Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips putekļu sūcējs bez maisiņa 5000 Series
FC9557/09

209.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

Piegāde ar DPD

Pasūti līdz 14:00 un saņem rīt no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

900 W motors spēcīgai sūkšanas jaudai
Jaudīgais 900 W motors ar vairāk nekā 50 000 apgr./min nodrošina spēcīgu sūkšanas jaudu, vienmēr ļaujot iztīrīt pat dziļumā. Reģistrējiet izstrādājumu vietnē Philips.com 3 mēnešu laikā kopš iegādes, lai saņemtu bezmaksas 5 gadu motora garantiju.

Savāc 99,9 % putekļu**, nodrošinot dziļas tīrīšanas rezultātus
TriActive+ LED un spēcīgā sūkšanas jauda nodrošina 99,9 % smalko putekļu uzsūkšanu**.

PowerCyclone 7 saglabā spēcīgu sūkšanas jaudu ilgāk
PowerCyclone 7 tehnoloģija ir aprīkota ar aerodinamisku konstrukciju, lai mazinātu gaisa pretestību un nodrošinātu pastāvīgi spēcīgu sūkšanas jaudu. Īpaši paātrinātā gaisa plūsma cilindriskajā kamerā un unikālie izejas asmeņi efektīvi atdala putekļus no gaisa.

TriActive+ LED uzgalis parāda slēptos putekļus, nodrošinot rūpīgu tīrīšanu
TriActive+ LED apgaismojums padara labi redzamus grūti pamanāmos putekļus uz grīdām ar cietu segumu, lai varētu nodrošināt rūpīgu visu šādu grīdas segumu tīrīšanu, aizvācot visus netīrumus. Sensors automātiski ieslēdz LED apgaismojumu uzgaļa lietošanas laikā un izslēdz to, kad uzgalis netiek lietots. Komplektā iekļauta 3x AA baterijas.

Power Control funkcija sūkšanas jaudas regulēšanai
Jaudas kontroles funkcija ļauj viegli regulēt sūkšanu dažādiem uzdevumiem — sākot no cietām grīdām līdz mīkstām mēbelēm.

Kompakts dizains ar priekšējo un augšējo rokturi, kas atvieglo pārnēsāšanu
Kompaktā un vieglā konstrukcija putekļsūcēju ļauj viegli glabāt un pacelt. Konstrukcijā iekļauts augšējais un sānu rokturis, kas to ļauj viegli pārnēsāt.

Putekļu tvertne, kas izstrādāta higiēniskai iztukšošanai ar vienu roku
Viegli iztukšojama putekļu tvertne, kas izstrādāta higiēniskai izbēršanai ar vienu roku, lai palīdzētu samazināt putekļu mākoni.

Mīkstā birste, kas integrēta rokturī, vienmēr gatava lietošanai
Birste ir iebūvēta rokturī, tāpēc tā vienmēr ir gatava lietošanai uz mēbelēm, plakanām virsmām un polsterējuma.

Allergy H13 filtru sistēma aiztur >99,9% smalko putekļu
Allergy H13 filtru sistēma aiztur >99,9% smalko putekļu daļiņu, tai skaitā putekšņus, dzīvnieku spalvas un putekļu ērcītes, tāpēc tā ir ideāli piemērota alerģiskiem cilvēkiem. Filtrācijas līmenis ir pielīdzināms HEPA 13***.

Mīksts buferis un gumijas riteņi mēbeļu pasargāšanai
Mīkstais buferis un gumijas riteņi pasargā mēbeles un novērš grīdas skrāpējumus, kā arī ļauj putekļsūcēji viegli pārvietot pa māju.

Mini Turbo birste, lai atvieglotu (mājdzīvnieku) spalvu un pūku noņemšanu
Mazā turbo birste rotē, lai ātri notīrītu spalvas, pūkas un putekļus no dīvāniem, spilveniem un citām tekstilmateriāla virsmām. Ideāli piemērota mājdzīvnieku īpašniekiem.

Specifikācija

Produkta veids
Putekļu Sūcēji
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt