Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Sony bezvadu mikrofons ECM-S1

450
Bezmaksas piegāde!

Saņem 50.00 EUR naudas atmaksu pērkot šo preci. Spēkā pirkumiem, kas veikti laika posmā no 01.05.2024 līdz 31.07.2024. Pieteikumu naudas atmaksai iesniegt 30 dienas PĒC faktiskā pirkuma datuma, taču ne vēlāk kā līdz 30.09.2024. Pieteikumu veikt šeit: sonylatvija.com/cashback/summer

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Brīvības ielā 40

Saņem rīt no 10:00

PIEEJAMS

Sony Center veikals, Kalnciema ielā 137A

Pasūti šodien un saņem otrdien no 10:00

Piegāde ar DPD, Venipak

Pasūti šodien un saņem otrdien no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

 

Illustration highlighting the three microphone capsules built into the microphone

Augstas kvalitātes mikrofona kapsulas, lai skaidri ierakstītu balsi

Kaut gan modelis ECM-S1 ir kompakts un viegls, tas ir aprīkots ar trim liela diametra (14 mm) mikrofona kapsulām, kas nodrošina skaidras, augstas kvalitātes skaņas ieraksti ar plakanu frekvenču raksturlīkni sevišķi zemo-vidējo frekvenču balss diapazonā, vienlaikus slāpējot troksni. Lieliska skaņas kvalitāte ļoti uzlabo kopējo iespaidu, kādu labi izveidots video atstāj uz skatītājiem.

 

Illustration of radio transmission from the microphone to the receiver attached to the camera

Bezvadu pārraide ar niecīgu aizturi un augstu skaņas kvalitāti

“Bluetooth 5.3” (Bluetooth Low Energy) un “LC3plus” kodeks nodrošina zemu jaudas patēriņu, niecīgu aizturi un augstu skaņas kvalitāti. Uzlabota bezvadu savienojamība un veiktspēja pat tādās vietās, kur pastāv šķēršļi vai daudzi bezvadu signāla avoti, nodrošina stabilāku savienojumu starp mikrofonu un uztvērēju. Sakari ir iespējami līdz pat 150 m attālumā taisnā līnijā bez šķēršļiem.

 

Usage image showing a woman singing with her mouth close to the microphone with pop guard attached

Zems iekšēju trokšņu līmenis ļauj iegūt skaidru skaņu

Mikrofona niecīgie iekšējie trokšņi un plašais dinamiskais diapazons nodrošina pat klusas skaņas skaidru uztveršanu. Straumēšanai paredzētais mikrofons ir izstrādāts tā, lai pie mutes skaidri un dabīgi uztvertu cilvēka balss bagātīgo tekstūru.

 

Illustration of the three directivities and their characteristics

Iespējams izvēlēties trīs vērsumus

Ir pieejamas trīs vērsuma izvēles iespējas. Vienvirziena režīms ir ideāli piemērots telpām, mazāk uztverot skaņas, kas atbalsojas no sienām, visvirzienu režīmā var ierakstīt ar apkārtējās vides skaņām, savukārt stereo režīms piedāvā klātbūtnes efektu un augstu skaņas kvalitāti.  

 

Product image showing microphone with close-up view of the noise-cut and low-cut filter switch

Trokšņu slāpēšanas filtru funkcijas

Trokšņu slāpēšanas filtrs izmanto signāla digitālu apstrādi, lai skaidrākai ierakstei efektīvi likvidētu kaitinošos pastāvīgos fona trokšņus. Zemo frekvenču filtrs mikrofona malā samazina arī vēja, gaisa kondicionētāju un vibrācijas radītos nevēlamos zemo frekvenču trokšņus. Pēcapstrādē nepieciešams mazāk likvidēt trokšņus, uzlabojot darba efektivitāti.

 

Product photo of microphone with pop guard attached

Paukšķu trokšņu slāpētājs

Komplektācijā iekļauts aizsargs, kas slāpē kaitinošās paukšķu skaņas, kas var rasties eksplozīvo balss skaņu dēļ, kad mikrofons atrodas tuvu runātāja mutei, tādējādi optimālos apstākļos var ierakstīt vokālu, stāstījumu un citas skaņas.

 

Illustration showing battery symbol directly connected to the receiver through the Multi Interface Shoe

Barošanas padeve un iebūvētais akumulators ilgstošai ierakstei

Uztvērējs tieši saņem barošanu, kad pieslēgts pie kameras vairāku saskarņu pieslēgvietas, vai izmantojot USB Type-C® pieslēgvietu, lai savienotu ar datoru vai citu ierīci. Ar iebūvēto akumulatoru mikrofons var darboties apmēram 13 stundas vai nepārtraukti, ja tas ir pieslēgts, izmantojot USB Type-C®.

 

Product image of a person holding the microphone with one hand

Kompakta, viegla konstrukcija

Modelis ECM-S1 piedāvā augstu straumēšanas skaņas kvalitāti, kompaktā un vieglā mikrofona un uztvērēja konstrukcija ir ideāli piemērota lietošanai telpās (mājas studijā) vai ārpus telpām. Uztvērējam ir 32 mm x 29 mm x 50 mm (P/A/DZ) izmērs un 25 g svars. Mikrofonam ir 63 mm x 137,5 mm x 63 mm (P/A/DZ) izmērs un 157 g svars (ieskaitot paliktni).

 

Usage image of a man wearing headphones connected by cable to a microphone while sitting in front of a PC monitor screen

Audio noklausīšanās iespēja

Kad veicat ieraksti ar USB pieslēgumu pie datora vai viedtālruņa, skaņu var noklausīties pirms pārraides uz ārējo ierīci, atsevišķi nopērkamās austiņas tieši pieslēdzot pie mikrofona. 

 

Usage image of a woman singing into a microphone attached to a boom-arm stand

Piestiprināms pie paliktņa, statīva vai sviras

Ierakstes veikšanai mikrofonu var piestiprināt pie paliktņa, mikrofona leņķi var regulēt uz priekšu un atpakaļ. Var izmantot arī 1/4 collas vītni mikrofona apakšā, lai to uzstādītu uz statīva, kā arī var izmantot pārveidojošo adapteru, lai mikrofonu piestiprinātu pie sviras.

 

Product image showing the audio level dial on the microphone, with indicator LEDs illuminated

Reāllaika novērošanas un pielāgošanas iespēja

Skaņas uztveršanas laikā mikrofona signāla līmeni var noregulēt ar AUDIO LEVEL (augšējais) riteni, ar gaismas diodēm reāllaikā pārbaudot audio līmeni. Austiņu skaļuma līmeni, kā arī mikrofona un datora signāla līmeņa attiecību var noregulēt ar apakšējo riteni, ja izmanto vadu pieslēgumu, bet nospiežot riteni, pa soļiem var noregulēt mikrofona ieejas audio un ierīces audio līmeni. Kad izmantojat bezvadu pieslēgumu, savienojuma stāvokli ierakstei var pārbaudīt ar mikrofona un uztvērēja LINK lampiņām.

 

Usage image of two people sitting outdoors with a microphone in front of them, and a camera nearby with receiver attached

Vairāku saskarņu pieslēgvieta minimālai skaņas aizturei un barošanai bez kabeļa

Pieslēdzot uztvērēju pie “Sony” kameras, kas atbalsta vairāku saskarņu pieslēgvietu, piemēram, pie α™ sērijas digitālās kameras ar nomaināmu objektīvu vai videoblogu kameras, nav nepieciešams atsevišķs kabelis barošanas padevei vai audio saskarnei.

 

Usage image showing a person cooking with the microphone standing nearby, with the receiver connected to a smartphone on a stand via a USB cable

USB digitālā audio izeja

Mikrofons un uztvērējs ir aprīkoti ar USB Type-C® pieslēgvietu, kas nodrošina 48 kHz / 24 bitu digitālā audio izvadi. Tādējādi mikrofonu var tieši ar USB kabeli pieslēgt pie datora vai viedtālruņa; ar bezvadu savienojumu pieslēgt pie uztvērēja un pēc tam ar USB kabeli pie datora vai viedtālruņa; vai pie kameras, izmantojot vairāku saskarņu pieslēgvietu.

 

Illustration of a receiver being connected by audio cable and 3.5 mm mini-jack to various devices such as smartphones and PCs

Mikrofona audio ievade/izvade, izmantojot 3,5 mm miniligzdu (stereo)

3,5 mm miniligzda (stereo) ir paredzēta audio izvadei no uztvērēja, ļaujot izmantot ar kamerām, datoriem, diktofoniem un citām ierīcēm, kas nav aprīkotas ar vairāku saskarņu pieslēgvietu.

 

Usage image of a man holding a guitar and speaking into the microphone nearby, while looking at the camera with receiver attached

Mono, vienvirziena

Vienvirziena vērsums uztver plašu skaņu diapazonu mikrofona priekšā, slāpējot no aizmugures nākošās skaņas. Tas ir piemērots “Podcast” apraidēm, stāstījumiem un citām situācijām, kur lietotājs runā monologā.

 

Usage image of a microphone placed in the center of a table with four people conversing around the microphone

Mono, visu virzienu

Visu virzienu vērsumam ir vienāda jutība visos virzienos. Tas ir piemērots vairāku cilvēku balsu ierakstei un uztverot ierakstes vietas atmosfēru.

 

Usage image of a man singing into the microphone on a stand with a guitar player on either side of him

Stereo, vienvirziena

Stereo vienvirziena vērsums uztver kreisā-labā kanālu skaņu ar spēcīgu klātbūtnes efektu, tas ir piemērots mūzikas priekšnesumiem un dziedāšanai.

Specifikācija

Mikrofoni un gaismas
Aksesuāra veids
Mikrofoni
Vispārējie parametri
Aksesuāra tips
Mikrofoni
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt