Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Saeco pilnībā automātisks espresso aparāts Xelsis Deluxe
SM8780/00

1099.99 929
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Piegāde ar DPD, Venipak

Pasūti šodien un saņem trešdien no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Katra porcija ir personalizēta un perfekta. Bagātīgs Itālijas mantojuma, savienoto tehnoloģiju un kafijas gatavošanas inovāciju apvienojums. Meistaru cienīgs dažādu uzlabojumu sajaukums, kas nodrošina lielisku kafijas automāta veiktspēju un gatavo lielisku kafiju, kas piemērota tieši jūsu garšas kārpiņām.

APMIERINIET VISAS VĒLMES PĒC KAFIJAS AR 22 GARŠĪGIEM VARIANTIEM

Izvēlieties no 22 garšīgiem variantiem, kas apmierinās visas vēlmes un atbildīs visiem noskaņojumiem. No populārākajiem kafijas veidiem, piemēram, espresso un kapučīno, līdz pat īpašām kafijas receptēm, piemēram, espresso mačiato un flat white.

SAGLABĀJIET IECIENĪTĀS KAFIJAS RECEPTES LĪDZ PAT 6 PIELĀGOTOS PROFILOS

Ikviens var saglabāt savas iecienītās kafijas receptes līdz pat 6 lietotāja profilos, lai varētu tās tūlītēji izvēlēties, izmantojot augstas izšķirtspējas skārienjutīgo displeju. Katrs profils ir vienkārši personalizējams līdz pat smalkākajām detaļām.

IZMANTOJIET PUPIŅAS PILNVĒRTĪGI AR BEANMAESTRO

BeanMaestro automātiski pielāgo kafijas pagatavošanas iestatījumus, lai iegūtu vislabāko garšu un aromātu no jūsu izvēlētajām kafijas pupiņām. Vienkārši izvēlieties kafijas pupiņu vaidu un grauzdējumu un ļaujiet BeanMaestro paveikt pārējo.

PERSONALIZĒJIET LĪDZ PAT 7 KAFIJAS IESTATĪJUMIEM UN PIEVIENOJIET EXTRASHOT

Izveidojiet savu iecienīto recepti, izmantojot CoffeeEqualizer Touch+. Personalizējiet savu kafiju atbilstoši precīzām vēlmēm, pielāgojot stiprumu, kafijas un piena tilpumu, temperatūru, garšu, piena putu apjomu un pat kafijas un piena secību. Ja vēlaties, varat pat izmantot funkciju ExtraShot, lai palielinātu kafijas intensitāti.

MODERNS 5 COLLU SKĀRIENJUTĪGAIS KRĀSU DISPLEJS

Modernais Saeco 5 collu augstas izšķirtspējas krāsu displejs ir aprīkots ar intuitīvu sākrienjutīgu lietotāja saskarni, nodrošinot precīzu kontroli kafijas dzērienu pagatavošanai.

LAI IZMANTOTU VISAS IESPĒJAS, IZVEIDOJIET SAVIENOJUMU AR SAVU KAFIJAS AUTOMĀTU, IZMANTOJOT IEBŪVĒTO WI-FI FUNKCIJU

Kafijas automāts ir aprīkots ar iebūvētu Wi-Fi savienojamības funkciju, lai optimizētu visas procesa daļas un nodrošinātu uzlabotas lietotājam paredzētās funkcijas, kas vadāmas, izmantojot kafijas automāta displeju, kā arī iespēju skatīt izejvielu pieejamību pie vietējiem mazumtirgotājiem. Regulārie atjauninājumi ir balstīti uz programmatūras uzlabojumiem un mašīnmācīšanos un tiek nodrošināti, lai uzlabotu un bagātinātu jūsu pieredzi un palīdzētu jums optimāli izmantot savu kafijas automātu.

ATKLĀJIET JAUNAS RECEPTES AR PERSONALIZĒTIEM IETEIKUMIEM

Kafijas automāts apgūs jūsu vēlmes un sniegs ekskluzīvus personalizētus ieteikumus, lai palīdzētu atklāt jaunas kafijas receptes, kā arī dažādas kafijas automāta iespējas un funkcijas.

BEZ PŪLĒM PERSONALIZĒJIET SAVU IDEĀLO TASI, IZMANTOJOT COFFEEMAESTRO

Bez pūlēm personalizējiet savu ideālo tasi, izmantojot CoffeeMaestro. Vienkārši izvēlieties vēlamo garšas profilu no 3 priekšiestatījumiem — Delicato, Intenso, Forte. Aparāts automātiski pielāgo pagatavošanas iestatījumus, piemēram, stiprumu, kafijas tilpumu un mitrināšanas ilgumu, lai nodrošinātu vēlamo garšu.

LATTEPERFETTO — PAGATAVOJIET BIEZAS PIENA PUTAS AR SMALKU STRUKTŪRU

Ārējā piena karafe ar mūsu LattePerfetto tehnoloģiju rada biezas piena putas ar smalku, zīdainu struktūru.

PAGATAVOJIET DIVAS IECIENĪTĀS KAFIJAS, VEICOT TIKAI VIENU SKĀRIENU

Pagatavojiet un baudiet vienu vai dubulto jebkuras kafijas receptes dzērienu acumirklī, tostarp kapučīno un late makjato, veicot tikai vienu skārienu.

INTUITĪVA APKOPE NEMAINĪGAI KAFIJAS KVALITĀTEI

Vienkārši pārbaudiet sava kafijas automāta un tīrīšanas statusu, skatot intuitīvo krāskodēto infopaneli displejā. Infopanelis sniedz noderīgu pārskatu un statusa informāciju par dažādiem faktoriem, piemēram, ūdens līmeni vai nepieciešamību papildināt AquaClean.

MŪSU IZTURĪGĀS KERAMIKAS DZIRNAVIŅAS NODROŠINĀS VISMAZ 20 000 DZĒRIENA TASĪŠU

Mūsu visizturīgākās dzirnaviņas palīdz no pupiņām iegūt vislabāko garšu un aromātu. Izgatavotas no 100% keramikas, lai nodrošinātu izcilu izturību, precizitāti un vismaz 20 000 tasītes garšīgas, svaigi maltas kafijas. Dzirnaviņas var ērti pielāgot vēlamās garšas iegūšanai, izmantojot 12 iestatījumu līmeņus.

AQUACLEAN PALIELINA APARĀTA KALPOŠANAS ILGUMU UN UZLABO GARŠU*

AquaClean ir mūsu patentētais ūdens filtrs, kas radīts jūsu kafijas kvalitātes uzlabošanai, izmantojot attīrītu ūdeni un novēršot katlakmens veidošanos kafijas automātā. Ja filtru maina regulāri, bez ierīces atkaļķošanas var pagatavot līdz 5000* tasītēm.

IEGŪSTIET IZCILU GARŠU, IZMANTOJOT AROMA EXTRACT

Aroma Extract nodrošina optimālu pagatavošanas temperatūras un aromāta ekstrakcijas līdzsvaru, nodrošinot izcilu kafijas garšu.

Komplektācija

Karote maltās kafijas iebēršanai

Metāla piena trubiņa

Pagatavošanas bloka smēre

Piena konteineris

Ūdens cietības tests

Ūdens filtrs

Specifikācija

Vispārējā informācija
Produkta veids
Kafijas aparāti
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt