Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips trimmeris All-in-1 5000 Series
MG5940/15

64.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

Piegāde ar DPD

Pasūti līdz 14:00 un saņem rīt no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Viens rīks, pilnīga ieveidošana

Pilnveidojiet savu personīgo izskatu ar šo daudzpusīgo trimmeri, kas ietver 12 kvalitatīvus rīkus sejas, galvas un ķermeņa apmatojuma ieveidošanai. Pašuzasinošie nerūsējošā tērauda asmeņi saglabā asumu kā pirmajā dienā, kā arī nav jāieeļļo, lai iegūtu precīzu griezumu.

Universāla ierīce sejai, galvai un ķermenim

Šis universālais trimmeris piedāvā 12 rīkus visām ķermeņa kopšanas vajadzībām. Ērta sejas matiņu apgriešana un ieveidošana, matiņu apgriešana un ķermeņa kopšana.

Iegūstiet līdzenu griezumu un precīzas malas

Trimmeris un tā vairāku ķemmju komplekts piedāvā 11 garuma iestatījumus no 0,5 līdz 16 mm ar 1 mm precizitātes soli īsākas un garākas bārdas stiliem. Precīzā trimmera uzgaļa šaurā konstrukcija ļauj viegli izveidot precīzas malas un smalkas detaļas. Nobeigumā ar metāla trimmeri noskujiet vaigus, zodu un kaklu gludu.

Atvadieties no ķermeņa apmatojuma

Ērta skūšanās zem kakla līnijas ar mūsu ķermeņa skuvekļa uzgali. Unikāla ādas aizsardzības sistēma aizsargā jutīgas zonas, skujot pat 0,5 mm tuvumā. Varat apgriezt arī ķermeņa apmatojumu, izmantojot uzspraužamo ķemmi.

Specifikācija

Produkta veids
Matu Griežamā Mašīna
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt