Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips matu griešanas ierīce 9000 Series
HC9420/15

79.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien no 10:00

Piegāde ar DPD

Pasūti šodien un saņem otrdien no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Matu griešanas ierīce

HAIRCLIPPER Series 9000 sniedz pilnīgu precizitāti un kontroli pār matu griezumu ar vienu vienīgu klikšķi. Pateicoties elektriski regulējamām ķemmēm un augstas veiktspējas griezējelementam, tā ir vienīgā matu griešanas ierīce, kas pastāvīgi nodrošina paredzētos rezultātus.

Vadības pogas
Intuitīvais lietotāja interfeiss nodrošina precīzu atgriezenisko saiti izvēlētajam garuma iestatījumam. Izmantojiet pogas, lai viegli izvēlētos un fiksētu vairāk nekā 60 garuma iestatījumus. Ātri pārskatiet garuma iestatījumus vai lēni pārvietojoties cauri katram 0,2 mm solim.

Vienkārši fiksējami 60 garuma iestatījumi no 0,5 līdz 42 mm
Izmantojiet vadības pogas, lai precīzi izvēlētos un fiksētu vēlamo garumu ar vairāk nekā 60 garuma iestatījumiem. Izmantojiet ķemmi, lai apgrieztu ar precīzi 0,2 mm palielinājumu no 1 līdz 7 mm un 1 mm palielinājumu no 7 līdz 42 mm. Vai arī varat to izmantot bez ķemmes īsam 0,5 mm griezumam.

Regulējamas matu ķemmes vislabākajiem apgriešanas rezultātiem
Matu griešanas ierīce tiek piegādāta ar 3 regulējamām matu ķemmēm: no 1 līdz 7 mm, 7 līdz 24 mm un 24 līdz 42 mm. Vienkārši uzlieciet vienu no ķemmēm ar vairāk nekā 60 fiksējamiem garuma iestatījumiem, ar precīziem 0,2 mm soļiem no 1 līdz 7 mm, un 1 mm soļiem no 7 līdz 42 mm. Vai arī varat izmantot matu griešanas ierīci bez ķemmes īsam 0,5 mm griezumam.

Elektriski regulējamās ķemmes vieglai garuma izvēlei
Motorizētā garuma iestatīšanas sistēma viegli izvēlas un fiksē izvēlēto garumu. Motors darbina ķemmi un sniedz iespēju izvēlēties garumu ar 0,2 mm precizitāti. Šī novatoriskā tehnoloģija garantē matu griešanas drošību izvēlētajā garumā un vienmēr nemainīgu rezultātu sasniegšanu.

Viegli pielāgojas bieziem matiem
Auto Turbo funkcija automātiski pielāgojas biezākiem matiem, sniedzot papildu jaudu, lai griešanas kustībām nevajadzētu piepūli.

Patur atmiņā pēdējo izmantoto garuma iestatījumu
Ķemme pāriet atpakaļ uz pēdējo izmantoto garuma iestatījumu, kad mašīna ir ieslēgta.

Līdz pat 120 minūšu darbības laiks bez vada
Bezvadu matu griešanas mašīna neļaus sapīties vados – 1 stundas uzlāde nodrošina līdz pat 120 minūtēm jaudīgu matu griešanas laiku. Vai arī turiet to pieslēgtu pie tīkla, lai nodrošinātu nepārtrauktu griešanu.

Pašuzasinoši metāla asmeņi
Pašuzasinoši tērauda asmeņi ilgstošam asumam.

Specifikācija

Produkta veids
Matu Griežamā Mašīna
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt