Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips bārdas trimmeris 3000 Series
BT3234/15

35.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Noskaidrot piegādes laiku

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Apgriež vienmērīgi un noķer tuvu pie ādas esošus matiņus

Rugājiem ideāli piemērotais Philips bārdas trimmeris ir aprīkots ar mūsu jauno Lift & Trim sistēmu: ķemme, kas paceļ matiņus un virza tos asmeņu līmenī līdzenai apgriešanai.

Nevainojams un drošs griezums

Pašuzasinošie tērauda asmeņi saglabā savu asumu gluži kā pirmajā dienā, lai sniegtu izcilu un aizsargājošu griezumu katru reizi.

Pielāgojas dažādiem garuma iestatījumiem

Efektīvs bārdas trimmeris, kas apgriež vēlamā garumā. Vienkārši pagrieziet pārslēgu kādā no 20 garuma iestatījumiem no 0,5 mm līdz 10 mm 0,5 mm iedaļās.

Bezvada lietošana līdz 60 min

Jaudīgs litija jonu akumulators nodrošina līdz pat 60 minūtes ilgu apmatojuma kopšanu bezvadu režīmā un tikai 1 stundu ilgu uzlādi. 5 minūšu ātrās uzlādes funkcija nodrošina pietiekami daudz enerģijas vienai griešanai.

Indikatori norāda, kad baterijas līmenis ir zems, tukšs, pilns vai notiek uzlāde

Šī trimmera baterijas indikatori norāda baterijas statusu: zems līmenis, tukša, lādējas vai pilna. Tā jūs varat laikus pilnībā uzlādēt trimmeri, lai baterija neiztukšotos, kamēr neesat pabeidzis apgriešanu.

Vienkārša apkope

Noņemiet Philips bārdas trimmera galviņu un veiciet vienkāršu tīrīšanu, noskalojot to tekošā ūdenī. Izžāvējiet un tikai tad lieciet atpakaļ uz ierīces.

Komplektācija

USB-A (komplektācijā nav iekļauts adapteris)

Tīrīšanas suka

Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt