Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

50mm F2.5, E-mount pilna kadra objektīvs
SEL-50F25G

699650

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Saņem šodien līdz 19:00

PIEEJAMS DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Saņem pirmdien, 28. jūnijā no 14:00

SLĒGTS

Sony Center veikals t/p Alfa

 

  • Bezmaksas piegāde
  • Profesionāls serviss
  • Ātra preču saņemšana

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Kompakts, lieliskas kvalitātes standarta objektīvs ar fiksētu fokusa attālumu

G Lens standarta objektīva nodrošinātā lieliskā attēla kvalitāte, skaistais bokē efekts apvienots ar kompaktu, kvalitatīvu konstrukciju un intuitīvas darbības iespēju. Tas ir parastu portretu ierakstei ideāli piemērots objektīvs. Ātrā, precīzā un klusā automātiskā fokusēšanās ir ideāli piemērota fotoattēlu un filmu ierakstē, iemūžinot svarīgos mirkļus.

 

Pārnēsājami objektīvi ar fiksētu fokusa attālumu

Šis ir viens no mūsu G Lens objektīviem ar fiksētu fokusa attālumu (nopērkams atsevišķi), šajā klāstā piedāvāts dažāds fokusa attālums, taču vienāds ārējais izskats, 49 mm filtra diametrs, kompakta konstrukcija un vadības elementu izvietojums. Tie ir pietiekami kompakti, lai varētu paņemt līdzi visus trīs, lai varētu ierakstīt lieliskus ainavu un objektu attēlus visdažādākās situācijās, savukārt līdzīgais svars atvieglo atkārtotu balansēšanu ar stabilizatoru.

 

Intuitīva vadība, metāla korpuss un skaidra optika

Objektīva korpusa un blendes metāla (alumīnija) pārklājums, kā arī iegravētās fokusa attāluma un diafragmas apertūras atzīmes uzsver lielisko kvalitāti, kas apmierina lietotāja vajadzības. G Lens objektīva sevišķi kompaktā un vieglā konstrukcija, augstā attēla kvalitāte, diafragmas apertūras gredzens un manuāla fokusēšana ar lineāru reakciju nodrošina intuitīvu vadību, kas ļauj ierakstīt ar īstu baudu.

 

Lieliska tuvplāna ierakstes kvalitāte

Minimālais fokusa attālums 35 cm (autofokusēšanās) / 31 cm (manuāla fokusēšana) un maksimālais palielinājums 0,18x (autofokusēšanās) / 0,21x (manuāla fokusēšana) objektīvu padara noderīgu daudzās situācijās, piemēram, uz galda novietotu priekšmetu fotoattēlu ierakstē, kā arī ziedu vai mazu, pilsētā atrodamu objektu tuvplānu ierakstē ar izplūdušu fonu, lai izceltu objektu.

 

Skaists un dabīgs bokē efekts

Apaļās diafragmas apertūras mehānisms ar 7 lapiņām ar sfēriskās aberācijas precīzu kontroli nodrošina G Lens sērijas objektīvu skaistu un dabīgu bokē efektu.

 

Divi lineārie motori nodrošina ātru, precīzu un klusu autofokusēšanos

Divi lineārie motori nodrošina ātru, precīzu autofokusēšanos ar objektu lielisku izsekošanu, maksimāli izmantojot kameras iespējas svarīgu mirkļu momentuzņēmumos uz ielas vai citās vietās. Ātrā, precīzā un klusā autofokusēšanās ar lielisku izsekošanu ir ideāli piemērota filmu un fotoattēlu ierakstē.

 

Metāla pārklājums un aizsardzība pret putekļiem/mitrumu

Objektīva korpusa un blendes metāla (alumīnija) pārklājums nodrošina to stiprību un izturību. Šī konstrukcija ir izturīga arī pret putekļiem un mitrumu, nodrošinot kvalitatīvu ieraksti sarežģītos apstākļos ārpus telpām.

 

Blendei var piestiprināt vāciņu un filtru

Vītņotās blendes diametrs atbilst objektīva filtra diametram (49 mm), tādējādi vienu un to pašu vāciņu un filtru var parocīgi piestiprināt blendei un objektīva korpusam.

 

Pielāgojams fokusa saglabāšanas taustiņš

Fokusa saglabāšanas taustiņu var pielāgot kameras izvēlnē un tam piešķirt lietotāja izvēlētu funkciju. Piemēram, ja ir piešķirta autofokusēšanās pēc acīm funkcija, kas automātiski izseko cilvēku acīm, kameru turošā labā roka var palikt nekustīga, kamēr kreisās rokas īkšķis regulē autofokusēšanās pēc acīm, tādējādi kamera ir stabilāka.

 

Diafragmas apertūras gredzena soļu klikšķa skaņas izslēgšanas iespēja

Diafragmas apertūras gredzens nodrošina lielu vadības ātrumu, kas nepieciešams fotoattēlu un filmu ierakstes profesionāļiem. Diafragmas apertūras gredzena soļu klikšķa skaņu var ieslēgt, lai nodrošinātu taktilu atgriezenisko saiti fotoattēlu ierakstes laikā, vai izslēgt filmu ierakstes laikā, lai nodrošinātu vienmērīgu un dabīgu diafragmas apertūras regulēšanu vienlaikus ar klusu lineāro motoru darbību. Tas ir ideāli piemērots situācijās, kad nepieciešams klusums, piemēram, filmas ierakstē studijā.

 

Dabīga, lineāra reakcija, izmantojot manuālo fokusēšanu

Manuāla fokusēšana ar lineāru reakciju nodrošina tiešu reakciju uz fokusēšanās gredzena nelielu pagriešanu manuālās fokusēšanas laikā. Gredzena pagriešana lineāri pārveidojas fokusa atbilstošā izmaiņā gluži kā mehāniskā vadībā, ļaujot tieši izpausties fotogrāfa nodomam, precīzi noregulējot fokusu.

 

Vienkārša manuālas/automātiskas fokusēšanās pārslēgšana

“Fokusēšanas režīma slēdzis” nodrošina komfortablu ieraksti, tūlītēji pārslēdzoties starp autofokusēšanās un manuālās fokusēšanas režīmiem atkarībā no ierakstes apstākļiem.

 

Var izmantot dažādus filtrus

Neraugoties uz platu skata leņķi, objektīvs ir savietojams ar filtriem. Pateicoties iekšējam fokusēšanās mehānismam, objektīva priekšējais elements negriežas, var piestiprināt apaļo polarizatoru ainavu ierakstei, ND filtrus filmu ierakstei utt., šādi sniedzot lietotājam radošuma izpausmes papildu iespējas.

 

Iekšējās fokusēšanās mehānisms parocīgai filmu ierakstei

Pateicoties speciālam iekšējam mehānismam, fokusēšanās laikā objektīva garums paliek nemainīgs, tādējādi var komfortabli ierakstīt ar piestiprinātu stabilizatoru vai rokturi.

 

75 mm ekvivalents APS-C kamerām

Šis objektīvs ir labi piemērots APS-C kamerām, nodrošinot platleņķa fokusa attālumu 75 mm (ekvivalents 35 mm pilnkadra formātam); tas ir parocīgi plaša spektra ainu ierakstē, tostarp portretu ierakstē uz pilsētas skatu fona.

Komplektācija

  • Saules blende ALC-SH166
  • Objektīva priekšējais vāciņš ALC-F49S
  • Objektīva aizmugurējais vāciņš ALC-R1EM

Specifikācija

Lēca
Objektīva bajonete
E-mount
Formāts
Full-frame
Lēcas tips
G Lens
Minimālais fokusa attālums
31cm
Filtra diametrs
49mm
Diafragmas lāpstiņu skaits
7
Fokusa attālums (35 mm ekvivalents uz APS-C)
75mm
Fokusa attālums
50mm
Diafragmas atvērums
F2.5 - F22
Skata leņķis (35mm)
47°
Skata leņķis (APS-C)
32°
Papildus
Attēla stabilizācija
Ir
Izmērs un svars
Svars
174grami
Izmēri (diametrs x garums)
6.8ø x 4.5cm

Saistītās preces

Filtri
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt