Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips matu veidotājs Air Styler 5000 Series
BHA530/00

59.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

Noskaidrot piegādes laiku

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Gaisa plūsmas regulēšana
Pateicoties gaisa plūsmas regulēšanai matu veidotājam Philips BHA530/ 00 Jūs varat izvēlēties optimālu ātrumu maksimāli ātrai un kvalitatīvai Jūsu matu ieveidošanai, atkarībā no to tipa. Ar šo matu ieveidotāju Jūs varēsiet jebkurā brīdī veidot frizūras jebkuram dzīves gadījumam.

Koncentrators
Philips BHA530/ 00 matu veidotāja uzgalis-koncentrators Jūsu matu veidotāju pārvērtis par parastu fēnu. Jums nenāksies, stāvot pie spoguļa, blakus turēt vēl arī fēnu. Koncentratora darbības pamatprincips ir gaisa plūsmas sašaurināšana, pateicoties kam iespējams labi apstrādāt katru frizūras loku atsevišķi. Šāda funkcija Philips BHA530/ 00 matu veidotāju padara par universālu un ērtu.

Vēsā gaisa plūsma
Pateicoties Philips BHA530/ 00 matu veidotāja vēsā gaisa plūsmas funkcijai Jūs varat ilgāk saglabāt ieveidoto matu formu, jo tā nostiprinās Jūsu frizūru. Vēsā gaisa plūsma ir arī saudzīgāka matiem, tāpēc tie būs veselīgi un gludi.

Jonizācija
Philips BHA530/ 00 matu veidotāja jonizācijas (matu piesātināšana ar negatīvi lādētām daļiņām) režīms palīdz no matiem noņemt statisko elektrību un ļauj saglabāt matu iekšējo mitrumu. Tas ir ideāls risinājums nepakļāvīgu, nespodru vai sausu matu īpašniekiem, kā arī ziemas laikā, kad mati sevišķi stipri elektrizējas un ir pakļauti laikapstākļu neveselīgai ietekmei.

Uzgalis apjoma piešķiršanai
Ar Philips BHA530/ 00 matu veidotāja uzgali apjoma piešķiršanai Jums nevajadzēs likt ķīmiskos ilgviļņus vai tērēt daudz matu lakas, jo ķemme Jūsu matus padarīs apjomīgus un kuplus viegli un bez papildu finanšu tēriņiem.

Maza apaļa ķemme
Izmantojiet Philips BHA530/ 00 matu veidotāja mazo apaļo ķemmi, lai izveidotu nelielas lokas. Šis ķemmes tips ir ideāls risinājums tiem, kuri sapņo par rotaļīgiem viļņainiem matiem. Ķemme lieliski ieveidos lokas, turklāt mati izskatīsies apbrīnojami dabīgi.

Specifikācija

Produkta veids
Matu Veidotājs
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt