Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Nivona kafijas automāts NICR 690

599.99 499
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Piegāde ar DPD, Venipak

Pasūti šodien un saņem trešdien no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Nivona “CafeRomatica NICR 690” varēsiet pagatavot espresso, parastu melnu kafiju vai populāro americano ar vienu pogas pieskārienu. Lai neticami viegli pagatavotu krēmīgu cappuccino, izvēlieties integrēto cappuccino recepti. Katra dzēriena stiprumu, aromātu, tilpumu un temperatūru var pielāgot atbilstoši savai gaumei un saglabāt arī vēlākai lietošanai.

“EASY SPUMATORE” PIENA SISTĒMA: TAGAD VĒL ĒRTĀK

Jaunā un uzlabotā “Easy Spumatore” piena sistēma ļaus viegli pagatavot lielisku cappuccino – vairs nav nepieciešamība pārvietot tasīti no vienas padeves līdz otrai, jo automātiskais piena putotājs ir iebūvēts kafijas padevē! Vienkārši izvēlieties cappuccino recepti un pēc tam izpildiet ekrānā redzamās norādes: ievietojiet caurulīti piena traukā vai kartona iepakojumā, novietojiet tasīti zem kafijas padeves, pagrieziet piena putotāja slēdzi, pēc tam apsēdieties un vērojiet, kā krēmīgas piena putas tiek iepildītas pa tiešo jūsu tasītē. Kad iepriekš ieprogrammētais daudzums ir iepildīts tasītē, pagrieziet pogu iepriekšējā pozīcijā un automāts pagatavos kafiju. Piena sistēma ir aprīkota arī ar vienkāršu skalošanas un tīrīšanas programmu.

5 “MY COFFEE” RECEPTES

Nevarat izvēlnē atrast savu iecienītāko dzērienu? Vai varbūt jūtaties radoši un vēlaties pagatavot kaut ko savu? Izmantojot “My Coffee” funkciju, jūs varēsiet izveidot un saglabāt līdz pat 5 personīgām receptēm.

AROMA PROFILI GARŠAS EKSPERIMENTIEM

Izmantojot Nivona izstrādāto “Aroma Balance System” varēsiet iejusties īsta mājas barista ādā! Iespējams izvēlēties kādu no trim dažādiem aroma profiliem: Dynamic, Constant un Intense. Atkarībā no izvēlētā profila ūdens caur kafiju iesūcas dažādos ātrumos, tādējādi atklājot dažādus aromātus. Izvēlieties Dynamic profilu, lai iegūtu maigākas augļu notis, Constant, lai atklātu papildu saldumu un rūgtuma nianses, vai Intense, lai iegūtu īpaši biezu, spēcīgu un rūgtenu dzērienu.

KRĀSU TFT DISPLEJS

Pateicoties krāsu TFT displejam un 2 rotācijas slēdžiem, jaunā kafijas automāta vadība būs pavisam vienkārša.

VIENKĀRŠA APKOPE

Lai nodrošinātu nevainojamu higiēnu, izmantojiet iebūvētās automātiskās programmas automāta atkaļķošanai, pagatavošanas bloka tīrīšanai, kā arī piena sistēmas tīrīšanai un skalošanai. Lai nodrošinātu patiesi nevainojamu kafijas sistēmas tīrību un vēl gardākus dzērienus, pagatavošanas bloku iespējams izņemt un iztīrīt manuāli.

Komplektācija

Karote maltās kafijas iebēršanai

Tīrīšanas tabletes

Ūdens cietības tests

Ūdens filtrs

Specifikācija

Vispārējā informācija
Produkta veids
Kafijas aparāti
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt