Sapratu Ja Jūs turpināt izmantot doto vietni bez noklusēto iestatījumu izmaiņām, Jūs piekrītat cookie failu izmantošanai Center.lv vietnē.

Philips kompaktais gaisa attīrītājs 800 Series
AC0820/10

139.88
Bezmaksas piegāde!

Preces pieejamība

PIEEJAMS

Tehnikas Center veikals t/c Elkor Plaza

Saņem šodien līdz 21:00

Piegāde ar DPD

Pasūti līdz 14:00 un saņem rīt no 10:00

Preces apraksts

Vispārēja informācija

Augsta veiktspēja

Jaudīga gaisa plūsmas cirkulācija efektīvi darbojas līdz 49 m² lielās telpās un izplata tīru gaisu ikvienā istabas stūrī. Tādējādi veiktspēja tiek palielināta līdz CADR (tīra gaisa padeves ātrums) 190 m³/h. 20 m² tiek attīrīti mazāk nekā 16 minūtēs.

99,5 % daļiņu likvidēšana

2 slāņu filtrēšana ar NanoProtect HEPA filtru un priekšfiltru uztver 99,5 % īpaši sīku 0,003 mikronu lieluma daļiņu (3), tāpēc esat pasargāti no PM2.5, baktērijām, ziedputekšņiem, putekļiem, mājdzīvnieku ādas plēksnītēm un citiem piesārņotājiem. Sertificējis Eiropas Alerģijas pētījumu fonda centrs.

Likvidē vīrusus līdz 99,9 %

Uztver aerosolus, tostarp tādus, kas var saturēt respiratoros vīrusus. Neatkarīgs tests veikts uzņēmumā “Airmid healthgroup”, konstatējot, ka gaisā tiek likvidēti līdz pat 99,9% vīrusu un aerosolu (2). Testēts arī attiecībā uz koronavīrusu.

Intelektiski sensori

Skenē gaisu 1000 reižu sekundē, lai konstatētu īpaši sīkās daļiņas. Ziņo par gaisa kvalitāti reāllaikā un veic intelektisku īstā ātruma izvēli jūsu mājai (automātiskajā režīmā).

Kvalitāte, kurai varat uzticēties

Philips attīrītājiem pirms izlaišanas no rūpnīcas jāveic 170 obligāti un strikti pārbaudes testi. Lai tie spētu nepārtraukti darboties 24 stundas diennaktī, tiem tiek veikti stingri kalpošanas un izturības testi.

Īpaši klusa darbība

Miega režīmā displeja gaismas ir aptumšotas, un attīrītājs darbojas praktiski bez skaņas, lai nodrošinātu tīru gaisu, kamēr guļat.

Mazāks elektroenerģijas patēriņš

Energoefektīvā konstrukcija nodrošina, ka gaisa attīrītājs darbojas ar maks. 20 W jaudu. Tā atbilst standarta spuldzītei.

Gaisa kvalitātes displejs

Aplūkojiet reāllaika gaisa kvalitāti savās mājās vienā acumirklī. Displejā tiek parādīts alergēnu un PM2.5 līmenis ar intuitīvu krāsu gredzenu.

Automātiskais režīms un 2 ātruma līmeņi

Darbiniet produktu intelektiskajā automātiskajā režīmā vai izvēlieties kādu no 2 ātruma līmeņiem: Miega vai Turbo – pilnīgai gaisa plūsmas un skaņas līmeņa kontrolei.

Specifikācija

Produkta veids
Gaisa Apstrādes Ierīces
Uzdod jautājumu!
    SalīdzinātNotīrīt