Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Noma - 85mm F1.8 E-mount pilna kadra objektīvs
Noma SEL-85F18

Ielikt grozāSalīdzināt

Priekšrocības

  • Izmanto iespēju notestēt objektīvu pirms pirkuma!
  • Objektīvs ir aizsargāts ar kvalitatīvu UV filtru
  • Soma ir iekļauta komplektā - viss Jūsu ērtībām

Līdzīgas preces

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Augsta izšķirtspēja pa visu kadru

Šis kompaktais un vienkārši lietojamais objektīvs ar fiksētu fokusa attālumu nodrošina lieliskus rezultātus un augstu izšķirtspēju pa visu kadru. Precīzajā optiskajā konstrukcijā ietilpst viens zemas dispersijas stikla elements, kas efektīvi minimizē hromatisko aberāciju un stingri kontrolē sfērisko aberāciju, tādējādi iegūstot augstu asumu un pēc vajadzības radot maigu bokē efektu.

 

Lieliski portreti ar bokē efektu

Sfēriskā aberācija ir rūpīgi optimizēta, lai pēc iespējas vislabāk sabalansētu izšķirtspēju un vienmērīgu, dabīgu bokē efektu, kas var kalpot par visdažādāko objektu lielisku fonu, savukārt apaļās diafragmas apertūras mehānisms ar 9 lapiņām ļauj izveidot skaistus gaišus bokē plankumus. Cilvēku attēlu un portretu ierakstei fotogrāfi parasti izvēlas 85 mm objektīvus.

 

Mobils un parocīgs — aktīvai ierakstei

Kompakta, viegla konstrukcija ir ideāli piemērota α7 sērijas kamerām un lieliski apvieno pārnēsājamību un augstu attēla kvalitāti, ierakstot portretus, pasākumus un citus notikumus. Kaut gan SEL85F18 objektīvs ir aprīkots ar uzlabotu optisko konstrukciju un apveltīts ar iespaidīgiem veiktspējas raksturlielumiem, tas sver nieka 371 gramu (13,1 unces) — lieliska izvēle aktīvai ierakstei kustībā.

 

Klusa, precīza autofokusēšanās piedziņa

Objektīva fokusēšanās mehānismu tieši darbina duālo lineāro motoru aktuatora sistēma, kas nodrošina ļoti precīzu pozicionēšanu un objektīva klusu darbību, kas ir lieliski piemērota filmu un fotoattēlu ierakstē.

 

Kvalitatīva konstrukcija, daudzveidīgas funkcijas

Pielāgojamam fokusa saglabāšanas taustiņam var piešķirt citas funkcijas, piemēram, autofokusēšanos pēc acīm, savukārt manuālo fokusēšanu var parocīgi un precīzi regulēt ar platu, jutīgu fokusēšanās gredzenu. Pateicoties korpusam, kas aizsargāts pret putekļiem un mitrumu, kā arī citiem uzlabojumiem, šis objektīvs fotogrāfiem nodrošina lielisku attēlu kvalitāti un daudzveidīgas ierakstes iespējas.

 

Uzticama darbība sarežģītos apstākļos

Hermētiski noslēgts, pret putekļiem un mitrumu izturīgs korpuss nodrošina papildu aizsardzību, lai nodrošinātu uzticamu darbību sarežģītos apstākļos. Ierakstiet bez bažām pat nelielā lietū un vējā.

Specifikācija

Lēca
Lēcas tips
Sony lens
Objektīva bajonete
E-mount
Formāts
Full-frame
Minimālais fokusa attālums
80cm
Diafragmas lāpstiņu skaits
9
Filtra diametrs
67mm
Citi parametri
Attēla stabilizācija
Nav
Izmērs un svars
Svars
371 grami
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt