Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Zelmer rokas blenderis ZHB4555S

45.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien no 10:00

Piegāde ar DPD

Pasūti šodien un saņem otrdien no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Ļoti jaudīgs blenderis
Zelmer ZHB4555S rokas blenderis ar jaudu 800 W viegli apstrādās dārzeņus, gaļu, riekstus un citus cietus produktus. Sasmalciniet burkānus salātiem pusdienām vai vakariņām, savukārt brokastīs sagraiziet augļus musli pagatavošanai vai samaisiet piena kokteili.

Nerūsējoša tērauda gremdējamā daļa
Gremdējamā daļa no nerūsējoša tērauda Zelmer ZHB4555S rokas blenderi padara par ļoti izturīgu. Ar šo blenderi Jūs varat apstrādāt ne vien mīkstus, bet arī salīdzinoši cietus, kā arī karstus produktus – sasmalcināt dārzeņus un gatavot karstas krēmzupas vai kartupeļu biezeņus.

Pretšļakstīšanās sistēma
Ar pretšļakstīšanās sistēmu Zelmer ZHB4555S rokas blenderim Jums nenāksies vākt pa virtuvi izmētātos produktu gabaliņus, slaucīt galdu vai sienas no šļakstiņiem pēc blendera lietošanas. Turklāt pretšļakstīšanās funkcija aizsargās arī Jūs no produktu iekļūšanas acīs vai apdegumiem karstu produktu apstrādes procesā.

Sasmalcinātājs
Zelmer ZHB4555S rokas blendera sasmalcinātājs ir trauks ar asmeni iekšpusē, ar kura palīdzību var sasmalcināt kartupeļus, gaļu, sīpolus, burkānus un citus cietus produktus. Šī funkcija savā ziņā var pat aizstāt gaļas maļamo mašīnu, kas Zelmer ZHB4555S rokas blenderi padara par diezgan universālu.

Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt