Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips karstā gaisa katls Airfryer Connected 5000 Series
HD9255/30

149.99 135.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien no 10:00

Piegāde ar DPD

Pasūti šodien un saņem otrdien no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Veselīgāk. Garšīgāk. Vieglāk. Un tagad savienojams.

Savienots Airfryer “trīspadsmit vienā”. Fritējiet, cepiet, grilējiet, apcepiet un paveiciet vēl daudz vairāk attālināti. Izcila iespēja gatavot veselīgu, garšīgu ēdienu mājās ar attālinātu pārvaldību un vieglāk nekā jebkad iepriekš.

Rapid Air tehnoloģija

800 g, 4,1 l.

Lietotnē NutriU varat attāli uzraudzīt gatavošanu neatkarīgi no atrašanās vietas

Savā ierīcē Airfryer, kas savienota pārī ar lietotni NutriU, varat attāli izvēlēties programmu vai recepti un uzraudzīt gatavošanas norisi neatkarīgi no atrašanās vietas — atgriežoties mājās, jūs gaidīs silta, svaiga maltīte.

Daudzpusīga darbība ar dažādām funkcijām vienā ierīcē Airfryer

Jaunajā ierīcē Philips 5000 Series Connected ir 13 dažādas gatavošanas funkcijas: cepšana, cepšana cepeškrāsnī, grilēšana, cepšana uz atklātas uguns un uzsildīšana. Varat izvēlēties arī režīmu fritētu kartupeļu, vistas, zivs un daudzu citu produktu pagatavošanai, lai ikreiz iegūtu lieliskus rezultātus.

Veselīga apcepšana ar Rapid Air tehnoloģiju

Ierīcei Philips 5000 Series Connected Airfryer ir “jūras zvaigznes” dizains, un tā izmanto karsta gaisa kustību, lai gatavotu gardus ēdienus, kas ir kraukšķīgi no ārpuses un maigi iekšpusē, izmantojot nelielu daudzumu eļļas vai bez tās.

Specifikācija

Produkta veids
Karstā gaisa katli
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt