Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Saeco pilnībā automātisks espresso aparāts GranAroma
SM6480/00

699.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

Noskaidrot piegādes laiku

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Pilnībā automātiskais kafijas aparāts Saeco „GranAroma SM6480/00” piedāvā plašas iespējas kafijas dzērienu iestatījumu pielāgošanai. To var izdarīt, izmantojot CoffeeMaestro izvēlnē iepriekš iestatītos garšas profilus vai individuāli mainot iestatījumus, izmantojot funkciju Coffee Equalizer. Kafijas aparāta izvēlnē atradīsiet veselus 14 pasaulē labi zināmus dzērienus, kurus pagatavosiet ar vienu pieskārienu un 2 porcijas vienlaikus. Pateicoties integrētajiem 4 lietotāju profiliem, katrs ģimenes loceklis var izveidot un saglabāt savas iecienītākās receptes. 

14 PASAULĒ SLAVENI DZĒRIENI, NOSPIEŽOT VIENU POGU 

Izbaudiet jau zināmās receptes, piemēram, espreso, americano vai cappuccino, un atklājiet jaunas – itāļu cappuccino vai café au lait. Un tas viss – ar vienu pieskārienu!

LATTEDUO – PAGATAVOJIET UN BAUDIET DIVAS KRŪZES JEBKURAS KAFIJAS 

Pagatavojiet un baudiet vienu vai divas krūzes jebkura kafijas dzēriena ar vienu pieskārienu, ieskaitot cappuccino vai latte.

3 IEPRIEKŠ IESTATĪTAS GARŠAS AR COFFEEMAESTRO

Pielāgojiet kafiju pēc savas gaumes, dzērienam izvēloties atbilstošu garšas profilu (Delicato, Intenso, Forte). Atkarībā no izvēlētā profila kafijas aparāts automātiski pielāgo visus kafijas iestatījumus, lai garša būtu tieši tāda, kādu vēlaties.

MAINĪT KAFIJAS IESTATĪJUMUS AR COFFEE EQUALIZER™

Izmantojot funkciju Coffee Equalizer™, individuāli pielāgojiet visus kafijas gatavošanas iestatījumus atbilstoši savai gaumei: stiprumu, kafijas un piena daudzumu, temperatūru, piena putu daudzumu. Jūs pat varat izvēlēties ExtraShot funkciju, lai pagatavotu stiprākas garšas dzērienu!

4 PROFILI: VIEGLI SAGLABĀT INDIVIDUĀLOS GARŠAS IESTATĪJUMUS 

Izmantojot ērtu ekrānu, katra individuālos iecienītākos iestatījumus var saglabāt četros lietotāju profilos.

DOUBLESHOT IESTATĪŠANA PALIELINA DZĒRIENA INTENSITĀTI 

Uzlabojiet dzēriena intensitāti, izmantojot DoubleShot iestatījumu Coffee Equalizer vai Forte garšas profilu CoffeeMaestro izvēlnē. Ir divi veidi, kā padarīt stiprāku bagātīgo garšu, lai nejustu rūgtumu.

OPTIMĀLI SABALANSĒTA TEMPERATŪRA UN AROMĀTS AR AROMA EXTRACT

Aroma Extract sistēma gudri apvieno optimālu viršanas temperatūras un aromāta atbrīvošanas līdzsvaru. Tas uztur ūdens temperatūru no 90 līdz 98 °C un regulē ūdens plūsmu, lai jūs varētu baudīt gardu kafiju.

LATTEPERFETTO – LAI PIENA PUTĀM BŪTU BIEZA UN MAIGA TEKSTŪRA 

LattePerfetto tehnoloģija garantē, ka piena putām būs bieza un maiga tekstūra.

LIELS, NOSLĒGTS PUPIŅU KONTEINERS, LAI PUPIŅAS BŪTU SVAIGAS 

Lielajā pupiņu konteinerā ietilpst līdz 300 g svaigu pupiņu. Tajā ir īpašs AromaSeal hermētiķis, lai kafijas pupiņas ilgu laiku būtu svaigas.

HYGIESTEAM AUTOMĀTISKI IZNĪCINA 99,99% MIKROORGANISMU

Pateicoties integrētajai inovatīvajai tīrīšanas sistēmai HygieSteam, piena sistēmas tīrības saglabāšana nekad nav bijusi tik vienkārša: vienkārši piena sistēmas cauruli ievietojiet kafijas automāta pilienu paplātes atverē, nospiediet tīrīšanas pogu, un iekārta ar karstu tvaiku noņems visus piena atlikumus. HygieSteam ar vienu klikšķi iznīcina 99,99% mikroorganismu.

20 000 KRŪZES VISLABĀKĀS KAFIJAS, KAS PAGATAVOTA, IZMANTOJOT IZTURĪGAS KERAMIKAS DZIRNAVIŅAS 

Saeco kafijas dzirnaviņas izgatavotas no progresīvas tehnoloģijas keramikas: tās ir ārkārtīgi izturīgas un precīzas. Nepārkarstot maigi sasmalcina svaigas pupiņas. Labākās garšas un aromāti tiek iegūti, lai pagatavotu 20 000 vai vairāk krūzīšu pārsteidzošas kafijas. Viegli noregulējiet dzirnaviņas, izmantojot 12 iestatījumus.

AR AQUACLEAN VARAT PAGATAVOT LĪDZ 5000 KRŪZĒM BEZ NEPIECIEŠAMĪBAS ATKAĻĶOT APARĀTU

AquaClean ir patentēts Saeco ūdens filtrs, kas uzlabo kafijas kvalitāti, attīrot ūdeni. Tas arī novērš katlakmens veidošanos kafijas automātā. Pagatavojiet līdz 5000 tasītēm, regulāri nomainot filtru un neattīrot apkaļķojumu.

Specifikācija

Produkta veids
Kafijas aparāti
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt