Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips gaisa mitrinātājs 2000 Series
HU2510/10

79.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

Piegāde ar DPD

Pasūti līdz 14:00 un saņem rīt no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Higiēniska mitrināšana

Nodrošiniet patīkamu, tīru gaisu savā mājoklī. Izmantojot gaisa mitrināšanai NanoCloud tehnoloģiju, nepaliek balti putekļi vai mitri plankumi, turklāt baktēriju daudzums ir līdz pat 99% mazāks nekā ar standarta ultraskaņas mitrinātājiem , un jūsu mājokļa gaisā tiek izlaists tikai tīrs H2O.

Ieelpojiet atšķirību

Līdz 99 % mazāk baktēriju 

NanoCloud tehnoloģija

2 l ūdens tvertne

Efektīvs telpās līdz 31 m²

Līdz 99% mazāk baktēriju, izmantojot NanoCloud tehnoloģiju 

Unikāla NanoCloud tehnoloģija izmanto dabisko iztvaikošanu, lai izdalītu tīru ūdens tvaiku. NanoCloud īpaši smalkais izsmidzinātais ūdens ir neredzams, un tajā tikpat kā nevar būt baktēriju vai nosēdumu — mitrinot gaisu, tiek atbrīvots par līdz pat 99% mazāk baktēriju, salīdzinot ar standarta ultraskaņas mitrinātājiem. 

Efektīvs telpās līdz 31 m²

2 ventilatora režīmi nodrošina jūsu izvēlēto veiktspēju un komfortu. Higiēniski mitrina 31 m² telpu līdz 10,5 stundām pirms atkārtotas uzpildīšanas. (4,5)

Rūpīgi pārbaudīta izturība un kvalitāte

Izvēloties Philips, jūs izvēlaties uzticamu zīmolu ar vairāk nekā 80 gadu pieredzi un inovācijām gaisa attīrīšanas un veselības tehnoloģiju jomā.

Specifikācija

Produkta veids
Gaisa Apstrādes Ierīces
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt