Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips elektriskā zobu birste Sonicare 2100 Series
HX3651/13

41.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

Piegāde ar DPD

Pasūti līdz 14:00 un saņem rīt no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Mūsu unikālā tehnoloģija nodrošina efektīvu un saudzīgu tīrīšanu
Spēcīgas saru vibrācijas nogādā mikroburbuļus dziļi starp zobiem un gar smaganu līniju, sniedzot atsvaidzinošu pieredzi. Jūs iegūsiet divu mēnešu manuālu zobu tīrīšanu vien 2 minūtēs.** 31 000 birstes kustību minūtē saudzīgi tīra zobus, atdala aplikumu un aizslauka to prom, gādājot par izcilu tīrību ikdienā.

Likvidē līdz 3 x vairāk aplikuma, salīdzinot ar parasto zobu birsti
Ir klīniski pierādīts, ka Sonicare elektriskā zobu suka ar uzlabotu Sonic tehnoloģiju, likvidē līdz 3 x vairāk aplikuma, salīdzinot ar parasto zobu birsti. Tā notīra aplikumu no zobiem un gar smaganu līniju, tajā pašā laikā aizsargājot jūsu smaganas.

Droša un saudzīga lietošana
Sonicare zobu birste sniedz rūpīgu tīrīšanu, saudzējot zobus un smaganas. Maigās, bet jaudīgās skaņas vibrācijas nodrošina izcilu tīrību, tajā pašā laikā saudzējot zobus un smaganas.

Optimizējiet zobu tīrīšanu ar SmarTimer un QuadPacer
2 minūšu SmarTimer un 30 sekunžu QuadPacer palīdz zobu tīrīšanu visās mutes dobuma vietās veikt ieteiktu laika ilgumu, lai nodrošinātu pilnīgu tīrību.

Pateicoties ergonomiskai konstrukcijai, zobu birstes turēšana un lietošana ir viegla
Slaidā, vieglā un ergonomiskā konstrukcija ļauj zobu birst turēt un lietot viegli, lai jūs varētu iegūt lielisku zobu tīrību bez piepūles.

Akumulatora kalpošanas laiks-14 dienas
Akumulatora kalpošanas laiks ilgst līdz 14 dienām, tādēļ uzlāde nepieciešama vien pēc ilga perioda.

Easy-Start palīdzēs pāriet
Mūsu Easy-Start programma sniedz jums iespēju pirmās 14 tīrīšanas reizēs pakāpeniski un saudzīgi palielināt jaunās zobu birstes tīrīšanas jaudu.

Lietojiet mazāk. Lietojiet atkārtoti vairāk
Strāvas adapteri var šķist mazi, bet kopā ievērojami ietekmē vidi. Vien pārejot uz USB lādētāju mūsu izstrādājumu sērijā Philips Sonicare 1000–4000 Series, mēs ik pēc 4 gadiem varam izmantot par 189 210 kg mazāk plastmasas.

Specifikācija

Produkta veids
Elektriskās Zobu Birstes
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt