Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

55" A90J Televizors
XR-55A90J

Prece vairs nav pieejama!

Priekšrocības

 • 4K HDR panelis
 • Ekrāna tips: OLED
 • Kognitīvais procesors XR
 • Google TV
 • Iespēja pieslēgt Bluetooth austiņas

Līdzīgas preces

Preces apraksts

Vispārēja informācija

 

XR attēls

Izbaudiet aizraujošu kontrastu mūsu vislabākajā OLED televizorā, kurā parādīti dziļi, dabiski un reālistiski attēli. Revolucionārais procesors momentāni veic attēla šķērsanalīzi atbilstoši cilvēka redzes uztverei un optimizē simtiem tūkstošu elementu. Kopā ar mūsu unikālo OLED paneli šī tehnoloģija nodrošina tīru melno krāsu un visspilgtāko attēlu, salīdzinot ar citiem modeļiem.

 

XR kontrasts

Mūsu Cognitive Processor XR tehnoloģija veic datu šķērsanalīzi un uzlabo attēlu kvalitāti analoģiski cilvēka acs fokusam, iegūstot reālistiskas krāsas un dziļumu. XR OLED Contrast Pro tehnoloģija regulē spilgtumu zibšņu visgaišākajās zonās un ēnu vistumšākajās zonas, nodrošinot attēla detalizāciju, kas nepazūd ēnās vai pārmērīgi izgaismotās vietās.

 

XR OLED Contrast Pro tehnoloģija

XR OLED Contrast Pro tehnoloģija analizē attēlu atbilstoši cilvēka redzes uztverei. Gaišajās zonās krāsa un kontrasts uzlabojas, tādējādi varat baudīt izcilu melnās krāsas kontrastu un maksimālo spilgtumu, kāds agrāk nebija iespējams. Skatiet attēlus ar reālistisku dziļumu starp objektu un fonu. Skaidri noteiktās detaļas ir redzamas pat vistumšākās vai visgaišākās zonās.

 

XR Triluminos Pro™

Ar mūsu Cognitive Processor XR tehnoloģiju aprīkotajā televizorā krāsas izskatās ļoti skaistas. Paplašināta krāsu palete ar lielāku nokrāsu klāstu un piesātinājumu ļauj pat tumšās vietās redzēt dabīgus toņus un smalkākās detaļas.

 

XR krāsa

Baudiet dabiskas un cilvēka acij patīkamas krāsas. Pateicoties Cognitive Processor XR™, mūsu unikālajā displejā ir pieejama plašāka krāsu palete un katra krāsa tiek atveidota ar smalkām atšķirībām gluži tāpat, kā redzams reālā pasaulē. Ar palielinātu nokrāsu skaitu un piesātinājumu var skatīt ziedu košos toņus un reālistisko tekstūru. Pat blāvas krāsas izskatās reālistiskas.

 

XR HDR Remaster tehnoloģija

Izmantojot XR HDR Remaster tehnoloģiju, šis televizors nosaka ekrānā katru objektu, analizē tā krāsu un pielāgo kontrastu, iegūstot vēl reālistiskākus attēlus. Uz objektu pamatotā apstrāde, izmantojot BRAVIA XR™, iegūst pavisam jaunu precizitātes līmeni, pielāgojot nokrāsu, piesātinājumu, spilgtumu, kustības vektoru, joslas platumu un citus parametrus. Tas ļauj iegūt neticami reālistiskas ainas, kurām ir lielāks dziļums, skaidras tekstūras un dabīgas krāsas.

 

XR skaidrība

Jebkādu saturu vai attēla avotu varēsiet izbaudīt gandrīz 4K izšķirtspējā, pateicoties XR 4K Upscaling tehnoloģijai. Mūsu Cognitive Processor XR tehnoloģija piekļūst lielam datu apjomam, viedi atjaunojot zaudētās tekstūras un detaļas, lai attēli būtu maksimāli reālistiski. Pavērojiet tik detalizētus attēlus, piemēram, reālistiski atveidoto dzīvnieku dabīgo kažoku un skaidrās klinšu kontūras.

 

XR 4K Upscaling tehnoloģija

Šis televizors, kas aprīkots ar Cognitive Processor XR tehnoloģiju, pārveido 2K formāta signālus gandrīz 4K formāta kvalitātē, radot neticami reālistisku un iekļaujošu skatīšanās efektu.  XR 4K Upscaling tehnoloģija piekļūst lielam datu apjomam un to izmanto, analizējot šablonus ainās un atveidojot vissmalkākās detaļas.

 

4K XR Super Resolution tehnoloģija

XR Super Resolution tehnoloģija attēlā nosaka atsevišķus objektus un ekrānā atveido patiesi reālistiskas tekstūras. Mūsu BRAVIA XR procesors precīzi analizē un apstrādā datus, lai atveidotu attēlus, kuru 4K izšķirtspēja četras reizes pārsniedz Full HD izšķirtspēju, bagātinot ainas ar reālistiskām detaļām un tekstūru.

 

XR kustība

Sporta pārraižu un dinamisku filmu skatīšanās nu ir kļuvusi daudz patīkamāka. Mūsu Cognitive Processor XR procesors ar XR Motion Clarity™ tehnoloģiju šķērsanalizē datus, lai nodrošinātu vienmērīgu, spilgtu un skaidru attēlu.

 

4K XR Smoothing tehnoloģija

XR Smoothing tehnoloģija rada vienmērīgus, dabīgus 4K formāta attēlus un novērš attēla segmentēšanu, kas var rasties citos televizoros. Ainas tiek atveidotas tūkstošiem toņos, nokrāsās un gradācijās, izskatoties gluži kā reālām.

 

XR Motion Clarity tehnoloģija

OLED televizoros attēls sastāv no miljoniem atsevišķi kontrolējamu pikseļu, tādējādi attēls vienmēr ir ass un skaidrs. Izmantojot mūsu OLED XR Motion Clarity™ tehnoloģiju, pat ainas ar ātru darbību saglabājas vienmērīgas un skaidras. Kustīgie attēli tiek precīzi kontrolēti, lai minimizētu attēla izplūšanu ainās ar ātru darbību, tādējādi attēli saglabājas reālistiski un nezaudē spilgtumu.

 

XR Sound Position tehnoloģija

Lai nodrošinātu reālistisku skanējumu, XR Sound Position tehnoloģija atklāj aiz attēla apslēptās skaņas būtību. Tā kā šajā BRAVIA XR 4K OLED televizorā skaļrunis ir iebūvēts ekrānā, skaņa precīzi sinhronizējas ar ekrānā redzamo attēlu, sniedzot pilnīgas klātbūtnes efektu.

 

4K formāts ar kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē

BRAVIA palīdzēs gūt priekšrocības pār sāncenšiem. Pateicoties saskarnei HDMI 2.1, savietojamās spēlēs varat iegūt kadru nomaiņas ātrumu 120 kadrus sekundē, tādējādi gūsiet priekšrocības šaušanas, sporta un citās spēlēs, kur vajadzīga augstas veiktspējas tehnika un momentāna reakcija. Turklāt jūs izbaudīsiet sevišķi vienmērīgu grafiku spēlēs ar samazinātu ieejas signāla aizturi — mazāk nekā 8,5 ms, izmantojot 4K izšķirtspēju un kadru nomaiņas ātrumu 120 kadri sekundē, kā arī speciālo spēles režīmu.

 

Acoustic Surface Audio+

Izmantojot mūsu Acoustic Surface Audio+ tehnoloģiju, skaņa dzirdama tieši no ekrāna centra, savukārt televizora aizmugurē vibrē jaudīgi aktuatori, lai radītu akustiku, kas pārvietojas atbilstoši attēlam. Pateicoties skaņas un attēla sinhronizācijai, kā arī ši modeļa lielajiem aktuatoriem, jūs dzirdēsiet reālistiskāku skaņas celiņu, bet dialogi skanēs ārkārtīgi skaidri un dabiski. Kreisā un labā zemo frekvenču akustiskā sistēma atskaņos spēcīgu zemo frekvenču skanējumu, lai mājās varētu izbaudīt patiesi iekļaujošu skaņu, gluži kā kinoteātrī.

 

XR Surround tehnoloģija

Izmantojot BRAVIA XR, telpiskās skaņas tehnoloģija tiek izmantota ikviena satura atskaņošanā. XR Surround rada no sāniem un vertikāli ietverošu skaņu, tādējādi varat baudīt 3D audio, neuzstādot griestu vai vertikāli vērstus skaļruņus.

 

3D Surround Upscaling tehnoloģija

Mūsu BRAVIA XR signāla apstrādes tehnoloģija ļauj šajā televizorā atskaņot vairākdimensiju skaņu, kas rada pilnīgu klātbūtnes efektu. Sajūtiet skaņu sev apkārt, ne tikai no kreisās un labās puses, bet arī vertikāli. 3D Surround Upscaling tehnoloģija ļauj savās mājās piedzīvot jaunāko audio formātu, piemēram, Dolby Atmos® radīto kinoteātra sajūtu, kā arī baudīt vertikālo telpisko skanējumu, atskaņojot ar Dolby Atmos nesavietojamu saturu.

 

Google TV

Pārlūkojiet vairāk nekā 700 000 filmu un seriālu savos straumēšanas servisos, kas apkopoti un sakārtoti pēc tēmām un žanriem, pamatojoties uz jūsu interesēm.

 

Balss meklēšana

Ātrāk nekā jebkad atrodiet savu iecienītāko saturu, izmantojot savas balss spēku. Izmantojot balss meklēšanas funkciju, vairs nav vajadzīga sarežģīta navigācija vai nogurdinoša rakstīšana — pietiek pajautāt.

 

Atbalsta Apple AirPlay / Apple HomeKit

Izmantojot Apple AirPlay, varat televizorā straumēt video un audio tieši no iPhone, iPad vai Mac. Skatieties lielajā ekrānā filmas un izklaides raidījumus no Apple TV lietotnes, iecienītākajām lietotnēm vai pat Safari. Visiem viesiem istabā parādiet savus fotoattēlus.

 

Iebūvētā Chromecast tehnoloģija

Chromecast ļauj maksimālā kvalitātē translēt iecienītākos video, spēles un lietotnes savā televizorā ar iebūvēto Chromecast tehnoloģiju. Vienkārši pieskarieties translācijas taustiņam Android vai iOS ekrānā, lai iecienīto saturu parādītu lielajā ekrānā. Pārraidiet saturu, pēc tam turpiniet kā parasti lietot savu tālruni vai planšetdatoru.

 

Nemanāma apmale

Pateicoties bezrāmja konstrukcijai, šis televizors izskatās harmoniski un eleganti, ļaujot pievērst uzmanību svarīgajam — ekrānā notiekošajam.

 

Viedā tālvadības pults

Visas pieslēgtās ierīces var vadīt ar viedo pulti. Pateicoties speciālam taustiņam, varat uzreiz piekļūt pieprasījumvideo servisiem, kas nodrošina izklaides raidījumus un filmas pēc pieprasījuma.

 

Tālvadības pults ar izgaismojumu

Stilīgā tālvadības pults ir izgatavota no matēta alumīnija ar smalki rievotu virsmu, tā ir parocīgi satverama plaukstā un izskatās harmoniski jūsu viesistabā. Iebūvētais taustiņu izgaismojums ir ideāli piemērots, lai regulētu skaļumu vai iestatījumus, kamēr tumsā skatāties filmas.

 

2 pozīcijās novietojams statīvs

2 pozīciju statīvs ļauj uzstādīt televizoru standarta iestatījumā, lai pievērstu uzmanību attēlam vai skaņas paneļa iestatījumā, kas paredzēts skaņas sistēmas ideālam novietojumam.

 

Kabeļu izvietošana

Kabeļu turētāji ļauj noslēpt kabeļus, lai tie nebojātu televizora izskatu ne no priekšpuses, ne no sāniem un aizmugures.

 

Gaismas un krāsas sensors

Kad istabā mainās gaismas avota nokrāsa, piemēram, no auksta uz siltu, attiecīgi mainās arī televizora attēla krāsas un var kļūt nedabīgas. Šajā televizorā ir RGB gaismas sensors, kas optimizē attēla krāsu un spilgtumu atbilstoši apgaismojuma avotam un istabas videi.

 

Living Decor

Mūsu Living Decor funkcija jūsu televizoru pārvērš par dzīvojamās telpas neatņemamu sastāvdaļu: iestatiet ekrānā mākslas darbus, personīgos fotoattēlus, ekrānsaudzētāja tēmas vai pulksteni.

 

IMAX Enhanced standarts

Šis Sony 4K Smart televizors atbalsta IMAX Enhanced standartu — tas ir optimizēts, lai parādītu skaidru attēlu un skaņu. Izbaudiet iespaidīgo mājas izklaidi IMAX Enhanced attēla režīmā, kas pilnībā izmanto visu IMAX Enhanced uzlabotās kvalitātes saturu.

 

Akustiskā automātiskā kalibrēšana

Šis televizors nosaka jūsu atrašanās vietu neatkarīgi no tā, kurā istabas vietā jūs esat, un optimizē skaņu, lai jūs varētu baudīt tādu pašu skaņu kā tad, kad sēžat televizora priekšā. Istabas vide var mainīt skaņu. Piemēram, aizkari absorbē skaņu, savukārt priekšmeti televizora priekšā var traucēt skaņas plūsmai, pazeminot skaņas kvalitāti. Šis televizors nosaka šķēršļus un atskaņo atbilstoši istabas īpatnībām optimizētu skaņu.

 

Netflix kalibrēšanas režīms

Šis režīms tika speciāli izstrādāts, lai baudītu Netflix oriģinālo saturu un atveidotu televizorā tādas pašas kvalitātes attēlu, kāds ir studijas sākotnējam materiālam. Netflix kalibrēšanas režīms nodrošina autora vīzijas un ieceres precīzu atveidi.

 

Dolby Vision® un Dolby Atmos®

Baudiet mājās kinozāles efektus. Dolby Vision® tehnoloģija ļauj atdzīvināt ainas, savukārt Dolby Atmos® piepilda istabu ar iekļaujošu telpisko skaņu.

 

BRAVIA CORE™

Komplektā iekļauts un jūs gaida liels filmu skaits. Izmantojot BRAVIA XR tehnoloģiju, Pure Stream un IMAX Enhanced, visam, ko jūs skatāties, ir satriecošs attēls un izteiksmīga skaņa.

Komplektācija

 • AC Strāvas vads
 • Baterijas 
 • Lietošanas instrukcija 
 • Ātras uzstādīšanas palīgs 
 • Tālvadības pults ar balss vadību 
 • Galda statīvs

Specifikācija

Ekrāna parametri
Ekrāna veids
OLED
Ekrāna izšķirtspēja
4K (3840x2160)
Ekrāna izmērs
55" (collas)
Ekrāna izmērs (cm)
139cm
Paneļa herci
100Hz
HDR atbalsts
Ir
Attēla apstrādes procesors
Cognitive Processor XR
Attēla dzidruma uzlabošana
XR Super Resolution
XR 4K Upscaling
Dual database processing
Krāsu uzlabošana
XR Triluminos Pro™
XR Smoothing
Live Colour™ Technology
Kontrasta uzlabošana
Dynamic Contrast Enhancer
OLED XR Contrast Pro
Pixel Contrast Booster
XR HDR Remaster
Kustīga attēla atjaunošānās frekvence
XR Motion Clarity
Malu attiecība
16:9
HDR standarts
HDR10
HLG
DolbyVision
Interfeiss
Operētājsistēma
Android TV
Android versija
Android 10
Aplikāciju veikals
Ir (Google Play Store)
Interneta pārlūks
Ir
YouTube
Ir
Netflix
Ir
Apple HomeKit
Ir
BRAVIA CORE™
Ir
Bezvadu pieslēgumi
Wi-Fi
Ir
Wi-Fi frekvence
2.4GHz
5GHz
Wi-Fi Direct
Ir
Bluetooth
Ir (Bluetooth v. 4.2)
Chromecast
Ir
Miracast/ Ekrāna spoguļošana
Ir
Apple AirPlay
Ir
Bluetooth audio profils
Ir (A2DP)
Video parametri
Uztvērēju parametri
Digital
Analog
DVB-T/T2
DVB-C
DVB-S/S2
Dolby video formāta atbalsts
Dolby Vision
Dolby Vision Bright
Dolby Vision Dark
Audio parametri
Skaņas uzlabošana
S-Master
Audio izejas jauda
60W
DTS audio formāta atbalsts
Ir
Dolby audio formāta atbalsts
Dolby Atmos
Dolby Audio
Skaļruņi
Skaļruņu veids
stereo
Zemfrekvences skaļrunis
2 gab
Audio ierosinātājs (aktuators)
2 gab
Atmiņa
Iebūvētā atmiņa
16GB
Pieslēgumi
HDMI ieejas
4
HDMI versija
2.1 (4K/120fps)
Audio atgriešanas kanāls (ARC)
Ir
Optiskā audio izeja
Ir
Ethernet/LAN pieslēgvieta
Ir
USB ieejas
3gab
USB tips
Type A
Atbalstītās datu nesēja failu sistēmas
FAT16
FAT32
exFAT
NTFS
USB HDD ieraksta funkcija
Ir
SCART ieeja
Nav
Conax slots
Ir
RF antenas ieeja
Ir
Satelītantenas ieeja
Ir
Kompozītvideo ieeja
Ir
Komponentvideo (Y/Pb/Pr)
Nav
Zemfrekvences skaļruņa izeja
Nav
Austiņu pieslēgvieta
3.5mm
Analogā audio izeja
Ir
Vispārējie parametri
Pieejamās valodas
Latviešu
Angļu
Krievu
u.c.
Rāmja krāsa
Titāna melns
Galda statīva krāsa
Titāna melns
Modeļa gads
2021
Statīva pozīcija
Standarta pozīcija
Soundbara pozīcija
Energo pārvalde un ekonomija
Elektrības patēriņš
113 kWh/1000h
Elektrības patēriņš HDR režīmā
112 kWh/1000h
Energo taupības režīms
Ir
Energo efektivitātes klase
G
Citi parametri
IMAX Enhanced certified
Ir
Iemigšanas režīms
Balss vadība
Ir
Vecāku kontrole
Ir
Acoustic surface audio
Ir
Apgaismojuma sensors
Ir
Ieslēgšanas, izslēgšanas taimeris
Ir
Barošanas bloks
Iebūvets
Krāsu sensors (RGB)
Ir
Tālvadības pults ar izgaismojumu
Ir
Izmērs un svars
Preces izmērs bez galda statīva (platums x augstums x dziļums)
122.3cm x 70.9cm x 4.1cm
Preces izmērs ar galda statīvu (platums x augstums x dziļums)
128.2cm x 70.9cm x 31.7cm
Iepakojuma izmērs (platums x augstums x dziļums)
139.1cm x 83.6cm x 18cm
Galda statīva platums (Standarta pozīcija)
115cm
Galda statīva platums (skaņas stieņa pozīcija)
115cm
Sienas stiprinājuma izmērs, VESA standarts (platums x augstums)
30 x 30cm
Televizora svars bez galda statīva
18.6kg
Televizora svars ar galda statīvu
20.3kg
Preces svars ar iepakojumu
29kg

Saistītās preces

Filtri

Zeiss tīrīšanas salvetes

Saņem rīt no 10:00

9.95

Ielikt grozāSalīdzināt

One For All universālā pults Sony televizoriem

Saņem rīt no 10:00

24.95

Ielikt grozāSalīdzināt

One For All statīvs televizoram WM7481

Saņem rīt no 10:00

399.95

Ielikt grozāSalīdzināt

One For All statīvs televizoram WM7472

Saņem rīt no 10:00

249.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Bezvadu skaļrunis televizoram ar tālvadību

Saņem rīt no 10:00

Ietaupi 50.95199.95 149

Ielikt grozāSalīdzināt

Sienas stiprinājums SU-WL850

Saņem rīt no 10:00

199

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss tīrīšanas komplekts

Saņem rīt no 10:00

19.95

Ielikt grozāSalīdzināt

Zeiss tīrīšanas komplekts

Saņem rīt no 10:00

39.95

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF895RK Bezvadu austiņas

Saņem rīt no 10:00

Ietaupi 8%109 100

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF811RK Bezvadu austiņas

Saņem rīt no 10:00

Ietaupi 27%75 55

Ielikt grozāSalīdzināt

Sienas stiprinājums SU-WL450, 32-85"

Saņem trešdien no 13:00

89

Ielikt grozāSalīdzināt

MDR-RF855RK Bezvadu austiņas

Saņem rīt no 10:00

95

Ielikt grozāSalīdzināt
Uzdod jautājumu!
  SalīdzinātNotīrīt