Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips kafijas automāts ar pilienu filtru Eco Conscious Edition
HD5120/00

65.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

Piegāde ar DPD

Pasūti līdz 14:00 un saņem rīt no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Aromāta maisītājs, lai nodrošinātu lielisku garšu un bagātīgu aromātu
Viedā sprausla visā krūzē vienmērīgi cirkulē ieplūstošo kafiju optimālam un nemainīgam aromātam, no pirmās līdz pēdējai krūzītei.

Līdz 15 tasēm kafijas

Šis kafijas automāts var pagatavot no 2 tasēm līdz 10 lielām vai 15 mazām tasēm kafijas ar maksimālo ietilpību 1,2 litri. Pat ar savu lielo ietilpību tā kompaktais dizains aizņem minimālu vietu uz Tavas virtuves virsmas.

Pilēšanas apturēšanas funkcija, lai novērstu kafijas izšļakstīšanos

Pilēšanas apturēšanas funkcija sniedz iespēju ieliet krūzi kafijas pirms gatavošanas cikla pabeigšanas, novēršot kafijas izšļakstīšanos.

Ātrs pagatavošanas laiks un automātiskā izslēgšanās

Automātiskās izslēgšanas funkcija izslēdz ierīci pēc 30 minūtēm, lai palīdzētu taupīt enerģiju un nodrošinātu papildu drošību. Pilna krūze tiek pagatavota 10 minūtēs, lai vēl vairāk taupītu enerģiju.

Viegli saskatāms ūdens līmeņa indikators

Viegli nolasāms ūdens līmeņa indikators ļauj piepildīt ūdens tvertni līdz vēlamajam līmenim, nodrošinot, ka lieki netērē enerģiju un pagatavo tikai nepieciešamo kafijas daudzumu.

Ilgtspējīgs dizains, kas piedalās zaļākas nākotnes veidošanā

Ilgtspējīgi izstrādāts, izmantojot 100% bioplastmasas**, lai samazinātu tā CO2 emisijas par 24%*. Šis revolucionārais materiāls noteikti atstās iespaidu Tavā virtuvē, vienlaikus atbalstot pozitīvākas sekas videi.

Izstrādāts, ņemot vērā drošību un ilgtspējīgumu

100% bioplastmasas** tiek izgatavotas no bioloģiskiem un atjaunojamiem resursiem, piemēram, saulespuķu eļļas. Izmantotā eļļa, kas paliek pāri no ēdiena gatavošanas, tiek savākta un pārstrādāta videi draudzīgā procesā, lai tā būtu piemērota saskarei ar pārtiku.

Moderns un minimālistisks stils

Ilgtspējība nekad nav izskatījusies stilīgāka — ar zīda balti matētu apdari, lai satriecoši izskatītos Tavā virtuvē.

Tīrs un vienkāršs dizains

Dabas iedvesmots dizains ar mierīgām krāsām un dabīgiem materiāliem. Ietver noņemamu vāku un stikla krūzi — katrs elements paredzēts vieglai lietošanai un tīrīšanai.

Specifikācija

Produkta veids
Kafijas aparāti
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt