Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips blenderis Flip & Juice
HR3770/00

199.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

Piegāde ar DPD

Pasūti līdz 14:00 un saņem rīt no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Sablenderējiet, apvērsiet un izspiediet sulu. Baudiet dzidru sulu vai sulu ar biezumiem izmantojot “Flip & Juice” tehnoloģiju! 

Jaunais Philips “Flip & Juice™” blenderis ar revolucionāru burkas dizainu un integrētu filtru sistēmu rada dzidras un biezas sulas, zīdainus kokteiļus un kraukšķīgus riekstu sviestus. Ieprieciniet savu ģimeni ar visdažādāko tekstūru!

“FLIP & JUICE™” TEHNOLOĢIJA

Philips lepni iepazīstina ar savu pirmo ātrgaitas blenderi ar sulu spiešanas moduli. Pateicoties patiesi revolucionāram burkas dizainam un integrētajam filtram, jums būs iespēja pielāgot dzērienu tekstūru atbilstoši ģimenes vēlmēm. Šis inovatīvais blenderis piedāvā visdažādākos dzērienus – no ideāli zīdainiem smūtijiem līdz dzidrām vai biezām sulām. 

“NUTRIU” LIETOTNE

Lejupielādējiet “NutriU” lietotni un atklājiet vairāk nekā 200 maltīšu idejas, kas palīdzēs jums maksimāli izmantot jaunā blendera priekšrocības. Veselīgai ēdiena gatavošanai jābūt vienkāršai, un jūsu ģimenei ir jāļauj vēlēties vairāk. Tāpēc “NutriU” lietotne piedāvā dažādas veselīgas alternatīvas jūsu iecienītākajiem ēdieniem. No veselīgiem šokolādes desertiem līdz uzturvielām bagātiem pamatēdieniem – izbaudiet veselīgas receptes, nesabojājot gardo garšu!

ĀTRĀS IZVĒLES PROGRAMMAS

Ātrās izvēles programmas, kas pieejamas blendera digitālajā displejā, piedāvā iepriekš ieprogrammētus laika un ātruma iestatījumus vēl lielākai ērtībai. Programmās ietilpst: dzidra sula, bieza sula, kokteiļi, riekstu sviesti, deserti, zupas, mērces, kā arī ledus smalcināšanas un tīrīšanas programmas.

“PROBLEND ULTRA” MOTORS

“ProBlend Ultra” tehnoloģija apvieno trīs funkcijas, kas ir izstrādātas tā, lai nevainojami sadarbotos un nodrošinātu maksimālu garšas un tekstūras daudzveidību. 1500 W “ProBlend Ultra” motors virza blendēšanas plūsmu un visas sastāvdaļas cirkulē vienmērīgi. 

“PROBLEND ULTRA” TRAUKS

“ProBlend Ultra” traukam ir unikāla rievota virsma, kas nepārtraukti novirza sastāvdaļas atpakaļ blendēšanas plūsmā.

“PROBLEND ULTRA” ASMEŅI

“ProBlend Ultra” asmeņiem ir zobveida asmeņu kombinācija cieto sastāvdaļu sasmalcināšanai mazākos gabaliņos un asu asmeņu kombinācija to tālākai sagriešanai.

ĀTRAS TĪRĪŠANAS FUNKCIJA

Izmantojot integrēto tīrīšanas funkciju, kā arī nelielu daudzumu ūdens un trauku tīrīšanas līdzekļa, jūs varēsiet izbaudīt bezrūpīgu tīrīšanu, kas tiek veikta tikai 2 minūšu laikā! Tīrīšanas programma ir izstrādāta tā, lai notīrītu pat visnoturīgākos nosēdumus, piemēram, kūku mīklas un riekstu sviestus.

DETAĻAS, KURAS VAR MAZGĀT TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNĀ

Visas šī blendera noņemamās detaļas var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Turklāt “ProBlend Ultra” asmeņi ir veidoti tā, lai zem tiem neiekļūtu pārtikas daļiņas.

2 LITRU TILPUMS

Šī blendera trauka kopējā ietilpība ir 2 l, bet efektīvā ietilpība – 1,8 l. Šis trauks ir izgatavots no BPA nesaturoša tritāna, ir izturīgs, novērš smakas, ir piemērots mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā un ir viegli satverams, pateicoties ērtajiem apaļajiem rokturiem.

ILGTSPĒJA

Lai novērstu nevajadzīgu enerģijas patēriņu, blenderis automātiski izslēdzas, ja netiek izmantots vismaz 3 minūtes. Turklāt, izmantojot šo blenderi, jūs varēsiet samazināt plastmasas kokteiļu vai sulu pudeļu izmantošanu: jūsu iecienītāko recepšu pagatavošana mājās ir gan ilgtspējīgāka, gan gardāka!

Specifikācija

Produkta veids
Blenderi
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt