Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips rokas apgērbu tvaicētājs StyleTouch
GC801/10

119.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Noskaidrot piegādes laiku

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Philips StyleTouch nodrošina ātru veidu kroku likvidēšanai no jūsu ikdienas apģērba; vienā reizē var apstrādāt no trim līdz četriem apģērbiem, un gludināmais dēlis nav nepieciešams. To var droši lietot uz jebkāda auduma, pat smalka auduma – nekādu spīduma nospiedumu vai apdegumu.

Jaudīga tvaika padeve 32 g/min. ātram rezultātam

Gatavs lietošanai 60 sekundēs

Sildvirsma ātram rezultātam

Izgludiniet apģērbu 3 minūtēs. Sildvirsma novērš kondensāta veidošanos apģērbā, lai panāktu ātru rezultātu.

Apstrādājiet apģērbu ar tvaiku uz pakaramā vai izklātā veidā

Apstrādājiet apģērbu ar tvaiku uz pakaramā vai izklātā veidā, izmantojot sildvirsmu. Nav nepieciešams gludināmais dēlis!

Unikāla kaļķakmens noņemšanas tehnoloģija

Pateicoties unikālajai, patentētajai kaļķakmens noņemšanas tehnoloģijai, jūsu ierīce darbosies ilgāk, nezaudējot veiktspēju.

230 ml ūdens tvertne

12 minūtes nepārtrauktas gludināšanas! 230 ml ūdens tvertne ļauj izgludināt pat 5 apģērba gabalus vai 2 apģērba komplektus bez ūdens papildināšanas. Tas ir pilnīgi pietiekami ātrai apģērba atsvaidzināšanai pirms došanās projām no mājām.

Tvaiks nogalina pat 99,9 % baktēriju

Pēdējo mēnešu laikā esam sākuši meklēt veselīgus un higiēniskus risinājumus. Mūsu rokas tvaika gludeklis nogalina pat 99,9 % baktēriju. Varat gludināt arī aizkarus un palagus.

Pateicoties OptimalTemp tehnoloģijai, audums netiek apdedzināts

Pateicoties OptimalTemp tehnoloģijai, audums netiek apdedzināts. Tvaika gludekli var droši izmantot visiem audumiem. Tas ir lielisks risinājums tādiem smalkiem audumiem kā zīds un kašmirs.

Komplektācija

Birste

Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt