Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips karstā gaisa katls Airfryer XXL Premium
HD9765/40

369.99 314.49
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

DRĪZUMĀ

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Noskaidrot piegādes laiku

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Tauku noņemšanas tehnoloģija gardam, kraukšķīgākam rezultātam
Tagad varat gatavot veselīgākus ēdienus un atbrīvoties no liekajiem taukiem pārtikā. Philips XXL ir vienīgā ierīce Airfryer, kas aprīkota ar tauku likvidēšanas tehnoloģiju un atdala un uztver liekos taukus. Izbaudiet veselu ceptu vistu ar kraukšķīgu ādu, maigu gaļu un par līdz pat 50% mazāk piesātināto tauku.

Oriģinālā ierīce Airfryer ar 7 reizes ātrāku gaisa plūsmu
Baudiet veselīgāku ceptu ēdienu, kas ir kraukšķīgs ārpusē un maigs iekšpusē un ar līdz pat 90% mazāk tauku. Philips Airfryer XXL izmanto karstu gaisu (eļļas vietā), lai ceptu pārtiku nelielā eļļas daudzumā vai bez tās. Philips Rapid Air tehnoloģija rada par 7 reizēm ātrāku gaisa plūsmu, lai palīdzētu iegūt kraukšķīgākus rezultātus un izcilu garšu.

Ātrs un energoefektīvs
Philips Airfryer ierīces darbojas efektīvāk un ļauj ietaupīt laiku un enerģiju, pagatavojot gardas maltītes un patērējot līdz pat 70% mazāk enerģijas, turklāt līdz pat 50% ātrāk nekā parastā krāsnī.

XXL ģimenes izmēra ierīcē ietilpst vesela vista vai 1,4 kg kartupeļu
Jā, jaunajā Airfryer XXL varat pagatavot maltīti visai ģimenei. Lielā ietilpība ļauj viegli pagatavot lielu, gardu maltīti. Lai pabarotu izsalkušo ģimeni vai draugus, varat pagatavot veselu vistu vai pat līdz 1,4 kg fritētu kartupeļu. Izmantojot apjomīgo 7,3 litru grozu, varat pasniegt līdz pat sešām porcijām.

Digitālais displejs ar 5 iepriekš iestatītām gatavošanas programmām
Digitālo saskarni ir viegli izmantot ar iepriekš iestatītām gatavošanas programmām, kas ļauj ar vienu pieskārienu pagatavot saldētus frī kartupeļus, saldētas uzkodas, vistu, gaļu, zivis un cept. QuickControl skala iestata gan temperatūru, gan gatavošanas laiku.

Keep Warm režīms, kas ļauj nodrošināt elastīgu pasniegšanas laiku
Izmantojot mūsu ērto siltuma saglabāšanas režīmu Keep Warm, jūs varat baudīt maltīti, kad esat tai gatavs. Šis režīms uzturēs jūsu ēdienu siltu un ideālā temperatūrā līdz 30 minūtēm.

Visas noņemamās detaļas ir droši mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā un ātri tīrāmas ar QuickClean
Airfryer QuickClean grozs ar noņemamu, nepiedegošā pārklājuma groza ieliktni nodrošina ātru un vienkāršu tīrīšanu. Visas noņemamās detaļas ir mazgājamas trauku mazgājamajā mašīnā, lai tīrīšana neradītu raizes.

Fritējiet. Cepiet. Grilējiet. Apbrūniniet. Vai pat uzsildiet
Ar Airfryerer varat pagatavot simtiem ēdienu. Fritējiet, cepiet, grilējiet, apbrūniniet un pat atkārtoti uzsildiet maltītes. Katrs kumoss ir tikpat garšīgs kā pēdējais, to nodrošina Philips gaisa plūsma un jūraszvaigznes veida dizains. Ierīce vienmērīgi pagatavo ēdienu no visām pusēm, lai katra ēdienreize būtu nevainojama.

NutriU lietotne ar vairāk nekā 500 ekskluzīvu recepšu
Atklājiet simtiem lielisku Airfryer recepšu, kas ir garšīgas, veselīgas un ātri pagatavojamas. Lietotnes NutriU receptes ir sagatavojuši uztura speciālisti ikdienas maltīšu gatavošanai

Specifikācija

Vispārējā informācija
Produkta veids
Karstā gaisa katli
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt