Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips gludināšanas sistēma PerfectCare Compact
GC7846/80

135.99 129
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien no 10:00

Piegāde ar DPD

Pasūti šodien un saņem otrdien no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Ātrāka gludināšana, izmantojot 2x vairāk tvaika

Spēcīgā, nepārtrauktā tvaika padeve ļauj ātri izgludināt visu veidu apģērbus — pateicoties mūsu OptimalTEMP tehnoloģijai, nav nepieciešams noregulēt temperatūru. Gludeklis ir kompakts un viegls, tāpēc to ir viegli lietot un uzglabāt.

Jaudīgs tvaiks efektīvai kroku likvidēšanai
Spēcīgs pastāvīgais tvaiks viegli tiek galā pat ar biezākajiem audumiem. Grūti izgludināmas krokas izzūd, pateicoties papildu tvaikam, kad vien tas nepieciešams. Šis papildu tvaiks ir ideāls vertikālai tvaicēšanai, lai atsvaidzinātu apģērbus un aizkarus.

OptimalTEMP tehnoloģija, nav nepieciešams iestatīt temperatūru
Gludiniet visu no zīda līdz džinsiem, nepielāgojot temperatūru. Pateicoties OptimalTEMP, nav nepieciešama vadības ripa vai iestatījumi. Vairs nav iepriekš jāšķiro veļa vai jāgaida, kad gludeklis uzsils un atdzisīs. Jūs jebkurā brīdī varat gludināt jebkuru audumu.

Drošs uz visiem gludināmiem apģērbiem, garantēta aizsardzība pret apdegumiem
Pateicoties OptimalTEMP, mēs garantējam, ka šis gludeklis nekad neapdedzinās nevienu audumu, ko drīkst gludināt. To pat var atstāt uz apģērba vai gludināmā dēļa. Bez apdegumiem, bez spīdīgiem laukumiem. Garantēti.

Liela tvertne ilgstošai izmantošanai
1,5 litru caurspīdīgā tvertne nodrošina 1,5 stundas nepārtrauktas lietošanas. Jūs varat skaidri redzēt atlikušā ūdens daudzumu un no jauna uzpildīt to zem krāna, atverot lielo atveres vāciņu.

Komplektācijā ietverta Calc Clean tvertne — nav nepieciešamas kasetnes, bez papildu izmaksām
Philips integrētā atkaļķošanas sistēma Smart Calc Clean atgādina par nepieciešamību veikt atkaļķošanu. Sistēmā ir ietverta tvertne, kas atvieglo atkaļķošanas procesu. Nav nepieciešamas kasetnes un nav nekādu papildu izmaksu.

Taupiet enerģiju ar ECO režīmu
Ietaupiet enerģiju un iegūstiet tos pašus lieliskos rezultātus. ECO režīms samazina enerģijas patēriņu, gludinot apģērbus, kam nepieciešams mazāk tvaika.

Viegls un kompakts vieglai lietošanai un glabāšanai
Vieglais, kompaktais izmērs ir ideāls glabāšanai, un gludeklis ir ērti novietojams uz gludināmā dēļa. Ekskluzīvā ProVelocity tehnoloģija padara mūsu tvaika ģeneratorus mazākus un kompaktākus nekā jebkad.

Pārnēsāšanas aizslēgs drošai un vienkāršai transportēšanai
Droši nofiksējiet gludekli uz pamatnes, lai varētu to viegli pārnēsāt pa māju un samazinātu risku nejauši pieskarties pie karstās gludināšanas virsmas.

Automātiska izslēgšanās, ja gludeklis tiek atstāts bez uzraudzības
Automātiskās izslēgšanās funkcija automātiski izslēdz tvaika ģeneratora gludekli, ja tas vairākas minūtes netiek lietots. Tā tiek taupīta enerģija un garantēta jūsu drošība un nodrošināts jūsu sirdsmiers.

Pret skrāpējumiem noturīgā SteamGlide gludināšanas virsma nodrošina labu slīdamību
Īpašā SteamGlide gludināšanas virsma vienmērīgi slīd pār jebkāda veida audumu. Tā ir nelīpoša, noturīga pret skrāpējumiem un viegli tīrāma.

Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt