Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips bārdas trimmeris Series 5000
BT5522/15

74.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

Noskaidrot piegādes laiku

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Uzlabota precizitāte

Philips Norelco Beard Trimmer 5500 ir augstākās klases bārdas un rugāju trimmeris, ar kuru var apgriezt arī matus. Tas ir izstrādāts vienmērīgai griešanai jebkurā leņķī, un tam ir 40 noregulējami griešanas garumi. DualCut tērauda asmeņi un 120 minūšu darbības laiks ar litija jonu akumulatoru.

Apgriež vienmērīgi un noķer tuvu pie ādas esošus matiņus

Rugājiem nav iespējas. Lift&Trim Pro sistēma uztver visus tuvu pie ādas esošus matiņus un paceļ tos pretim asmeņiem precīzam griezumam, vienlaikus trimmeris ir lieliski piemērots arī garām bārdām.

Pašasinoši asmeņi, kam nav vajadzīga apkope

Divpusēji uzasinātie asmeņi ir piemēroti pat visbiezākajiem matiem, un tie katru reizi garantē precīzas malas un izcilu griezumu. Nav nepieciešama eļļa vai rezerves asmeņi.

Pielāgojas dažādiem garuma iestatījumiem

Iegūstiet tieši vajadzīgo garumu. Vienkārši iestatiet ierīci vienā no 40 garuma iestatījumiem 0,4–10 mm robežās ar 0,2 mm soli.

Precīzi pielāgots katrai bārdai

Personalizējiet savu kopšanas režīmu ar precīziem veidošanas soļiem, kas piemēroti katrai bārdai. Ir 0,2 mm soļi no 0,4 līdz 2 mm īsas bārdas veidošanai, 0,5 mm soļi no 2 līdz 5 mm, lai panāktu vienmērīgu 3 dienu bārdu, 1 mm soļi virs 5 mm garas bārdas kopšanai.

Precīzs bārdas trimmeris perfektām malām

Precīzais piestiprināmais trimmeris nodrošina izteiktas līnijas pat grūti aizsniedzamās vietās.

Vienkārša, bet rūpīga tīrīšana

Tīrīšana ir vienkārša, bet rūpīga – 100% ūdensizturīgo bārdas trimmeri vienkārši noskalo zem krāna.

Indikatori norāda, kad baterijas līmenis ir zems, tukšs, pilns vai notiek uzlāde

Šī trimmera baterijas indikatori norāda baterijas statusu: zems līmenis, tukša, lādējas vai pilna. Tā jūs varat laikus pilnībā uzlādēt trimmeri, lai baterija neiztukšotos, kamēr neesat pabeidzis apgriešanu.

120 min darbības laiks pēc 1 stundas uzlādes, vai arī pievienojiet elektrotīklam

Jaudīgais jaunākās paaudzes litija jonu akumulators nodrošina līdz 120 minūšu darbību bez vada pēc 1 stundu ilgas uzlādes. Jūs varat lietot trimmeri, arī pievienojot to elektrotīklam, vai izmantot ātrās uzlādes funkciju, kas nodrošina vienu pilnu griešanas reizi pēc 5 minūšu uzlādes.

Specifikācija

Produkta veids
Matu Griežamā Mašīna
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt