Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips bezvadu putekļsūcējs Aqua 7000 Series
XC7053/01

549.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

Piegāde ar DPD

Pasūti līdz 14:00 un saņem rīt no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

3 pakāpju filtrēšanas sistēma
Smalkie putekļi un gruži paliek noslēgti iekšpusē, pateicoties trim īpaši smalkiem filtriem. Tiklīdz tie ir novākti no grīdas, tie tur vairs atpakaļ nenonāk.

Digitālais motors
Mūsu digitālais motors nodrošina to, ka jūsu bezvadu putekļsūcējs ir gan izturīgs, gan jaudīgs.

Ilgdarbīgs akumulators
Iztīriet māju vienā piegājienā ar akumulatora, kas darbojas līdz pat 60 minūtēm parastā režīmā un 15 minūtēm turbo režīmā.

PowerCyclone 8
Mūsu jaudīgā tehnoloģija nodrošina nevainojamu efektivitātes un rezultātu kombināciju. Tā ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu spēcīgu putekļu savākšanu un vienlaikus spētu darboties līdz pat 60 minūtēm parastā režīmā un 15 minūtēm turbo režīmā.

Precīzais uzgalis
Savāciet putekļus un gružus grūti aizsniedzamās vietās ar mūsu precīzo uzgali. Tas ir izstrādāts tā, lai slīdētu ļoti tuvu gar sienām un plintusiem, savācot gružu daļiņas.

LED uzgalis
Padariet katru kustību nozīmīgu ar mūsu LED uzgali. Tas ar spožu gaismu izgaismo vissīkākās putekļu daļiņas precīzi tādā leņķī, lai jūs zinātu, kur tieši ir jātīra.

Noņemams 25,2 voltu akumulators
Vai vēlaties tīrīšanas laikā iztikt bez uzlādes? Mūsu noņemamais akumulators nodrošina to, ka varat nomainīt akumulatoru pret uzlādētu un turpināt darbu gandrīz uzreiz.

Pārvēršas par rokas ierīci
Vai jums ir nepieciešams aizsniegt augstāk esošas vietas, piemēram, bufetes plauktus vai dīvānu? Philips 3000. sērijas putekļsūcējs ir pārvēršams par rokas ierīci, lai būtu vieglāk manevrējams, un vienalga, kas jums ir jātīra.

Aqua modulis
Vienlaikus ne tikai izsūc putekļus, bet arī veic mitro uzkopšanu. Kamēr tu uzsūc grīdu, Aqua uzgaļa mitrā mikrošķiedras drāniņa rūpīgi notīra dažāda veida netīrumus un traipus

Specifikācija

Produkta veids
Putekļu Sūcēji
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt