Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips matu veidotājs Air Styler 3000 Series
BHA310/00

44.99
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

Piegāde ar DPD

Pasūti līdz 14:00 un saņem rīt no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Gaisa plūsmas regulēšana
Pateicoties gaisa plūsmas regulēšanai matu veidotājam Philips BHA310/ 00 Jūs varat izvēlēties optimālu ātrumu maksimāli ātrai un kvalitatīvai Jūsu matu ieveidošanai, atkarībā no to tipa. Ar šo matu ieveidotāju Jūs varēsiet jebkurā brīdī veidot frizūras jebkuram dzīves gadījumam.

Koncentrators
Philips BHA310/ 00 matu veidotāja uzgalis-koncentrators Jūsu matu veidotāju pārvērtis par parastu fēnu. Jums nenāksies, stāvot pie spoguļa, blakus turēt vēl arī fēnu. Koncentratora darbības pamatprincips ir gaisa plūsmas sašaurināšana, pateicoties kam iespējams labi apstrādāt katru frizūras loku atsevišķi. Šāda funkcija Philips BHA310/ 00 matu veidotāju padara par universālu un ērtu.

Vēsā gaisa plūsma
Pateicoties Philips BHA310/ 00 matu veidotāja vēsā gaisa plūsmas funkcijai Jūs varat ilgāk saglabāt ieveidoto matu formu, jo tā nostiprinās Jūsu frizūru. Vēsā gaisa plūsma ir arī saudzīgāka matiem, tāpēc tie būs veselīgi un gludi.

Jonizācija
Philips BHA310/ 00 matu veidotāja jonizācijas (matu piesātināšana ar negatīvi lādētām daļiņām) režīms palīdz no matiem noņemt statisko elektrību un ļauj saglabāt matu iekšējo mitrumu. Tas ir ideāls risinājums nepakļāvīgu, nespodru vai sausu matu īpašniekiem, kā arī ziemas laikā, kad mati sevišķi stipri elektrizējas un ir pakļauti laikapstākļu neveselīgai ietekmei.

Maza apaļa ķemme
Izmantojiet Philips BHA310/ 00 matu veidotāja mazo apaļo ķemmi, lai izveidotu nelielas lokas. Šis ķemmes tips ir ideāls risinājums tiem, kuri sapņo par rotaļīgiem viļņainiem matiem. Ķemme lieliski ieveidos lokas, turklāt mati izskatīsies apbrīnojami dabīgi.

Liela apaļa ķemme
Liela apaļa ķemme ar Philips BHA310/ 00 matu veidotāju ļauj vienlaicīgi žāvēt matus un veidot lielas viļņainas lokas. Ja savukārt Jums ir nepieciešams matus pacelt pie saknēm, ķemme lieliski tiks galā arī ar šo uzdevumu. Veidojiet frizūras katrai dienai vai īpašam gadījumam.

Specifikācija

Produkta veids
Matu Veidotājs
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt