Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips blenderis Series 7000
HR3760/01

139.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien no 10:00

Piegāde ar DPD

Pasūti šodien un saņem otrdien no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Nebeidzama iedvesma un vienmērīgākie maisījumi. Izmantojot blenderi ar “ProBlend Ultra” tehnoloģiju, varēsiet gatavot dažādu garšu un tekstūru ēdienus. “NutriU” lietotne palīdzēs atklāt jaunas iespējas. Gardu smūtiju, zupu, mērču un riekstu krēmu gatavošana noteikti iepriecinās visu ģimeni!

2 L KRŪZE 

Ar 2 l stikla krūzi (ar 1,8 l lietderīgo ietilpību) pietiks visai ģimenei.

“PROBLEND ULTRA” ASMEŅI 

“ProBlend Ultra” asmeņiem ir unikāls dizains: zobainie asmens sagriež cietās sastāvdaļas mazākos gabalos, bet asie asmeņi tās sasmalcina.

ĀTRA PROGRAMMU IZVĒLE 

Ātrās atlases programmas tiek parādītas digitālajā ekrānā ar laika un ātruma iestatījumiem, lai jūsu iecienītākās receptes būtu pa rokai. Izvēlieties kādu no smūtiju, riekstu sviesta, desertu, zupu, mērču programmām, kā arī ledus smalcināšanas un tīrīšanas funkcijām.

“PROBLEND ULTRA” TEHNOLOĢIJA

“ProBlend Ultra” tehnoloģija apvieno 3 dažādas funkcijas. Tās izstrādātas, lai lieliski darbotos kopā – lai jūs katru reizi varētu pagatavot savus iecienītākos ēdienus ar dažādām garšām un tekstūrām.

ĀTRĀS TĪRĪŠANAS FUNKCIJA

Ielejiet nelielu daudzumu ūdens un trauku mazgāšanas līdzekļa, ieslēdziet tīrīšanas funkciju un izbaudiet tīrīšanu, kas ilgst tikai 2 minūtes. Tīrīšanas funkcija likvidē pat noturīgus netīrumus, piemēram, mīklas vai zemesriekstu sviesta paliekas.

“PROBLEND ULTRA” MOTORS

1500 W jaudas “ProBlend Ultra” motors nodrošina spēcīgu plūsmu, tāpēc visi produkti tiek sajaukti vienmērīgi.

“PROBLEND ULTRA” KRŪZE

“ProBlend Ultra” krūzei ir unikālas rievas, kas nepārtraukti novirza produktus atpakaļ maisīšanas plūsmā.

“NUTRIU” LIETOTNE

Lejupielādējiet lietotni “NutriU” un atklājiet vairāk nekā 200 idejas dzērienu, ēdienu un uzkodu pagatavošanai ar savu jauno blenderi. Vislabāk, ja veselīgs ēdiens tiek gatavots vienkārši un patīk mājiniekiem, tāpēc lietotne “NutriU” piedāvā dažādas veselīgas receptes, kas var aizstāt tavus iecienītos ēdienus. No veselīgiem šokolādes desertiem līdz īpaši barojošiem pamatēdieniem – receptes ir ne tikai veselīga, bet arī garšīga alternatīva ierastajiem ēdieniem.

DRĪKST MAZGĀT TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNĀ

Visas noņemamās miksera daļas var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. “ProBlend Ultra” asmeņi ir īpaši izstrādāti, lai zem tiem nepaliktu pārtikas daļiņas.

Specifikācija

Produkta veids
Blenderi
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt