Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips blenderis Series 5000
HR2224/00

64.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

Piegāde ar DPD

Pasūti līdz 14:00 un saņem rīt no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Izcili vienmērīgi rezultāti divreiz ātrāk

“ProBlend Crush” tehnoloģija sasmalcina pat viscietākās sastāvdaļas un pārvērš tās par vienmērīgi sablendētiem kokteiļiem divreiz īsākā laikā. Mūsu unikālie četrstaru zvaigznes formas asmeņi apvienojumā ar mūsu efektīvi izstrādāto 800 W motoru nevainojami sasmalcina ledu un citus lielus indigrientus.

JAUDĪGS, TAČU ENERGOEFEKTĪVS 800 W MOTORS

Jaudīgs, bet energoefektīvs 800 W motors jaudas efektivitātes un perfekta blendēšanas snieguma līdzsvaram. Izstrādāts, lai maksimizētu “ProBlend Crush” smalcināšanas tehnoloģijas sniegumu.

NEVAINOJAMI SASMALCINĀTS LEDUS UN CIETĀS SASTĀVDAĻAS, 2 X ĀTRĀKS

“ProBlend Crush” tehnoloģija sasmalcina pat viscietākās sastāvdaļas un pārvērš tās par vienmērīgi sablendētiem kokteiļiem divreiz īsākā laikā. Mūsu unikālie četrstaru zvaigznes formas asmeņi apvienojumā ar mūsu efektīvi izstrādāto 800 W motoru nevainojami sasmalcina ledu un lielus gabalus.

MAKSIMĀLĀ IETILPĪBA 2 L, KRŪKAS GATAVOŠANAS IETILPĪBA IR 1,5 L

Lielās 2 l tilpuma krūkas gatavošanas ietilpība ir 1,5 litri. Pagatavojiet tajā gardus blendētus kokteiļus visai ģimenei vai pagatavojiet tos ilgākam laikam vienā reizē.

VIEGLI LIETOJAMA VADĪBAS SKALA AR 3 ĀTRUMA IESTATĪJUMIEM

Mūsu vadības slēdzim ir uzlikts neslīdošs materiāls, lai jums būtu viegli nomainīt blendēšanas ātruma iestatījumus. No vieglas blendēšanas mīkstiem augļiem līdz enerģijas uzrāvienam cietākiem augļiem un dārzeņiem. Pateicoties mūsu manuālajai ātruma vadībai, varēsiet izvēlēties sev tīkamāko.

NOŅEMAMS ASMENS MODULIS VIENKĀRŠAI TĪRĪŠANAI

Tā noņemamā asmens daļa ir paredzēta vieglai tīrīšanai. Visas atvienojamās daļas var droši mazgāt trauku mazgāšanas mašīnā.

VAR MAZGĀT TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNĀ

Visas jūsu Philips blendera noņemamās daļas var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

LIELA KRŪKA AR MODERNi RIEVOTU DIZAINU

Moderni rievotais krūkas dizains nodrošina lielisku sastāvdaļu plūsmu, nodrošinot vislabākos blendēšanas rezultātus.

PULSĀCIJAS FUNKCIJA SMALKĀKAI BLENDĒŠANAI

Blendējiet vienmērīgi smalki, izmantojot ērto pulsācijas vadību — asmeņi vēlreiz smalki sablendēs visus atlikušos gabaliņus.

Specifikācija

Produkta veids
Blenderi
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt