Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips elektroskuveklis 7000 Series
S7886/58

219.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

Piegāde ar DPD

Pasūti līdz 14:00 un saņem rīt no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Nano SkinGlide pārklājums

Starp skuvekļa uzgali un jūsu ādu atrodas aizsargājošs pārklājums. Katrs tā kvadrātcentimetrs satur līdz 250,000 mikroskopisku pērlīšu, uzlabojot slīdēšanu pa ādu līdz 30 % un mazinot kairinājumu.

SteelPrecision asmeņi

SteelPrecision asmeņi, kas minūtē nodrošina līdz 90 000 darbību, sniedz gludu skuvumu, katrā kustībā apgriežot vairāk matiņu. 45 pašasinošie augstas veiktspējas asmeņi ir izgatavoti Eiropā.

Kustību kontroles sensors

Kustību noteikšanas tehnoloģija uzrauga, kā jūs skujaties, un sniedz padomus par labāku skūšanās metodi. Pēc tikai trīs skūšanās reizēm vairums vīriešu sāka izmantot labāku skūšanās metodi ar mazāku kustību skaitu

Personalizācija, izmantojot lietotni

Iegūstiet ideālu skuvumu, savienojot savu skuvekli pārī ar Philips GroomTribe lietotni. Uzraugiet savas ādas stāvokli pēc katras skūšanās reizes, personalizējiet savu skūšanos un pilnveidojiet savu skūšanās metodi, lai iegūtu ne vien gludu, bet arī ādai saudzīgu skuvumu.

Power Adapt sensors

Viedais sejas apmatojuma sensors 250 reizes sekundē nosaka matiņu biezumu. Šī tehnoloģija dinamiski un automātiski pielāgo griešanas jaudu, lai nodrošinātu vieglu un patīkamu skūšanos

360-D elastīgas galviņas

Pilnībā elastīgie uzgaļi var pagriezties 360° leņķī, pielāgojoties sejas kontūrām. Iegūstiet optimālu saskari ar sejas ādu un baudiet rūpīgu un ērtu skūšanos.

Hair-Guide Precision uzgaļi

Jaunā skūšanās uzgaļu forma ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu precizitāti. To virsmā ir iestrādāti kanāli matiņu virzīšanai, lai tos novietotu griešanai piemērotā vietā.

Bezvadu ātrās tīrīšanas pierīce

Jaudīgā tīrīšanas pierīce rūpīgi iztīra un ieeļļo jūsu skuvekli tikai 1 minūtē, nodrošinot efektīvu skuvekļa darbību ilgāk. Pierīce ir 10 reižu efektīvāka par tīrīšanu ūdenī**. Tā ir pasaulē mazākā tīrīšanas pierīce, tāpēc to var viegli glabāt un lietot jebkur.

Mitrs un sauss

Pielāgojiet skūšanās procesu atbilstoši jūsu vajadzībām. Ar Wet & Dry jūs varat izvēlēties komfortablu sauso skūšanos vai atsvaidzinošu mitro skūšanos. Jūs varat skūties, izmantojot skūšanās želeju vai putas, pat atrodoties dušā.

Specifikācija

Produkta veids
Matu Griežamā Mašīna
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt