Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips matu taisnotājs 5000 Series
BHS530/00

64.99 55
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Noskaidrot piegādes laiku

Preces apraksts

Vispārēja informācija

15 s – ļoti ātra uzsilšana
Philips BHS530/ 00 matu taisnotājs uzsils tik ātri, ka jūs ne aci nepaspēsiet pamirkšķināt, jo jau pēc 15 sekundēm pēc ieslēgšanas tas būs gatavs lietošanai!

Jonizācija
Jonizācijas sistēma (matu piesātināšana ar negatīvi lādētām daļiņām) – tās ir papildu un acumirklīgas rūpes par matiem. Taisnošanas rezultātā ar Philips BHS530/ 00 taisnotāju mati būs taisni un zīdaini gludi, kā arī neelektrizēsies.

Automātiska izslēgšanās
Ja Philips BHS530/ 00 matu taisnotāju atstāt ieslēgtu, pēc kāda laika tas automātiski izslēgsies. Tas ir labs risinājums tiem, kuri bieži aizmirst izslēgt ierīci vai vienkārši mīl darīt vairākas darbības vienlaicīgi.

Keramika
Plātņu keramiskais pārklājums nodrošina gludāku slīdēšanu pa matiem, kas novērš matu bojāšanu ieveidošanas laikā. Izmantojot Philips BHS530/ 00 matu taisnotāju, mati būs ne tikai ideāli izgludināti, bet arī veselīgi.

Aizsardzība pret pārkaršanu
Aizsardzība pret pārkaršanu nodrošina efektīvu un saudzīgu matu iztaisnošanu un veidošanu. Philips BHS530/ 00 matu taisnotājs pastāvīgu izturēs nepieciešamu temperatūru, lai nodrošināt matu veidošanu un veselību.

Komplektācija

Karstumizturīgs sarullējams paliktnis

Specifikācija

Vispārējā informācija
Produkta veids
Matu Veidotājs
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt