Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips gludināšanas sistēma PerfectCare 8000 Series
PSG8040/60

399.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

Piegāde ar DPD

Pasūti līdz 14:00 un saņem rīt no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Gludeklis, kas automātiski izmanto tvaiku jūsu vietā

PerfectCare 8000 Series nodrošina gludināšanu bez piepūles ar jauno kustību sensora tehnoloģiju. Ierīci var izmantot vertikālai un horizontālai gludināšanai ar automātisko tvaiku.

Viegla gludināšana ar automātisku tvaika padevi
Mūsu jaunais kustību sensors zina, kad gludeklis slīd pa apģērbu, un automātiski padod spēcīgu tvaika strūklu. Izbaudiet vieglu gludināšanu, kamēr gludeklis tvaicē jūsu vietā.

Īpaši spēcīga tvaika padeve kroku novēršanai
Spēcīga, pastāvīga tvaika plūsma pat vislielāko kroku novēršanai visbiezākajos audumos.

SteamGlide Plus gludināšanas virsma izcilai slīdēšanai
SteamGlide Advanced ir mūsu labākā gludināšanas virsma, kas izcili slīd un ir maksimāli izturīga pret skrāpējumiem. Tās nerūsējošā tērauda pamatne ir divreiz cietāka par parastu alumīnija pamatni, un mūsu patentētais 6 slāņu pārklājums ar uzlabotu titāna slāni slīd bez piepūles ātrākam rezultātam.

(1,8 l) noņemama ūdens tvertne vienkāršai uzpildīšanai
Caurspīdīgā, 1,8 litru tvertne ļauj gludināt 2 stundas bez pārtraukuma. Kad ūdens tvertne ir tukša, iedegas indikatora lampiņa, un jūs jebkurā brīdī varat tvertni ērti uzpildīt tieši no krāna caur lielo uzpildes atveri.

Automātiska izslēgšanās, ja gludeklis tiek atstāts bez uzraudzības
Automātiski izslēdzas, lai taupītu enerģiju un sniegtu mieru prātam.

Pārnēsāšanas aizslēgs drošai un vienkāršai transportēšanai
Droši nofiksējiet gludekli uz pamatnes, lai varētu to viegli pārnēsāt pa māju un samazinātu risku nejauši pieskarties pie karstās gludināšanas virsmas.

Apģērba apstrāde ar tvaiku un atsvaidzināšana ar automātisko vertikālo tvaika padevi
Mūsu uzlabotais kustības sensors var atpazīt kustības jebkurā virzienā, lai jūs varētu arī apstrādāt ar tvaiku un atsvaidzināt kleitas, jakas un aizkarus vertikāli.

Īpaši viegls gludeklis vieglai vertikālai tvaicēšanai
Gludeklis ir ārkārtīgi viegls un ērti lietojams. Tas viegli slīd pa gludināmo audumu un samazina slodzi uz plaukstas locītavu. Tā nelielais 800 g svars ļauj gludekli ērti un vienkārši izmantot arī vertikāli esošu aizkaru vai drēbju gludināšanai uz pakaramajiem.

Easy De-Calc Plus gludekļa kalpošanas laika paildzināšanai
Regulāri atkaļķojot gludekli, tas tiek aizsargāts, paildzināts tā kalpošanas laiks un nodrošināta vislabākā tvaika padeve. Ekskluzīvā Easy De-Calc Plus sistēma nepārtraukti savāc kaļķakmeni un ar indikatora un audio signāla starpniecību informē par nepieciešamību iztukšot gludekli. Vienkārši izņemiet aizbāzni un izlejiet ūdeni un katlakmens daļiņas.

OptimalTEMP tehnoloģija, garantēta gludināšana bez piededzināšanas
Izmantojot OptimalTEMP tehnoloģiju, mēs garantējam, ka šis gludeklis nekad neapdedzinās gludināmos audumus, kad tas tiek atstāts bez uzraudzības. Varat to droši atstāt uz drēbēm vai gludināmā dēļa.

Specifikācija

Produkta veids
Gludekļi
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt