apple AirPlay, varat televizorā straumēt video un audio tieši no iPhone, iPad vai Mac. Skatieties lielajā ekrānā filmas un izklaides raidījumus no Apple TV lietotnes, iecienītākajām lietotnēm vai pat Safari. Visiem viesiem istabā parādiet savus fotoattēlus.

 

Living Decor

Mūsu Living Decor funkcija jūsu televizoru pārvērš par dzīvojamās telpas neatņemamu sastāvdaļu: iestatiet ekrānā mākslas darbus, personīgos fotoattēlus, ekrānsaudzētāja tēmas vai pulksteni.

 

Alumīnija vidus balsta plāksne

Mūsu statīvs ar metāla pārklājumu ir izstrādāts, lai nevainojami atbilstu televizoram un būtu saskaņots ar istabu un noformējumu.

 

Rāmis ar gludu virsmu

Tā kā televizora rāmis ir ļoti šaurs, jūsu skatiens ir piesaistīts attēlam ekrānā, nevis tam, kas atrodas tam apkārt.

 

Netflix kalibrēšanas režīms

Šis režīms tika speciāli izstrādāts, lai baudītu Netflix oriģinālo saturu un atveidotu televizorā tādas pašas kvalitātes attēlu, kāds ir studijas sākotnējam materiālam. Netflix kalibrēšanas režīms nodrošina autora vīzijas un ieceres precīzu atveidi.

 

Akustiskā automātiskā kalibrēšana

Šis televizors nosaka jūsu atrašanās vietu neatkarīgi no tā, kurā istabas vietā jūs esat, un optimizē skaņu, lai jūs varētu baudīt tādu pašu skaņu kā tad, kad sēžat televizora priekšā. Istabas vide var mainīt skaņu. Piemēram, aizkari absorbē skaņu, savukārt priekšmeti televizora priekšā var traucēt skaņas plūsmai, pazeminot skaņas kvalitāti. Šis televizors nosaka šķēršļus un atskaņo atbilstoši istabas īpatnībām optimizētu skaņu.

 

Gaismas sensors

Parastos televizoros spilgtums saglabājas nemainīgs neatkarīgi no istabas apgaismojuma, tādējādi attēli mēdz būt pārāk tumši vai gaiši. Šajā televizorā ir iekļauts gaismas sensors, kas optimizē attēla spilgtumu atbilstoši istabas apstākļiem, palielinot spilgtumu gaišās telpās un to samazinot tumšās telpās, lai nodrošinātu ideālus skatīšanās apstākļus.

 

Dolby Vision® un Dolby Atmos®  

Baudiet mājās kinozāles efektus. Dolby Vision® tehnoloģija ļauj atdzīvināt ainas, savukārt Dolby Atmos® piepilda istabu ar iekļaujošu telpisko skaņu.

 

BRAVIA CORE™

Komplektā iekļauts un jūs gaida liels filmu skaits. Izmantojot BRAVIA XR tehnoloģiju, Pure Stream un IMAX Enhanced, visam, ko jūs skatāties, ir satriecošs attēls un izteiksmīga skaņa.

 

IMAX Enhanced standarts

Šis Sony 4K viedtelevizors atbalsta IMAX Enhanced standartu — tas ir optimizēts, lai parādītu skaidru attēlu un skaņu. Izbaudiet iespaidīgo mājas izklaidi IMAX Enhanced attēla režīmā, kas pilnībā izmanto visu IMAX Enhanced uzlabotās kvalitātes saturu.

Priekšrocības

4K (3840x2160)
Local dimming
HDR atbalsts
Android TV
Netflix
YouTube
Interneta pārlūks

Komplektācija

 • AC Strāvas vads
 • Baterijas
 • Lietošanas instrukcija
 • Ātrās uzstādīšanas palīgs
 • Tālvadības pults ar balss vadību
 • Galda statīvs

Specifikācija

Ekrāna parametri
Ekrāna veids
LCD
Ekrāna izšķirtspēja
4K (3840x2160)
Ekrāna izmērs
65" (collas)
Ekrāna izmērs (cm)
164cm
Paneļa herci
100Hz
Ekrāna aptumšošana
Local dimming
HDR atbalsts
Ir
Attēla apstrādes procesors
Cognitive Processor XR
Attēla dzidruma uzlabošana
XR Super Resolution
XR 4K Upscaling
Dual database processing
Krāsu uzlabošana
XR Triluminos Pro™
XR Smoothing
Live Colour™ Technology
Rich Color Enhancer
Kontrasta uzlabošana
Dynamic Contrast Enhancer
XR HDR Remaster
XR Contrast Booster
Kustīga attēla atjaunošānās frekvence
XR Motion Clarity
Malu attiecība
16:9
HDR standarts
HDR10
HLG
DolbyVision
Ekrāna apgaismojuma veids
Direct (Full Array LED)
Interfeiss
Operētājsistēma
Android TV
Android versija
Android 10
Aplikāciju veikals
Ir (Google Play Store)
Interneta pārlūks
Ir
YouTube
Ir
Netflix
Ir
Apple HomeKit
Ir
BRAVIA CORE™
Ir
Bezvadu pieslēgumi
Wi-Fi
Ir
Wi-Fi frekvence
2.4GHz
5GHz
Wi-Fi Direct
Ir
Bluetooth
Ir (Bluetooth v. 4.2)
Chromecast
Ir
Miracast/ Ekrāna spoguļošana
Ir
Apple AirPlay
Ir
Video parametri
Uztvērēju parametri
Digital
Analog
DVB-T/T2
DVB-C
DVB-S/S2
Audio parametri
Skaņas apstrāde
S-Master
Audio izejas jauda
20W
DTS audio formāta atbalsts
Ir
Dolby audio formāta atbalsts
Dolby Atmos
Dolby Audio
Skaļruņi
Skaļruņu veids
stereo
Pilna diapazona skaļrunis
2gab
Atmiņa
Iebūvētā atmiņa
16GB
Pieslēgumi
HDMI ieejas
4
HDMI versija
2.1
Audio atgriešanas kanāls (ARC)
Ir
Optiskā audio izeja
Ir
LAN pieslēgvieta
Ir
USB ieejas
2gab
USB tips
Type A
Atbalstītās datu nesēja failu sistēmas
FAT16
FAT32
exFAT
NTFS
USB HDD ieraksta funkcija
Ir
SCART ieeja
Nav
Conax slots
Ir
RF antenas ieeja
Ir
Satelītantenas ieeja
Ir
Kompozītvideo ieeja
Ir
Komponentvideo (Y/Pb/Pr)
Nav
Zemfrekvences skaļruņa izeja
Nav
Austiņu pieslēgvieta
3.5mm
Analogā audio izeja
Ir
Vispārējie parametri
Pieejamās valodas
Latviešu
Angļu
Krievu
u.c.
Rāmja krāsa
Melna
Galda statīva krāsa
Titāna melns
Modeļa gads
2021
Energo pārvalde un ekonomija
Elektrības patēriņš
133 kWh/1000h
Elektrības patēriņš HDR režīmā
172 kWh/1000h
Energo taupības režīms
Ir
Energo efektivitātes klase
G
Papildus
IMAX Enhanced certified
Ir
Iemigšanas režīms
Balss vadība
Ir
Vecāku kontrole
Ir
Acoustic surface audio
Nav
Apgaismojuma sensors
Ir
Ieslēgšanas, izslēgšanas taimeris
Ir
Barošanas bloks
Iebūvets
Krāsu sensors (RGB)
Nav
Tālvadības pults ar izgaismojumu
Nav
Izmērs un svars
Preces izmērs bez galda statīva (platums x augstums x dziļums)
145.2cm x 83.4cm x 7.2cm
Preces izmērs ar galda statīvu (platums x augstums x dziļums)
145.2cm x 90.7cm x 32.4cm
Iepakojuma izmērs (platums x augstums x dziļums)
158.8cm x 95.8cm x 18.4cm
Galda statīva platums (Standarta pozīcija)
50cm
Sienas stiprinājuma izmērs, VESA standarts (platums x augstums)
30 x 30cm
Televizora svars bez galda statīva
22.9kg
Televizora svars ar galda statīvu
26.8kg
Preces svars ar iepakojumu
35kg

Saistītās preces

Filtri

Bezvadu klaviatūra K400 Plus

49.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6621, 32-90"

54.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6611, 32-90"

44.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6421, 32-65"

49.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6411, 32-65"

39.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 4411, 32-60"

24.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6452, 32-65"

129.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6652, 32-90"

149.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 2651, 32-84 "

44.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 4421, 32-60"

29.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Bezvadu skaļrunis televizoram ar tālvadību

199.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL statīvs

249.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL statīvs televizoram

249.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL statīvs televizoram

499.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL statīvs televizoram

499.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL universālā pults Sony televizoriem

24.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Skross rozetes adapteris Schuko 250V 16A

9.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 6661, 32-90"

289.95

Ielikt grozāSalīdzināt

WH-L600 Bezvadu austiņas televizoram, 7.1 digital surround sound

Ietaupi 30279249

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF855RK Bezvadu austiņas televizoram

Ietaupi 33%7952.65

Ielikt grozāSalīdzināt

Sienas stiprinājums SU-WL450, 32-85"

89

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF811RK Bezvadu austiņas televizoram

Ietaupi 7%5955

Ielikt grozāSalīdzināt

HDMI vads 1m

16.95

Ielikt grozāSalīdzināt

HDMI vads 2m

24.95

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF895RK Bezvadu austiņas televizoram

99

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss tīrīšanas komplekts

34.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss tīrīšanas komplekts

19.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss tīrīšanas salvetes

9.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Sienas stiprinājums SU-WL850

199

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 4661, 32-84"

69.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 4621, 32-84"

39.95

Ielikt grozāSalīdzināt

ONE For ALL sienas stiprinājums WM 4611, 32-84"

29.95

Ielikt grozāSalīdzināt
Uzdod jautājumu!
  SalīdzinātNotīrīt