Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips gludināšanas sistēma PerfectCare 7000 Series
PSG7140/70

319.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien no 10:00

Piegāde ar DPD

Pasūti šodien un saņem otrdien no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Ātra gludināšana ar automātisku tvaika padevi

PerfectCare 7000 Series ierīce ir paredzēta komfortam un ērtai lietošanai. Pateicoties jaunajai kustību sensoru tehnoloģijai, ierīce izdala jaudīgu tvaika plūsmu, kad sākat gludināt. OptimalTEMP tehnoloģija garantē, ka neviens audums netiks apdedzināts.

Viegla gludināšana ar automātisku tvaika padevi
Mūsu jaunais kustību sensors zina, kad gludeklis slīd pa apģērbu, un automātiski padod spēcīgu tvaika strūklu. Izbaudiet vieglu gludināšanu, kamēr gludeklis tvaicē jūsu vietā.

OptimalTEMP tehnoloģija, kas garantē, ka negūsiet apdegumus
Pateicoties OptimalTEMP tehnoloģijai, varat sasniegt lieliskus rezultātus ar vienu ideālu temperatūras iestatījumu. Garantējam, ka šis gludeklis nekad neapdedzinās gludināmos audumus, ja tiek atstāts bez uzraudzības. Varat to droši atstāt uz drēbēm vai gludināmā dēļa.

Jaudīgs tvaiks kroku likvidēšanai
Spēcīga, pastāvīga tvaika plūsma pat vislielāko kroku novēršanai visbiezākajos audumos.

Viens ideālais temperatūras iestatījums visam gludināmajam apģērbam
Gludiniet visu no zīda līdz džinsiem, nepielāgojot temperatūru, un aizmirstiet par apdegumiem. Pateicoties OptimalTEMP, nav nepieciešama skala vai iestatījumi. Vairs nav iepriekš jāšķiro veļa vai jāgaida, kad gludeklis uzsils un atdzisīs. Varat jebkurā brīdī gludināt jebkuru audumu.

Viegls gludeklis ideālai vertikālai tvaicēšanai
Gludeklis ir ārkārtīgi viegls un ērti lietojams. Tas viegli slīd pa gludināmo audumu un samazina slodzi uz plaukstas locītavu. Tā nelielais 800 g svars ļauj gludekli ērti un vienkārši izmantot arī vertikāli esošu aizkaru vai drēbju gludināšanai uz pakaramajiem.

(1,8 l) noņemama ūdens tvertne vienkāršai uzpildīšanai
Caurspīdīgā, 1,8 litru tvertne ļauj gludināt 2 stundas bez pārtraukuma. Kad ūdens tvertne ir tukša, iedegas indikatora lampiņa, un jūs jebkurā brīdī varat tvertni ērti uzpildīt tieši no krāna caur lielo uzpildes atveri.

SteamGlide Plus gludināšanas virsma izcilai slīdēšanai
SteamGlide Advanced ir mūsu labākā gludināšanas virsma, kas izcili slīd un ir maksimāli izturīga pret skrāpējumiem. Tās nerūsējošā tērauda pamatne ir divreiz cietāka par parastu alumīnija pamatni, un mūsu patentētais 6 slāņu pārklājums ar uzlabotu titāna slāni slīd bez piepūles ātrākam rezultātam.

Garantēts ilgāks gludekļa kalpošanas laiks
Regulāri atkaļķojot gludekli, tas tiek aizsargāts, paildzināts tā kalpošanas laiks un nodrošināta vislabākā tvaika padeve. Ekskluzīvā Easy De-Calc sistēma nepārtraukti savāc kaļķakmeni, un ar indikatora lampiņas palīdzību informē par nepieciešamību iztukšot gludekli. Vienkārši izņemiet aizbāzni un izlejiet ūdeni un kaļķakmens daļiņas.

Automātiska izslēgšanās, ja gludeklis tiek atstāts bez uzraudzības
Automātiski izslēdzas, lai taupītu enerģiju un sniegtu mieru prātam.

Pārnēsāšanas aizslēgs drošai un vienkāršai transportēšanai
Droši nofiksējiet gludekli uz pamatnes, lai varētu to viegli pārnēsāt pa māju un samazinātu risku nejauši pieskarties pie karstās gludināšanas virsmas.

Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt