Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

200W papildu bezvadu zemfrekvences skaļrunis
SA-SW3

499

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Saņem šodien no 10:00

PIEEJAMS DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Pasūti un saņem šodien no 14:00

SLĒGTS

Sony Center veikals t/p Alfa

  • Bezmaksas piegāde
  • Profesionāls serviss
  • Ātra preču saņemšana

Preces apraksts

Vispārēja informācija

 

Piesātināts, dziļš zemo frekvenču skanējums

Ar 200 W dziļo zemo frekvenču skaņu no jaudīgā 160 mm dziņa šī zemo frekvenču reflektora akustiskā sistēma padara vēl iespaidīgāku visu, ko skatāties un klausāties. Sajūtiet bez izkropļojuma pērkona dārdus vai spēcīgus zemo frekvenču ritmus. Turklāt dzirdēsiet skaidrākas balsis un vēl precīzāku skaņu, patiesi autentiski klausoties skaņas celiņus.

 

Visvirzienu bloka konstrukcija

Mūsu mājas kinozāles sistēma, skaņas panelis un papildu skaļruņi ir izstrādāti saskaņā ar visvirziena bloka koncepciju. Modeļa SA-SW3 konstrukcija ir ideāli piemērota šīm sistēmām. Vienotais stabilais bloks ar izsmalcināti noapaļotām malām atskaņo uz visām pusēm plūstošu skaņu. Bagātīgu materiāla tekstūru kombinācija izceļ pieskaņotību jebkurai dzīvojamās istabas videi.

 

Σ magnētiskā ķēde nodrošina dziļu, spēcīgu zemo frekvenču skanējumu

Sony piederošā tehnoloģija — Σ (sigma) magnētiskā ķēde — nodrošina dziļu, spēcīgu zemo frekvenču skanējumu, maksimalizējot skaņas spoli darbinošo magnētisko spēku. Savukārt standarta formas ķēdes ļauj noplūst šī magnētiskā spēka lielākajai daļai.

 

Vienkārša iestatīšana

Vienkārši ieslēdziet SA-SW3 zemo frekvenču akustisko sistēmu un tā automātiski veiks bezvadu savienojumu ar jūsu mājas kinozāles sistēmu vai skaņas paneli. Tas notiek ātri, vienkārši un bez traucējošiem kabeļiem.

 

Apmale ar nošķirtiem ierobiem

Cita Sony piederošā tehnoloģija — apmale ar nošķirtiem ierobiem — uzlabo vertikālās amplitūdas simetriju, kas ir būtiski svarīgi skaidras skaņas iegūšanai. Tas tiek panākts ar koncentriskiem ierobiem uz apmales, kas ļauj kontrolēt diafragmas apmales iekšpuses un ārpuses stresu.

 

 

 

Specifikācija

Audio parametri
Pastiprinātāja izejas jauda
200W
Izmērs un svars
Zemfrekvenču skaļruņa izmērs (G x A x P)
40.2 x 38.2 x 20.1cm
Zemfrekvenču skaļruņa svars
10.5grami
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt