× Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Atteikuma tiesības

Ja kādu iemeslu dēļ Jūs neapmierina mūsu veikalā iegādātā prece, tad Jums ir tiesības šo preci atgriezt mums 14 kalendāro dienu laikā, ievērojot visus atgriešanas nosacījumus. Taču vienmēr aicinām vispirms sazināties ar mūsu speciālistiem, lai mēs varētu Jums palīdzēt ar jebkādiem neskaidrajiem jautājumiem par preci, tās funkcionalitāti un lietošanu, lai patiešām pārliecinātos, ka iegādātā prece neder mērķiem, kādiem Jūs to iegādājāties!

Kā rīkoties, ja vēlaties atgriezt preci?

  • Informējiet mūs par savu vēlmi atgriezt preci rakstot epastu uz sonycenter@center.lv vai arī ierodoties veikalā 14 kalendāro dienu laikā pēc preces nonākšanas Jūsu valdījumā. Informēšanai par atteikumu varat izmantot Patērētāju tiesību aizsarīdzības centra veidotu atteikuma veidlapu.

  • 14 kalendāro dienu laikā pēc mūsu informēšanas, taču bez nepamatotas kavēšanās, atgrieziet preci Sony Center veikalā Brīvības ielā 40, Rīgā.

  • Saņemiet atpakaļ savu samaksāto naudu tādā veidā, kādā norēķinājāties par preci

Kā rīkoties, lai mēs varētu pieņemt preci atpakaļ?

  • Iepazīstoties ar produktu, nenoņemiet nevienu no oriģinālā iepakojuma daļām, tai skaitā aizsargplēves un drošības plombas.

  • Attaisiet preces iepakojumu saudzīgi, to nesaplēšot.

  • Izmantojiet ierīci tikai tik tālu, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā,  cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes veikalā, piemēram, mobilajiem telefoniem - nenoplēšot aizsargplēves, ieslēgt, neievietojot SIM karti un neveicot zvanus, nesinhronizējot datus utt.).

  • Saglabājiet visas iepakojuma daļas, visus aksesuārus, t.sk. instrukciju.

Vārds, Uzvārds

Telefons

E-pasts

Jautājums

Nosūtīt